Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. W poniedziałek Ajka została ciachnięta;) Wreszcie mamy spokój
  2. [IMG]http://images34.fotosik.pl/142/a3bfc0558768aa7bmed.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images23.fotosik.pl/157/68a06ba83ac0108bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/158/ee2e9548c4c4976emed.jpg[/IMG]
  4. No żyjemy sobie żywotem spokojnym:D Wszyscy mają się dobrze;)
  5. Zrobiłam nowy, bo tamten coś mi się nie widział [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35483"] [IMG]http://images24.fotosik.pl/150/0f69f02ef8b63fd4.jpg[/IMG][/URL]
  6. Wszystkie? Mi się na raz nie zmieści 20, a narazie są u mnie na wsi. Będę wozić, po tyle, po ile się zmieści w aucie, więc ostatni transport mogę przeznaczyć dla cioteczek, jeśli jakieś chcą
  7. Cioteczki mam 20 kołderek, są chętni? Czy wieść do schronu, może do hotelu?
  8. Ktoś chce bannerek?:) Jestem u siebie kilka dni, to porobię;)
  9. Czy Odie ma wątek albo jakieś zdjęcia?
  10. Knapik jest bojowych chłopakiem, Beniego mi obszczekał zazdrośnik, bo Beni już w domu;)
  11. Jeju przecudna jest!!!!!!!!!
  12. Spoko, już się dogadałam:)
  13. Beni już u swoich właścicieli, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to dobry dom. Ludzie którzy tam mieszkają to bardzo fajna i dobra rodzina. Mają już jednego pieska, takiego staruszka. I mimo, że nie mają wiele pieniędzy, chcą dać za Beniego 200 zł, choć to dla nich naprawdę dużo. Piesek ma wielkie legowisko, a na werandzie duży letni domek:) Adresówkę kupiłam
  14. Karusiu ja jade, ale po pracy, o 15.30-16
  15. Sorki nie mam czasu czytać całego wątku, sunia teraz jest w gdańsku?
  16. erko a duże będą? Bo chodzi o to głownie, żeby były małe, a te są z czym zmieszane? Tzn rasy;) Kto idzie na zebranie z KTOZu?
  17. :) Dzięki cioteczki, ale taka Ajkunia ufolud to naprawde wspaniała nagroda, już nic więcej nie potrzeba:D
×
×
  • Create New...