Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ja tam w tej roli widze Czekoladke z maleństw;)
  2. qroqiecik poślij mi swoje dane do aukcji na PW, takie jak nr telefonu i mail, aukcje zrobie wieczorkiem:) Piesek jest w Krakowie? Pytam tak dla pewności;)
  3. Mój Denis atakuje lizaniem, ale on odstrasza swoim wyglądem;) Pozdrówka dla obronnego:*
  4. Jasne, ale takie zwykłe moge mu szczelić. Tyle tu informacji, że aż się prosi wżucić na aukcje. Teraz musze wyjść, ale wieczorkiem zrobie. Ja zrobie wstawie linka.
  5. [quote name='Anashar']Witaj w klubie :roll: U mnie jest dokladnie tak samo.[/quote] Hehe, ah te mamy! Moano nie bój się, to tylko drobny zabieg!
  6. A allegro ma? wiem, że powinnam to wiedzieć, ale tak dla pewności...
  7. Ale spryciarz:) Obronny! Miłego spacerku! Ja też własnie ide:)
  8. A film genialny, nawet mojemu tacie się podobał:)
  9. [quote name='qroqiet'] W kuchennej szafce: [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/9359/dscn0663xz5.jpg[/IMG] [/quote] Hi hi ale słodziaczek:)
  10. kombinatorki;) A co u Elisia?:D
  11. A tu już bazarek dla Oskara:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52562[/URL]
  12. Kupki się unormują, nic się nie martwcie. Ależ ona dzielna! No no, a podobno strachliwa, a zastrzyku się nie bała! Moja dziewczyna! Asiorek skasuj kiedyś z tytułu to "prosimy o przeniesienie" bo już przeniesiona;)
  13. Mały bazarek dla Oskarka http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52562
  14. No to czekam!!!!!!!!!! Bardzo zniecierpliwiona!!!
  15. No właśnie, a tu nie ma zaineresowania taką piękną bluzeczką! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...17#post4023217[/URL] Licytować! Dla wodniczka!;)
  16. O czym wy mówicie??? Ja też chce wiedzieć!!! Ja nie mieszkam w Krakowie, możecie pisać bez strachu;)
  17. Jak będzie wiadomo, ktoś napisze, ja albo ktoś inny, narazie proszę o cierpliwość:)
  18. Hehe, już widze jak się doczekamy;) No nic, wzawiam narazie aukcje taką jaka była:)
  19. Widze że i u was było tak cudnie:) Wiosna jest super!:)
  20. Lepiej późno niż wcale;) :*
  21. Nie ma za co:) A co, mój Ci się już nie podoba?;) Ja robie bannerki w spcjalnym programie, ale nie są zbyt efektowne;) :roll:
  22. Bo Hakita miała za duży podpis:) Ale teraz jest już ok:) Całuski dla Nerusia:*
  23. No:) Działa działa:)
×
×
  • Create New...