Kasiu nie chcesz bannerka? Muszę przyznać że ładnie mi wyszedł;)
Może nie umiesz go wstawić? Zaznacz go myszką i wciśniej ctrl +c. A potem przejdz do panelu użytkownika, edytuj podpis i tam wklej (ctrl+v)
Ojej, biedny Kasanowa. Oby wyzdrowiał i zył nad długo. Ciągle o was myślę, i już małam odkopywać ten wątek, żeby zapytać, co słychać. A tu takie smutne wieści:(
[quote name='qroqiet'][B]black_sheep[/B], natychmiast to odszczekaj!:evil_lol:[/quote]
A co mam napisać? Że dwa brzydoki których nie lubie? To byłaby nie prawda!;)