Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Kto pomoże?????????? Pongo pilnie szuka domu!
  2. Ojej nieciekawie:( Kto pomoże!!!! Potrzebny DT!!!!!!!!!!
  3. Narazie nie szukamy innego domku, bo i tak narazie Majka musi leżeć i się kurować. Może za tydzień, jak tata zacznie się do mnie odzywać, bedę wiedzieć cos napewno....
  4. Mam taka nadzieje, tym bardziej, ze nie widzial jej jeszcze, taki zły był... A ona taka słodka!:)
  5. Nie mogę napisać co mówił, bo to same niecenzuralne słowa:( Dalej nic nie wiem, ale czarno wszytko widze:(
  6. Przepiękne zdjęcia!!!!!!!!! Jaka królewna z niej;) Napewno w tak wspaniałym domu szybko dojdzie do siebie:) A znajdka też śliczna, strasznie malusia;)
  7. Ja też o was myślałam, ale wątek był na samym dnie, więc nie mogłam go znaleść!!!!!!!!!!;)
  8. Wolicie nie wiedzieć jak tata zareagował...:(
  9. Alfo dziękuję;) Pieniądze jak narazie nie są potrzebne, i mam nadzieję, że nie stanie się nic takie, żebyśmy ich potrzebowały. Za tydzień ściąganie szwów, wizyta, i pewnie nowe leki, ale dzięki bazarkowi Ani na wszystko wystraczy:)
  10. Współczuje rozmów z takimi twardo-głowami! To nie na moje nerwy!!! Powiedz, że już klamka zapadła, że może są jacyś chętnie, że nie ma odwrotu.... Co za ludzie!
  11. To super:) Mam nadzieję, że będą fotewczki:D
  12. Mam nadzieje;) Tylko przypomnialam, bo chyba o nich zapomnieliscie, a ktos prosił, ktoś płacił, ktoś zrobił;)
  13. Jasne że jest, moja Majka bierze CEFASEPTIN. Podobno to na ból właśnie
  14. [quote name='black_sheep']Bannerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71322"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/f9f380202b20ae43.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71322"][IMG]http://images22.fotosik.pl/150/07a20338f26d1a83.gif[/IMG][/URL][/quote] To cytat z 3 strony tego wątku. Adagir ma jeszcze takie bannerki
  15. No widzisz Aga, jakiś powód jest. Na fotkach naprawde nie wygląda źle!:)
  16. Zróbcie super fotki, nie musi być dużo, tylko konkretnie;)
  17. Karusia, były jakieś telefony??? 3 os. obserwują na allegro PRZYDAŁY BY SIĘ jakieś FOTKI....
  18. O Boże!!!!!!!!!!:(:(:(:( Skoro dziwni to czemu IM WYDALI???????? Skandal! A on był wykastrowany?:(
  19. Buziak [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5930/tnhpim3663editzq8.jpg[/IMG] Maja [IMG]http://images28.fotosik.pl/41/36fc2f3d64d7729bmed.jpg[/IMG] Bliźniaki jak nic! :loveu: Powodzenia Buziaczku w nowym domku!
  20. Dodałam też kilka fotek na aukcje:) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218798364[/url]
  21. [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/f731c6d99f997f4f.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/41/7ea5ca0131e30d3d.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/42/4f9bd169235ace06.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/20e6f63b89856062med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/ae1fabc36ddf55a5.jpg[/IMG]
  23. Przystojniak!!!:) [IMG]http://images27.fotosik.pl/42/fd925cb6af9c1f5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/42/19f221e352d1e74bmed.jpg[/IMG] Była buda:/:( [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/ac4ad51d39780bddmed.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://images27.fotosik.pl/42/d73dffa91e17153bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/57adb668718d326fmed.jpg[/IMG]
  25. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: O rany!!! Przecież to wypisz-wymaluj moja Majka!!!!!!!! Identyczni są! Może Majka jest troche mniejsza, ale kolory, uszy, wszystko to samo! Zabaczcie!: [IMG]http://images24.fotosik.pl/42/54cd72423351564emed.jpg[/IMG] Ale ma Buziak świetną rodzinę!:loveu:
×
×
  • Create New...