Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Palisander? Wyblakły jak na moje oko to jest:) Juz ja bym go podtuczyła, to by zaraz lepiej brzydoczek wyglądał;)
  2. Cały czas mam odszukać ten wątek i trochę podżucić. Kiedy byłam u niego ostatnio, miewał się dobrze:) Ale kiedy to było, czas tak szybko leci...
  3. Nie wiem! Ale jak pani powiedziała, że chce takiego, żeby nie był jakaś straszna pokraka, i żeby na nogach stał to zwątpiłam...
  4. Noemik oby dwa to diabły, szatany, demony i wogóle moce nieczyste! Gorsze od Denisa nawet! Rozrabiają, piszczą, szczelają, biją się! Co ja z nimi mam! A my takie pouśniechane, bo jak człowiek takie świńtuchy trzyma to się gębą cieszy:D
  5. Zrobiłam coś takiego, nie wiem czy się spodoba... Trzeba go skopiować i wkleić w podpis [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47661"][IMG]http://images21.fotosik.pl/104/e68c5f114712158d.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kilka świńskich fotek:smile: Świńtuchy chcą jeść! [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/181acc8dee30fae3med.jpg[/IMG] Świńtuch pijący wode [IMG]http://images22.fotosik.pl/61/8c6c76340088f974med.jpg[/IMG] A Duża już jest duża, i pije z miseczki:P [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/142d78b28e7cb13dmed.jpg[/IMG] Świńtuchy i ciocia koleżanka black sheep- Marta Taaakie jesteśmy towarzyskie! [IMG]http://images21.fotosik.pl/103/c94713dbac5b6da4med.jpg[/IMG] I z mamusią, black sheep:smile: [IMG]http://images20.fotosik.pl/152/930e4eb3ecd92d23med.jpg[/IMG][URL="http://images20.fotosik.pl/152/930e4eb3ecd92d23med.jpg"][/URL]
  7. Perfinko, nie ma co owijać w bawełne, brzydok:):loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c94068e37a141ef3med.jpg[/IMG]
  8. :D Moja mama też kocha takie brzydoki:) Im brzydszy tym ładniejszy:) Dlatego Duduś się jej podoba (dobrze, że Patia tu nie zagląda;))
  9. Ja też mam zdjęcia Łaćki:) Ale juz gdzieś je wklejałam...;)
  10. Dwa brzydoki, ale ja takie najbardziej lubie:)
  11. [quote name='kiwi']https://www.student.chemia.uj.edu.pl/~dcyktor/plakaty/odkarek.doc.doc Tu jest plakat:)
  12. Hehehe Moano, ja też mam bezjajeczkowca i nawet kocie bezjajnikową;):P
  13. No nikt mi nie odpisuje:( Chyba będę musiała sama iść i zapytać, tylko kiedy ja będę w Krakowie i będę mieć czas...
  14. O to dobrze, może odemnie:) OBY:) Dobrze, że u Wodniczka lepiej!
  15. Nie bójta się, królika bym nie chciała. Miałam jednego i dziękuje. Wole męczyć starych o drugiego psa:):D
  16. To teraz ja Ci pomoge wstawić: [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/0d0d79df2f3f6ee9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/67960608d4c95974med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/1c4f47be8b9e056b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/60009da2451d12cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/bfa4567f4a1c89d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c94068e37a141ef3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/6f8b251160b35f10med.jpg[/IMG]
  17. A ja niecierpie poczty, bo moja paczka nie doszła!!!:(:(:(:(
  18. [quote name='Perfi']Zosia za TM :([/quote] Ojej:(:placz: :placz: :placz: Czy jeszcze któraś suczka z tych była w kundlu? Rozumiem, że Aza i ona ma dom? A czy jeszcze jakaś?
  19. Druga napewno młodsza. Może ok 60? Nie wiem. Będę dzwonić, ale nie chce im nic na siłe wciskać, tak żeby sobie poradziły.
  20. Jutro albo kiedyś tam jeszcze do nich zadzwonie i zapytam o te schody. Napisze, ze to taki powolny piesek:) Tak sobie drepta:)
  21. Oj tego nie wiem, czy są schodki... Ale ta pani też strasza, to może nie ma? Zresztą, nie zapominajmy, że Miśtek ma tylko 7 lat, napewno dojdzie do siebie! Potrzebny mu tylko dobry dom
  22. Heh, ja też chyba nie dałabym rady. Nie wiem czy to prawda z tym niedowidzeniem, która ciotka była z nim na spacerze?? Jaki jest? Nadaje się dla starszej pani? Pisać coś, radzić!
  23. Jak to bez szans? Dzwoniłam własnie do jednej pani. Jest już starsza, ma ok 80 lat, ale w pełni sprawna. Mieszka z drugą, która w razie czego zajęła by się pieskiem. Przeżywają odejście suczki:( To dobre kobiety. Pani jest z Krakowa. Mają dzwonić, gdyby się zdecydowały, prosiły też o pomoc w wyadoptowaniu (czyli może się uda) Co myślicie o takim domku? To oczywiście nie jest jeszcze pewne...
×
×
  • Create New...