-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A to normalne, niedługo pewnie się dowiesz, że powinnaś uważać na psa, bo mogą go przerobić na smalec... :angryy: /JEDNAK LICZĘ, ŻE NIE!/ To czekamy na zdjęcia /ja się nie odzywam, bo Denisek też dawno się tu nie pokazywał/ Powodzenia! Całuski dla ślicznotki /od Deniska przystojniaka też;)/ -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Hihi może tak być, tylko panstwo juz zapsieni, narazie bez pociech byli więc nie wiem jak to bedzie, jak się pojawią. A jak nie, to dalej będę kombinować, może w koncu się uda:) -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Niestety mam złą i dobrą wiadomość... Zła jest taka, że mój plan nie wypalił... Ale koło przystanku zamieszkali nowi lokatorzy, rozmawiałam z nimi i narazie Miś będzie mieszkał u nich w ogródku... -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nareszcie jest postęp! Cioteczki teraz tylko trzymajcie kciuki! Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nie chce zapeszać. Gdzieś do tygodnia napiszę, jak się mają sprawy, na razie i tak jestem bez neta. Jeśli się uda MISIU BEDZIE MIEC DOM I TO PRZED SWIETAMI! Nie powinnam tego jeszcze pisać, bo do domu, ma jeszcze chyba z 1000 km, i nie wiadomo czy się uda, ale już tak się cieszę, że nie mogę się powstrzymać. KCIUKI!;) -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
A u nas wszystko super:) Dziękuje za pamięć!!! Majeczka dokazuje, biega, gryzie Deniska (pomimo że waży mniej od niego o 30 kilo...) i jest bardzo kochana i wszyscy mają świra na jej punkcie! -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Niestety bez zmian...;/ Kombinuje jak mogę... A ja mam co raz gorszy dostęp do neta, więc jak coś proszę o kontakt telefoniczny... -
Zwykle ludzie, odtrąceni przez innych ludzi znajdują miłość w zwierzętach:) Bo pies nie patrzy jak ktoś wygląda i czy ma kase:) Ehhhh
-
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ja jak widzicie kochane ciotki, mam kiepski dostęp do internety, a tam też nie bywam zbyt często. Wiem, że jak na razie pieskowi nic nie jest, mój kolega sprawdza. On nie może go wziąć, gdyż jego dziadek - z którym mieszka, ma 5 psów - w tym 3 suki:/ Potrzebuje konkretów. Moja koleżanka mówi, że jej znajomi mogą go zabrać, tyle, że są z Szklarskiej Poręby, więc to ostateczność, zresztą nie wiadomo, czy go zechcą;/ -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jak zwolni się w 'naszym' hotelu miejsce, to uda się Misia tam przywieść. A do innego hotelu to nie bardzo, bo nie będę dojeżdżać 200 km żeby go doglądać... -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nie ma ogłoszen, ale czy to dobry pomysł jak jego sytuacja jest taka niepewna -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Bannerki:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiu-mieszka-na-przystanku-kto-go-przygarnie-czestochowa-133426/#post11950482"][IMG]http://images44.fotosik.pl/83/d2d9e70c117d99a7.gif[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/83/f6993aa779a6fb01.gif[/IMG][/URL] -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Hi hi ślicznie maszeruje:loveu: -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Truskawko masz racje, niestety 20 km od Czewy:) A gdzie dokładnie - jak coś na PW -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podejrzewam, że gdy go wezmę to mnie będą kamieniami obrzucać, bo traktują go trochę jak swoją maskotkę. Nawet jak dawałam mu jeść, to już jeden pan, co mu kiełbasę kupił, się mądrzył;/ -
Cioteczki zaglądajcie do Misia [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiu-mieszka-na-przystanku-kto-go-przygarnie-czestochowa-133426/#post11950482[/url]
-
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
black sheep replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Witam! Niedaleko Częstochowy, przy dość ruchliwej ulicy mieszka średniej wielkości piesek. Jego ostoją jest przystanek autobusowy (a właściwie coś na jego kształt;/ ). Jest bardzo przyjacielski, niezwykle łagodny, od razu dał sobie popatrzyć w zęby. Można go głaskać, a on będzie radośnie podskakiwał. Ma ładne, miękkie futerko, więc nie daje mu zbyt wielu lat, choć niestety Misiu nie ma przednich zębów. Podejrzewam, że może to być spowodowane tym, iż ktoś mu je po prostu wybił. Możliwe, że ktoś go na tym przystanku porzucił, może z auta, więc mógł też wtedy je stracić. A może to ze starości, choć pies na prawdę staro nie wygląda. Dokarmiają go ludzie ze wsi, gdyż obok przystanku jest sklep i każdy ze wsi zna misia, ludzie kupują mu jakieś smakołyki. [IMG]http://images46.fotosik.pl/82/b1d3c6fc60943457med.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post11950482"] [/URL] -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
black sheep replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjecia się nie pokazują na 1 stronie, a by się zdały;) -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
No to nie tak daleko, jakieś 30 km ode mnie:) -
A gdzie teraz są pieski? No ja mieszkam nie na stałe w Krakowie, z Krakowa będę jechać. Moje autko nie pali za dużo, a benzyna tania, ale ja na prawde jestem teraz zupełnie goła, nie raz robiłam wizyty i nie brałam pieniędzy...:( Gdzieś 100 km robię za 30 zł, chyba za 20 zł objadę. Dajcie znak jak najszybciej, jeśli mam jechać. I jakąś listę pytań poproszę:)
-
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
A nie wiecie skąd te dziewczyny, bo ja też góralka:cool3: -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że mają domek:) To najważniejsze. Pani której pokazywałam zdjęcia parki nadaj się zastanawia :eviltong: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Zakochana, czekam z niecierpliwością! Nie mogę się doczekać, aż go zobaczę:):loveu: -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Zuziu, nie wiedziałam o tym Chyba małe prawdopodobieństwo, bo ona ciągle śpi, a wychodzi góra na pół godz;p W lecie zwykle ma gumową, na pchły, ale ciągle gdzieś gubi, kocura