Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Nie no, dwie świnki mam, nic się nie zmieniło!:) Koty nie potrzebują towarzystwa, zawsze se znajdą na podwórko kumpla;p Mojej kotce muszę ja wystarczyć, tata nienawidzi kotów:)
  2. A no to zwracam honor, co racja to racja:D Hym a powiem Wam, ze Majuni jest tak dobrze, że tata ostatnio stwierdził, że ma lepsze łóżko od niego:D
  3. No tak, mam dwójkę prosiąt, w tym jedną weterankę która ma już tyle lat że sama nie wiem, ok 7 :) Ale jest żwawa, biega i szaleje, więc myślę, że jeszcze trochę wycisnę. Mam tylko problem z kupowaniem jej jedzenia, bo wszystkie karmy dla starszych świnek są do 5 roku życia:) Dziękuję, ze nas ktoś odwiedza, ale chyba nie ma potrzeby, bo u nas wszystko super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. A witam cioteczkę! Miło, że pamięta:) I my pamiętamy, i o wszystkich, którzy nam pomogli! Majunia to najgrzeczniejszy i najkochańszy mini piesek na świecie! I najpiękniejszy (zaraz po Denisku) Co dziennie cieszymy się, że ją mamy, a moja mama to sobie już życia bez niej nie wyobraża. Ciągle jej coś kupuje, rozpieszcza, głaszcze, nosi:) Hihi A Majki wie, że nam życie zawdzięcza i ciągle okazuje swoją miłość i wdzięczność. No naprawdę, sielanka!:)
  5. Jakiś koszmar, biedne zwierzątko;( 10 lat, to gorzej niż wyrok za morderstwo, w Polsce dostała by pewnie mniej;(
  6. Śliczniutki jest, taki podobny do Denisia, ah oh:) :loveu:
  7. ZAKOCHANA czy możesz napisać co to za ludzie, gdzie mieszkają?? Zapytaj ich, czy mogłabym odwiedzić Teosia, bardzo mi zależy, ciągle go odwiedzałam, on mnie na pewno rozpozna. Bardzo mi go brakuje...
  8. Chyba jestem lewa, ale nie umiem znaleźć nikogo z nowego sącza... Znacie może kogoś?
  9. Deniś, moje szczęście, moje utrapienie, mój smutek. Sprawia mi tyle problemów, tyle męki, tyle pracy. Ale jego kochana kochająca mordka, to największe szczęście jakie mnie spotkało.
  10. Jesli ktos chce poczytac o podobnym psie z autoagresja i innymi świrami w głowie to zapraszam na watek Deniska. Przyklad, ze "takie" psy tez moga dac szczescie. Kocham Cie Denisiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Mój mały, nieśmiały bazarek ŚWIETNE PŁYTY z muzyką + program do tworzenia muzyki + książka do słuchania
  12. A na którym wybiegu można je znaleźć? :)
  13. Zazdroszcze tym Państwo Darmy, to taki mądry piesek:)
  14. Zrobiłam bazarek, może jakiś grosik się przyda:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10791336#post10791336[/url]
  15. wznowilam allegro z nowymi fotkami, mam nadzieje, ze nikt mnie nie dubluje [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=426114485[/url] i piszcie ciotki, jak chcecie aukcje, tylko na podświetlane mnie nie stać:(
  16. hihihi ta to jest szcześliwa:) ŚWIETNE ma te miny;] Góralka:P
  17. Cały sekret w tym, że Deniskowi to wszystko jedno, a Majka może go gryźć do woli:P
  18. [IMG]http://images48.fotosik.pl/4/3f4dc2cddc9d59a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/4/d717d77e1da87d7amed.jpg[/IMG] Co jest??:smile: [IMG]http://images24.fotosik.pl/269/b138b027abaf4b9fmed.jpg[/IMG]
  19. Troszkę fotek:smile: Miłosne uściski:* [IMG]http://images45.fotosik.pl/4/1fd5347178684318med.jpg[/IMG] To tylko tak groźnie wygląda;p [IMG]http://images25.fotosik.pl/267/19023bc30f7039d8med.jpg[/IMG] Złośnica:-D [IMG]http://images27.fotosik.pl/267/f722b1abbd1badc2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/268/b5fcc019be725756.jpg[/IMG] Z języczkiem;] [IMG]http://images23.fotosik.pl/267/b1a09a904e4ff4c4med.jpg[/IMG]
  20. I moja piękna kotka:) [IMG]http://images30.fotosik.pl/268/d6772bbc1736bc4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/4/0f9c4aaa5b587c89.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images48.fotosik.pl/4/3f4dc2cddc9d59a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/4/d717d77e1da87d7amed.jpg[/IMG] Co jest??:) [IMG]http://images24.fotosik.pl/269/b138b027abaf4b9fmed.jpg[/IMG]
  22. Troszkę fotek:) Miłosne uściski:* [IMG]http://images45.fotosik.pl/4/1fd5347178684318med.jpg[/IMG] To tylko tak groźnie wygląda;p [IMG]http://images25.fotosik.pl/267/19023bc30f7039d8med.jpg[/IMG] Złośnica:D [IMG]http://images27.fotosik.pl/267/f722b1abbd1badc2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/268/b5fcc019be725756.jpg[/IMG] Z języczkiem;] [IMG]http://images23.fotosik.pl/267/b1a09a904e4ff4c4med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...