W Krakowie jest taki Colaczek. Bardzo przyjazny, i żywiołowy (nie moglam dobrze zdjęcia zrobić:/ ) Bardzo piękny!!!!!!! To Collie, na 100 %, może na zdjęciach nie wygląda, ale ma Colaczkowy ryjek.
Bardzo proszę, o ogłoszenie go....
[IMG]http://images23.fotosik.pl/61/9195eb77041b2197med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/61/5a8e319cd939f03cmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/61/6d3ceea83921e1a6med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/61/a179e1d905bff669med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/61/0063a2f8519f9063med.jpg[/IMG]