[quote name='AniaB']o - udało sie - dzieki kasiu!!
jak zwykle pomocna dłon z twojej strony..
teraz bede spokojniejsza - nie lubie zbyt wczesnie usuwac banerka - niech nero najpierw w ta niedziele pojedzie faktycznie do domu i niech tam sie zaaklimatyzuje..
wtedy zdejmiemy...[/quote]
Prosze bardzo:) Widziałam jak kombinujesz, raz ten raz drugi Ci się pojawiał:) Zawsze zamin zaakceptujesz daj podgląd podpisu:) Taki ładny bannerek, to trzeba jeszcze ponosić:):D
Terra co 5? Lat? To młodzieniaszek!