U mnie źle, już nawet nie chce mi się pisać, że dobrze:(
Ale u moich zwierzątek wszystko ok, Duża świnka bije rekordy w żywotności, niedługo ją zgłoszę do księgi rekordów ginesa. No a Ajka gruba, ostatnio gryzie buty i ucieka pod płotem, nie wiem jak;) Ale naszczęście szybko ją znajdujemy. Jest ciachnięta, więc spoko, ale boje się, że znowu pod auto wlezie, choć mieszkamy daleko od drogi. A ona nie czuje mimo tego wypadku strachu przed autami...
Denisek trochę chudszy, ale to w sumie dobrze. Tzn dalej jest gruby;) Jak na Deniska, to chudy jednak:)