Narazie nie szukamy innego domku, bo i tak narazie Majka musi leżeć i się kurować. Może za tydzień, jak tata zacznie się do mnie odzywać, bedę wiedzieć cos napewno....
Alfo dziękuję;)
Pieniądze jak narazie nie są potrzebne, i mam nadzieję, że nie stanie się nic takie, żebyśmy ich potrzebowały. Za tydzień ściąganie szwów, wizyta, i pewnie nowe leki, ale dzięki bazarkowi Ani na wszystko wystraczy:)
Współczuje rozmów z takimi twardo-głowami! To nie na moje nerwy!!!
Powiedz, że już klamka zapadła, że może są jacyś chętnie, że nie ma odwrotu.... Co za ludzie!
[quote name='black_sheep']Bannerki:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71322"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/f9f380202b20ae43.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71322"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/07a20338f26d1a83.gif[/IMG][/URL][/quote]
To cytat z 3 strony tego wątku. Adagir ma jeszcze takie bannerki
Buziak
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5930/tnhpim3663editzq8.jpg[/IMG]
Maja
[IMG]http://images28.fotosik.pl/41/36fc2f3d64d7729bmed.jpg[/IMG]
Bliźniaki jak nic! :loveu:
Powodzenia Buziaczku w nowym domku!
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: O rany!!! Przecież to wypisz-wymaluj moja Majka!!!!!!!!
Identyczni są! Może Majka jest troche mniejsza, ale kolory, uszy, wszystko to samo!
Zabaczcie!:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/42/54cd72423351564emed.jpg[/IMG]
Ale ma Buziak świetną rodzinę!:loveu: