Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/54645bd46b3e4693med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/77ac4802d81121b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/8aafa73b15f53948med.jpg[/IMG]
  2. Prześliczny piesek, cudowny futrzak!
  3. No wkońcu wygląda jak pies, a nie takie chudości;) Nie poznałabym go na ulicy;)
  4. No to wspaniale!!!!!!!!!!!!!! Ogromnie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) Jejku jaka jestem szczęsliwa! Foksiu bardzo dziękuję, że wszystkiego dopilnowałaś!:)
  5. Bannerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22008"][IMG]http://images30.fotosik.pl/56/d780b3318057bde6.gif[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/56/21be351e49ae019b.gif[/IMG][/URL]
  6. Bannerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76915"][IMG]http://images29.fotosik.pl/56/d38428148eb1036a.gif[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/56/0e6c0a9c051da1f9.gif[/IMG][/URL]
  7. Chciałam, żebyście na moim tle zobaczyły Majke, że jest malutka. W sumie widziałam mniejsze psy, ale przy Denisie, to ona mikroskopijna jest;) A kot jaki mi się dziwny wydaje! Są tej samej wielkości (bo moja kotka jest dosyć pokaźna), ale kotka nie ma pyska, i zawsze jak ją widze, śmiać mi się chce, że ma taką morde krótką. Wiem, zwariowałam.... Aha! Ten kaftanik to śpiochy na niemowlaka;) Hehe
  8. I ze swoją panią 'zołzą' ;) [IMG]http://images30.fotosik.pl/55/fe9ed357b4ece48dmed.jpg[/IMG]
  9. Agamiko! Wykrakałaś;) Majka też zakopuje jedzienie, w tym oto kocyku, na którym spi;) [IMG]http://images29.fotosik.pl/55/c62cfd76cb1385femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/55/8c7278713e9096d6med.jpg[/IMG]
  10. No co, moja Majka najbardziej lubi kite kat;) Maluszku pokazuj się!
  11. Wspaniale czytać takie wiadomości! No i witam nowych dogomaniaków!!!:) Zdjęcia można wysyłać do mnie [email][email protected][/email], tyle, że dziś już nie wstawię, jutro.
  12. [quote name='Karilka']Super Owieczko! Dziękuje Ci! [/quote] Polecam się;)
  13. A czy pani naprawdę się obrazi, przecież jakieś tłumy ludzi tu nie zaglądają
  14. I dobrze, neleży mi się;)
  15. Wspaniale!!!!!!!!:):):)
  16. Fajna z niego mała kluseczka! Zapraszamy do czytania dogomani, można się nieraz bardzo pozytywnie nastawić, lub niestety zasmucić smutnym losem piesków
  17. Taaaaaaa, całkiem przypadkiem tu zajrzałam;) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=224977619[/url]
  18. Conka witaj! strasznie się cieszę, że spodobała Ci się moja aukcja, a przedewszystkim śliczny piesek. Fajnie pooglądać zdjęcia szczęśliwego pieska! A pomyśleć, że wczoraj, o tej porze jeszcze był bezdomny! :):):)
  19. No jak to kto... już robie
  20. może może... jak będę mieć czas:)
  21. Halbiniu, dziś wystawiłam na allegro podobnego pieska, szczeniaka, też mieszanca z jamnikiem, i wyobraź sobie, że piesek po kilku godzinach znalazł dom! Może chcesz, to twoje też wystawię, może tez będzie miał takie szczęscie:) Tylko napisz jakiś tekst o nim, jaki jest, skąd się wzioł Zobacz, to ta aukcja, trwała niecałe 3 godziny! [url]http://www.allegro.pl/item224698414__sliczny_szczeniak_prawie_jamnik_szuka_domku_.html[/url]
×
×
  • Create New...