-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
Palisander? Wyblakły jak na moje oko to jest:) Juz ja bym go podtuczyła, to by zaraz lepiej brzydoczek wyglądał;) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Cały czas mam odszukać ten wątek i trochę podżucić. Kiedy byłam u niego ostatnio, miewał się dobrze:) Ale kiedy to było, czas tak szybko leci... -
Noemik oby dwa to diabły, szatany, demony i wogóle moce nieczyste! Gorsze od Denisa nawet! Rozrabiają, piszczą, szczelają, biją się! Co ja z nimi mam! A my takie pouśniechane, bo jak człowiek takie świńtuchy trzyma to się gębą cieszy:D
-
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
black sheep replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam coś takiego, nie wiem czy się spodoba... Trzeba go skopiować i wkleić w podpis [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47661"][IMG]http://images21.fotosik.pl/104/e68c5f114712158d.jpg[/IMG][/URL] -
Kilka świńskich fotek:smile: Świńtuchy chcą jeść! [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/181acc8dee30fae3med.jpg[/IMG] Świńtuch pijący wode [IMG]http://images22.fotosik.pl/61/8c6c76340088f974med.jpg[/IMG] A Duża już jest duża, i pije z miseczki:P [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/142d78b28e7cb13dmed.jpg[/IMG] Świńtuchy i ciocia koleżanka black sheep- Marta Taaakie jesteśmy towarzyskie! [IMG]http://images21.fotosik.pl/103/c94713dbac5b6da4med.jpg[/IMG] I z mamusią, black sheep:smile: [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/930e4eb3ecd92d23med.jpg[/IMG][URL="http://images20.fotosik.pl/152/930e4eb3ecd92d23med.jpg"][/URL]
-
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
Perfinko, nie ma co owijać w bawełne, brzydok:):loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c94068e37a141ef3med.jpg[/IMG] -
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
:D Moja mama też kocha takie brzydoki:) Im brzydszy tym ładniejszy:) Dlatego Duduś się jej podoba (dobrze, że Patia tu nie zagląda;)) -
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
Ja też mam zdjęcia Łaćki:) Ale juz gdzieś je wklejałam...;) -
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
Dwa brzydoki, ale ja takie najbardziej lubie:) -
No nikt mi nie odpisuje:( Chyba będę musiała sama iść i zapytać, tylko kiedy ja będę w Krakowie i będę mieć czas...
-
Nie bójta się, królika bym nie chciała. Miałam jednego i dziękuje. Wole męczyć starych o drugiego psa:):D
-
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
To teraz ja Ci pomoge wstawić: [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/0d0d79df2f3f6ee9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/67960608d4c95974med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/1c4f47be8b9e056b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/60009da2451d12cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/bfa4567f4a1c89d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c94068e37a141ef3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/6f8b251160b35f10med.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Piękna!:):):) -
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
black sheep replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
................... -
Jak to bez szans? Dzwoniłam własnie do jednej pani. Jest już starsza, ma ok 80 lat, ale w pełni sprawna. Mieszka z drugą, która w razie czego zajęła by się pieskiem. Przeżywają odejście suczki:( To dobre kobiety. Pani jest z Krakowa. Mają dzwonić, gdyby się zdecydowały, prosiły też o pomoc w wyadoptowaniu (czyli może się uda) Co myślicie o takim domku? To oczywiście nie jest jeszcze pewne...