Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Hakita, specjalnie dla Ciebie zrobiłam małą wersję bannerka NERA:) Zaglądnij na wątek
  2. Hakito, specjalnie dla Ciebie, mała wersja podpisu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46237"][IMG]http://images20.fotosik.pl/121/f1fe08e20fdebf90.gif[/IMG][/URL]
  3. Dla wodnika http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4023217#post4023217
  4. Będzie jeszcze jedna dla oskara, ale chyba nie dziś, bo już powinnam być 11 min w pracy;):P
  5. Moja kicia taka niegroźna, z ekranu nic Ci nei zrobi:) A co mają powiedzieć świniaczki;):P
  6. Podbijajcie;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4023217#post4023217[/URL] Chyba wszystko ok?
  7. Jola, czyżbyś była z Jeleśni???? Przecież to nie daleko!!! I nic nie piszesz! Ziomek! Ale jesteś!
  8. No to dobrze trafiłam, jest się z czego ucieszyć, a nie podbijanie w kółko:)
  9. Ja mam brata, nauczyciel! Biedaczyna taka, zamiast mi coś odpalić, to jeszcze się porzycza! Nie ma to jak być dentystą! Nauczyciel, marna płaca;)
  10. Proś aisaK! Tekscik się zawsze przyda. Choć ja nawet łądny dla Teosia ułożyłam, nie chwaląć się:) Tylko nie skutkujący, bo ale...
  11. Nie przypominaj mi o długach, chce się dziś wyspać;) Jutro od rana biore się za bazarek:)
  12. To zrobie dwie, zobacze co tam wyszukam ciekawego:) Trzeba coś pomóc,[COLOR=silver] bo nie mam się z czego dołożyć:([/COLOR]
  13. Ja tam nic nie rozumiem:) Wstawiła bym jakieś aukcje na bazarku, tak jak noemik ostatnio, ale nie wiem na kogo, kto potrzebuje najbardziej na hotel, na doktora Kujawskiego, czy inne jakieś tam;):D ???
  14. No właśnie.... Podobno go już nie ma... Asior sprawdzała kilka razy, nie widziała... Ale jeszcze sprawdzą dokładnie, żebyśmy mieli pewność:)
  15. Będzie dobrze, to taki cudny piesek!
  16. No! To macie teraz dużo zdjęć! Miłego oglądania:):):) Pozdrowienia od Deniska!
  17. A to już sesja z pewnym przystojniakiem:) Ja i Deniś [IMG]http://images20.fotosik.pl/120/1835d8924417fb61med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/120/7e6ec9b4017a9ed7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/120/a12c335e23fc3b3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/7cdac93d2b33357emed.jpg[/IMG] Moja mama i Deniś [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/c9e16c175e8cb22emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/44771866cd6bf8a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/23de5ccc66160561med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/7d54fc3871d34ae3med.jpg[/IMG]
  18. I zdjęcia z dzisiejszego dznia:) Było tak pięknie i słonecznie, że wszystkie moje zwierzątka wygrzewały się na słoneczku:) Denisek pilnował świnek:) Przed Kicią:) (Są w domku) [IMG]http://images20.fotosik.pl/120/a1309fe274d51531med.jpg[/IMG] Oto dowód, że są w środku:) [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/eacdb37e6552bd70med.jpg[/IMG] Totalna rozruba:) [IMG]http://images20.fotosik.pl/119/66a727bcc201d460med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/553b8f9859b4ec59med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Zosia4']Kocica przecudna. Kocice potrafią być mądre. I to właśnie widzę w jej oczach. A ma jakieś imię ?[/quote] Z moich zwierząt tylko Denis ma imię;) Mówimy na nią Lala, Lalunia, mama Kocilla:) Ale imienia jednego nie ma:) Zaraz jeszcze więcej zdjęć!
  20. Kilka zdjęć grozy!! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!!! [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/22501e3af24f4f36med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/229c8b7de784ca9emed.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images20.fotosik.pl/119/d2a423f2f3d88819.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/673e52f6ea6b4528.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/80a815b381ca17df.jpg[/IMG]
  22. Kilka fotek jakże zapomnianej, ale bardzo przezemnie kochanej kociczki:) [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/27bdce66e06f25f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/119/7b79b3e3b2038b57med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/9dbd26b4955e4911med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/119/cdf4cbd4dea89ab5med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='kiwi'] dzieki za zmniejszenie banerka :evil_lol:[/quote] Teraz to już się chyba nei podoba, bo noemik nie zmieniła;):mad:
  24. Aniu, Hala, nie jesteście żadnymi dłużniczkami, to ja jestem waszą, bo mogłam się przydać! Polecam się, to zajęło mi tylko 20 minut!
×
×
  • Create New...