qroqiecik poślij mi swoje dane do aukcji na PW, takie jak nr telefonu i mail, aukcje zrobie wieczorkiem:) Piesek jest w Krakowie? Pytam tak dla pewności;)
Jasne, ale takie zwykłe moge mu szczelić. Tyle tu informacji, że aż się prosi wżucić na aukcje. Teraz musze wyjść, ale wieczorkiem zrobie. Ja zrobie wstawie linka.
Kupki się unormują, nic się nie martwcie. Ależ ona dzielna! No no, a podobno strachliwa, a zastrzyku się nie bała! Moja dziewczyna!
Asiorek skasuj kiedyś z tytułu to "prosimy o przeniesienie" bo już przeniesiona;)
No właśnie, a tu nie ma zaineresowania taką piękną bluzeczką! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...17#post4023217[/URL]
Licytować! Dla wodniczka!;)