Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Hehe to żeby nie zapeszyć już nie będę wznawiać aukcji:)
  2. I dziś zakończyła się moja aukcja, wygrała Kofee, wpłaci 19 zł:)
  3. Ja też nie mówie, że nic mu nie będzie, pocieszam się tylko:( Biedactwo kochane
  4. Mój Deniś jest u mnie długo długo i jeszcze go nie spuszczam ze smyczy;) Ale to ciężki przypadek:P
  5. No ale wcześniej też był na ogólnych i inne psy go nie zaczepiały, przynajmniej tak mi się wydawało, więc teraz może jest tak samo
  6. Karusia powiedz im że szukamy, a tak naprawde już dajmy spokuj;) Przecież nie znajdzie się nigdy nikt taki wspaniały!
  7. Jak tam sunia? W którym jest boksie tak wogóle?
  8. No czytam czytam:) Już się nie moge doczekać fotek, jak Nero będzie czysty i wyczesany:)
  9. Kiwi no nieźle w coś wdepłaś, hihi:) Śliczne pieseczki, mordki kochane:)
  10. Nie było mnie kulka dni a tu takie wiadomości!!!! Hura:)
  11. No to masz szczęście;)
  12. Zapowiada saię super!!!! Hala dasz rade!!!
  13. Niech ktoś coś napisze o jamniczku, o reszcie też zresztą, takie bidy
  14. Co za problem;) A która psinka nie jest piękna? Wszystkie!
  15. Hehe każdy co innego:) No to dużo:)
  16. No bardzo piękna, ale chuda jakaś taka ;)
  17. [quote name='AniaB']o - udało sie - dzieki kasiu!! jak zwykle pomocna dłon z twojej strony.. teraz bede spokojniejsza - nie lubie zbyt wczesnie usuwac banerka - niech nero najpierw w ta niedziele pojedzie faktycznie do domu i niech tam sie zaaklimatyzuje.. wtedy zdejmiemy...[/quote] Prosze bardzo:) Widziałam jak kombinujesz, raz ten raz drugi Ci się pojawiał:) Zawsze zamin zaakceptujesz daj podgląd podpisu:) Taki ładny bannerek, to trzeba jeszcze ponosić:):D Terra co 5? Lat? To młodzieniaszek!
  18. Nic nie piszą? Zajrzył na mój wątek, jaki zakurzony! Eh:( Denisek też pierdzi i beka, zwłaszcza przy ludziach na scacerze! Taki wstyd, wszyscy myślą że to ja!:) A sika co dwa kroki:)
×
×
  • Create New...