Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Oj Paulinko, ja już nie mogę mieć wiecej zwierząt:( Ale śliczna jest....
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76705"][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/049e9d98a4409b7d.gif[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/66/0d427c0c822b4847.gif[/IMG][/URL]
  3. [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/91f398749de80f34med.jpg[/IMG]
  4. Jejku, ten piesek naprawde by do mnie pasował, mamy podobne czarne czupryny:D
  5. Piekna owieczka, jakbym się w lustrze przeglądała
  6. Nooo, mam nadzięję że się bawi:) Dobrze, że z równym sobie;)
  7. [quote name='Yorija'] Powiedzcie mi co z nim będzie w schronisku? Jak długo będą trzymać i czekać aż się zgłosi właściciel? Czy oni go wsadzą do jakiegoś wspólnego boksu? Czy będą go leczyć jeśli się okaże, że jest na coś chory? Gdzie umieścić o nim ogłoszenia jak już jakieś zdjęcia będą?[/quote] Jeśli będę w schronisku zapytam o niego i zrobie zdjęcia (ja nie będę czekać na łaskawą zgodę pana K.) Pewnie ktoś go szuka! Potrzebne mu ogłoszenia. A co się z nim dalej stanie, gdzie go dadzą - nie wiem, pewnie wrzucą do boksu A1, to taki boks dla największych bid Jeśli będą fotki, zrobimy plakaty i powiesimy tam gdzie się zgubił
  8. Wiem wiem, tylko nie ma co straszyć, potencjalnych nabywców:D
  9. Ciśnie mi się tylko jedno słowo na usta: o MAMMA MIA!!!!!!!!!!!!! To jest świetne http://home.isk.net.pl/kajman/pies/lula4.jpg
  10. Czy bułeczka ma allegro? Mogę jej zrobić (tylko proszę o tekst)
  11. Był ponoć 5 lat w schornie...:( Jagienko, on nie jest taki mały, w każdym razie ciężki;) Ale siły to on ma, w pewnym momencie, jak niosłyśmy go do auta z AniąB nam się wyrwał. Gdyby nie to, że oprócz szelek miał jeszcze obroże, i był zawiązany to by uciekł, i byłoby po nim. Straszne to było......
  12. Anasharku, ona tak ciągnie, bo ciagle jest zamknięta, każdy pies, jeśli nie jest zdominowany, zesteresowany - ciągnie. Cieszy się! Ale napewno by się nauczyła ładnie chodzić, gdyby była regularnie wyprowadzana
  13. Ja jestem bardzo pozytywnej myśli:) Czy będą jakieś zdjęcia?:D
  14. Karusiu z mojego bazarku jednak będzie trochę więcej pieniędzy:) Wyjaśnienie na wątku bazarku:D
  15. Nie no, on ma typowo Colaczkową mordkę, szkoda, że na fotkach nie widać:(
  16. Toficzek i Rubik są prze-śliczni!!!!!!!!!:):):)
  17. Cioteczki, faktycznie coś słoabo się cieszycie!!!! :):):):):):):)
  18. Atola:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77312[/url]
  19. W jakiej dzielnicy znajduje się to Bytomskie schronisko? Czy potrzebujecie wolontariuszy?
  20. Kurcze, tylko wydaje mi się jakaś bardziej strachliwa niż ostatnio:(:(:(
  21. Atola, to nie duża, żwawa sunia, w średnik wieku. Bardzo wesoła, lubiąca towarzystwo ludzi. Dziś wypatrzyłyśmy ją, i AgaG z AniaB zawiozły ją do hotelu:) :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/62/f7cb2babdddff5cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/61/1b6297e9510ff273med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/61/4b1048c37bedcd04med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...