Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. A to normalne, niedługo pewnie się dowiesz, że powinnaś uważać na psa, bo mogą go przerobić na smalec... :angryy: /JEDNAK LICZĘ, ŻE NIE!/ To czekamy na zdjęcia /ja się nie odzywam, bo Denisek też dawno się tu nie pokazywał/ Powodzenia! Całuski dla ślicznotki /od Deniska przystojniaka też;)/
  2. Hihi może tak być, tylko panstwo juz zapsieni, narazie bez pociech byli więc nie wiem jak to bedzie, jak się pojawią. A jak nie, to dalej będę kombinować, może w koncu się uda:)
  3. Niestety mam złą i dobrą wiadomość... Zła jest taka, że mój plan nie wypalił... Ale koło przystanku zamieszkali nowi lokatorzy, rozmawiałam z nimi i narazie Miś będzie mieszkał u nich w ogródku...
  4. Nareszcie jest postęp! Cioteczki teraz tylko trzymajcie kciuki! Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nie chce zapeszać. Gdzieś do tygodnia napiszę, jak się mają sprawy, na razie i tak jestem bez neta. Jeśli się uda MISIU BEDZIE MIEC DOM I TO PRZED SWIETAMI! Nie powinnam tego jeszcze pisać, bo do domu, ma jeszcze chyba z 1000 km, i nie wiadomo czy się uda, ale już tak się cieszę, że nie mogę się powstrzymać. KCIUKI!;)
  5. A u nas wszystko super:) Dziękuje za pamięć!!! Majeczka dokazuje, biega, gryzie Deniska (pomimo że waży mniej od niego o 30 kilo...) i jest bardzo kochana i wszyscy mają świra na jej punkcie!
  6. Niestety bez zmian...;/ Kombinuje jak mogę... A ja mam co raz gorszy dostęp do neta, więc jak coś proszę o kontakt telefoniczny...
  7. Zwykle ludzie, odtrąceni przez innych ludzi znajdują miłość w zwierzętach:) Bo pies nie patrzy jak ktoś wygląda i czy ma kase:) Ehhhh
  8. Ja jak widzicie kochane ciotki, mam kiepski dostęp do internety, a tam też nie bywam zbyt często. Wiem, że jak na razie pieskowi nic nie jest, mój kolega sprawdza. On nie może go wziąć, gdyż jego dziadek - z którym mieszka, ma 5 psów - w tym 3 suki:/ Potrzebuje konkretów. Moja koleżanka mówi, że jej znajomi mogą go zabrać, tyle, że są z Szklarskiej Poręby, więc to ostateczność, zresztą nie wiadomo, czy go zechcą;/
  9. Mam nadzieję, że jak zwolni się w 'naszym' hotelu miejsce, to uda się Misia tam przywieść. A do innego hotelu to nie bardzo, bo nie będę dojeżdżać 200 km żeby go doglądać...
  10. Nie ma ogłoszen, ale czy to dobry pomysł jak jego sytuacja jest taka niepewna
  11. Bannerki:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiu-mieszka-na-przystanku-kto-go-przygarnie-czestochowa-133426/#post11950482"][IMG]http://images44.fotosik.pl/83/d2d9e70c117d99a7.gif[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/83/f6993aa779a6fb01.gif[/IMG][/URL]
  12. Truskawko masz racje, niestety 20 km od Czewy:) A gdzie dokładnie - jak coś na PW
  13. Podejrzewam, że gdy go wezmę to mnie będą kamieniami obrzucać, bo traktują go trochę jak swoją maskotkę. Nawet jak dawałam mu jeść, to już jeden pan, co mu kiełbasę kupił, się mądrzył;/
  14. Cioteczki zaglądajcie do Misia [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiu-mieszka-na-przystanku-kto-go-przygarnie-czestochowa-133426/#post11950482[/url]
  15. Witam! Niedaleko Częstochowy, przy dość ruchliwej ulicy mieszka średniej wielkości piesek. Jego ostoją jest przystanek autobusowy (a właściwie coś na jego kształt;/ ). Jest bardzo przyjacielski, niezwykle łagodny, od razu dał sobie popatrzyć w zęby. Można go głaskać, a on będzie radośnie podskakiwał. Ma ładne, miękkie futerko, więc nie daje mu zbyt wielu lat, choć niestety Misiu nie ma przednich zębów. Podejrzewam, że może to być spowodowane tym, iż ktoś mu je po prostu wybił. Możliwe, że ktoś go na tym przystanku porzucił, może z auta, więc mógł też wtedy je stracić. A może to ze starości, choć pies na prawdę staro nie wygląda. Dokarmiają go ludzie ze wsi, gdyż obok przystanku jest sklep i każdy ze wsi zna misia, ludzie kupują mu jakieś smakołyki. [IMG]http://images46.fotosik.pl/82/b1d3c6fc60943457med.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post11950482"] [/URL]
  16. Zdjecia się nie pokazują na 1 stronie, a by się zdały;)
  17. No to nie tak daleko, jakieś 30 km ode mnie:)
  18. A gdzie teraz są pieski? No ja mieszkam nie na stałe w Krakowie, z Krakowa będę jechać. Moje autko nie pali za dużo, a benzyna tania, ale ja na prawde jestem teraz zupełnie goła, nie raz robiłam wizyty i nie brałam pieniędzy...:( Gdzieś 100 km robię za 30 zł, chyba za 20 zł objadę. Dajcie znak jak najszybciej, jeśli mam jechać. I jakąś listę pytań poproszę:)
  19. A nie wiecie skąd te dziewczyny, bo ja też góralka:cool3:
  20. Fajnie, że mają domek:) To najważniejsze. Pani której pokazywałam zdjęcia parki nadaj się zastanawia :eviltong:
  21. Cześć ciotki. Teraz odczytałam wiadomość na mailu. Mogę przeprowadzić wizytę, z tym, że jestem całkowicie bez kasy... Naprawdę jestem w sytuacji pod bramkowej:( Mogłabym ją przeprowadzić w przyszłym tygodniu.
  22. Zakochana, czekam z niecierpliwością! Nie mogę się doczekać, aż go zobaczę:):loveu:
  23. Dziękuję Zuziu, nie wiedziałam o tym Chyba małe prawdopodobieństwo, bo ona ciągle śpi, a wychodzi góra na pół godz;p W lecie zwykle ma gumową, na pchły, ale ciągle gdzieś gubi, kocura
×
×
  • Create New...