Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ja też nie zawsze mam czas, żeby pisać:) Teraz powinnam być na wykładach szczerze powiedziawszy, a ja wybieram się na spacerek:D Jak znajde aparat, będą fotki wieczorkiem:)
  2. Jak miło, że ktoś się interesuje:) Denisek ma się super, zaraz idziemy znowu na spacerek, bo już byliśmy, ale taka fajna pogoda!!!! Świnki super, Mała zdrowa w 90%, zgrubła i wogóle wyładniała:)Może szczele jakieś fotki to wstawie wieczorkiem
  3. Sprawdzam tą poczte co chwilke i nic! Nie wiem o co chodziło z tym licytowaniem, nikt się teraz nie odzywa, ŁEEEE
  4. Paros dzięki za podbijanie, bo już na samym końcu Teoń nasz był:( Ja już kupuje mu różne różności, nawet moja mama mu kupiła ciasteczka psie, mówi, dla Teosia;) A przecież ona go wogóle nie zna i nie widziała:) Tylko ja ciągle o nim gadam, jaki on to biedny, jaki kochany itd;)
  5. Kropcia dawaj fotke swoją, ja też chce zobaczyć;) Może wstawisz na wątek rozmów o byle czym? A tego już nie będziemy zaśmiecać;)
  6. Będzie tylko lepiej! Ja wam to mówie;)
  7. Może, albo poprostu jest nowa i "tak jej się nacisło" nie raz mi tak pisali ci bez komentarzy na normalnych aukcjach. Nic tylko zabić!;)
  8. Też chciałabym ją poznać:) Zawsze jak widze boksera, mówie, o, Morda!
  9. Heh, no spoko:) Napisałam do tej dziewczyny mail, jak tylko odpisze dam znać. Ciekawe o co chodzi;)
  10. :) o to popatrze:)
  11. Trzymamy! Następny post chce tu widzieć, że jedzie do domku!
  12. Mortishia na moich aukcjach zazwyczaj wiele osób obserwuje, niestety nikt nie działa:( Nawet piszą, pytają, i nici z tego. Narazie, jak nikt się nie zdeklarował nie ma się co cieszyć;)
  13. PRAWIE... robi wielką różnice;P;) Całuski dla ISI!
  14. I już:) [URL]http://www.allegro.pl/item170323459_bardzo_pilnie_potrzebny_dom_dla_suczki_dobermana_.html[/URL] Mail tej dziewczyny, która zalicytowała [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] to ta sama?
  15. [quote name='karusiap']nie ma mowy o zadnej licytacji...musimy pilnowac i przebic jak cos... magda widze tam imie,tak ma tez na imie zainteresowana osoba z wroclawia...ale nie ma szans ze ktos wylicytuje i sunia jego bez poznania osoby i jej z sunia....[/quote] No oczywiście, że nie ma mowy:) Tylko myślałam, że już znalazła się osoba, która chce wziąć suńke. I że to pewne... aż mi serce podskoczyło. Zapytam o co chodzi, a potem odwołąm oferte! Tak że nic się nie stresujcie;)
  16. No faktycznie macie góry! Pięknie się Kasieńka prezentuje: Ładnie jej w czerwonym!
×
×
  • Create New...