Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Taka fajna sunia, może ktoś ją wypatrzy;)
  2. Ja dziś odwiedziłam piękną olbrzymke. Ale bała się mnie, więc dałam jej coś dobrego i zwiała do budy;) [IMG]http://images27.fotosik.pl/61/70223bbc6da106ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/61/472424eb5b71fa38med.jpg[/IMG]
  3. No, na kilka dni mogę wstawić;)
  4. Enia, skopiuj sobie to: [U][COLOR=#465584][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76332"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8223/onkiko8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246"][IMG]http://images23.fotosik.pl/60/ba075cd526001a05.gif[/IMG][/URL]
  5. W Krakowie jest taki Colaczek. Bardzo przyjazny, i żywiołowy (nie moglam dobrze zdjęcia zrobić:/ ) Bardzo piękny!!!!!!! To Collie, na 100 %, może na zdjęciach nie wygląda, ale ma Colaczkowy ryjek. Bardzo proszę, o ogłoszenie go.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/61/9195eb77041b2197med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/61/5a8e319cd939f03cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/61/6d3ceea83921e1a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/61/a179e1d905bff669med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/61/0063a2f8519f9063med.jpg[/IMG]
  6. Byłam dziś u Teofilka, przekochany jest:loveu: Lizus jeden;) Dostał oczywiście przysmak, i zwiał do budy;)
  7. Cd. Z Pegazem jest poprostu tragedia, był okropnie przerażony, wyrywał się nam, chciał uciekać. Ze strachu nawet się ze.....:(
  8. Bardzo, bardzo się cieszę, nie umiem nawet opisać mojej radości!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):)
  9. Pegaz już w hotelu!!!:) Było ciężko! Uf, uf... Najpierw był porblem ze złapaniem go, Pegazik bał się iść... Jest okropnie przestraszony, nie znam słów, żeby to opisać.
  10. Bardzo bardzo się cieszę! I ciesze się, że pomogłam!
  11. Ale malutki:) A ty się cała pokazuj!
  12. Bardzo się cieszę:):):):) Ciekawe, czy będziesz tęsknić;)
  13. Bannerki:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246"][IMG]http://images24.fotosik.pl/60/617876d7f31515cf.gif[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/60/ba075cd526001a05.gif[/IMG][/URL]
  14. O to fajnie, że Aga będzie, dawno jej nie widziałam:) Ja będę ok 13-14. Może ktoś chce fotki piesków? Bo biore aparat
  15. A jutro będzie ktoś w schronie? Nie lubie sama chodzić.......
  16. Jagienko a gdzie ty byłaś, pewnie znowu biwakowałaś koło mojego domu?;) U nas to idzie małymi kroczkami. Najgorsze jest to, że nic nie wiem, i nie wiem kiedy będę wiedzieć. Nie mogę ani się cieszyć, ani szukać domu.... Beznadzieja
  17. Od Foksi: AMBROZJA ZERWAŁA SIE I UCIEKŁA .BIEGNIE Z OŚ.RUCZAJ Z UL .CHMIELEWSKIEJ PRZY STADNINIE KONI W KIERUNKU CMENTARZA .MA CZERWONA OBRÓŻKE I KAWAŁEK SMYCZKI KTÓRA PRZEGRYZŁA NIEBIESKIEJ. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Słodkie brudasy!!!!!!!!!:) A kotek świetny!;)
  19. Ojejku, Zoreczko kochana:( Jestem z wami:(
  20. Taka słodka, a taki łobuziak:):):):)
×
×
  • Create New...