Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='Justyna Klimek']Dajemy 150zł. Poproszę o zdjęcie dziewczyny i rachunek od weta.[/QUOTE] Jesteście wspaniałe!!! Tylko ja nie wiem za bardzo GDZIE zrobić tą sterylkę, może ktoś z okolic Częstochowy mi pomoże?
  2. Siedzę właśnie z Majeczką (ta jest na moich kolanach) i przeglądamy cały wątek. Zawsze kiedy sobie przypomnę jak mi wtedy cioteczki pomogły to aż łza się kręci w oku. A jak sobie pomyślę, że Majka mogła już 4 lata nie żyć! Mój kochany króliczek:) Dla tych ciotek które jeszcze nie wiedzą, to od prawie roku mamy młodsza siostrę Majki, Werkę. Dziewczyny się super dogadują, ale wybranką serca Deniska jest nadal Majka:) A mojego wszyscy troje:D
  3. Chciałam zgłosić suczkę... sprawa jest dość pilna, bo nie chce żeby to była sterylka z aborcją... na razie nie jest w ciąży ale to kwestia czasu. Już rok temu próbowałam, ale nie wyszło. Jest taki stary dziadek, który ma kilka psów. Między innymi ukochaną suczkę z którą śpi, ale też starego psa, który... ciągle robi jej dzieci! Jak tylko widzę tą suczę drżę że znowu jest w ciąży... Piesek znajduje się w okolicach Częstochowy, koło Kłobucka. Jest ktoś z stamtąd kto wie gdzie zrobić sterylkę? Ja mam tam prawie 200 km i nie bardzo wiem. No i potrzebuję środków pieniężnych... ale dołożę się i zawiozę pieska na zabieg.
  4. [quote name='Jagienka'] [B]black_sheep 30 zł[/B] ze swojego bazarku [/QUOTE] Wiszę Wam 1 zł, i ze starego bazarku 10 zł (jeszcze kupują;) ), ale to doliczę przy wpłacie za nowy bazarek:)
  5. Zajrzyjcie i podbijajcie! :) [I]To bazarek na waszą fundację, nie spam;)[/I] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199604-SPODNIE-Na-fundacj%C4%99-Medor%21%21%21-Do-20.I-ZAPRASZAM%21?p=16052205#post16052205"]http://www.dogomania.pl/threads/199604-SPODNIE-Na-fundacj%C4%99-Medor!!!-Do-20.I-ZAPRASZAM!?p=16052205#post16052205[/URL]
  6. Zapraszam na nowy bazarek! :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199583-Nowy-ciucholand!-Firmowe-bluzki!-Na-krakowski******-Karusi-i-Jagienki.-Do-19.I-!?p=16049684#post16049684[/url]
  7. Może 60 km od Krakowa lepiej zabrzmi...
  8. No proszę, a ja myślałam że zaginął ten wątek...
  9. Ktoś tu ma długi język;) Denisek jest u mnie 4,5 roku!!!!!!! W 2011 będziemy obchodzić 5 urodziny razem!!! Ja się z tego w ogóle nie cieszę, bo nie zdążyłam się nim nacieszyć a psinka mi się starzeje! Ja protestuję!
  10. To może coś ode mnie się uda "opchnąć" na psiaczki, podbijajcie:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198574-Ciucholand!-Markowe-bluzki!-Na-krakowski******-Karusi-i-Jagienki.-Do-ko%C5%84ca-ROKU!?p=15956535#post15956535[/url]
  11. Deniś letnik: [IMG]http://images41.fotosik.pl/349/fdc51d4007f3729fmed.jpg[/IMG]
  12. Hej Lublinianie, nikt nie wie jak pomóc pieskowi?:(
  13. Hej Lublinianie, nie znajdzie się nikt kto przygarnie pieska?
  14. Zakładam wątek na prośbę znajomej... Pisze ona: "Piesek został znaleziony przez Elę, która była na wakacjach u babci (w Krynicy), poszła na spacer i ten psiak leżał w jakiejś kałuży. Podobno kręcił się w pobliżu od jakiegoś czasu, więc pewnie wyrzucony. Weterynarz określił jego wiek na [B]ok 1,5 roku[/B]. Jak na razie piesek jest zalękniony. Byłam z nim też na spacerze, bo na drugi dzień musiał iść znowu na zastrzyk z antybiotyku, miał gorączkę, ale już jest dobrze. [B]Nie jest w ogóle agresywny[/B]. Weterynarz włożył mu do gardla tabletkę i zniósł to ze spokojem. Jest wielkości tak może trochę wyższy od spaniela. Do piątku będzie chyba w Krynicy a potem wezma go do [B]Lublina[/B] ,bo babcia za nic się nie godzi na dłużej. Myślę, że piesek ma sporo z teriera. Jest cały beżowy, trochę jak labrador. " Kontakt do opiekującej się pieskiem Eli: [B]605 742 170[/B] Na razie jedno zdjęcie: [IMG]http://images42.fotosik.pl/226/41ca69bc9847257dmed.jpeg[/IMG]
  15. Staram się nie stwarzać takich sytuacji i zawsze daje im jednocześnie jeść i jednocześnie głaszcze... ale niestety majeczka jest zazdrosna, i trochę poszła w odstawkę przez co mi smutno. Ale małej nie mogę zostawić samej w domu, a Majka już się nauczyła i tak niestety się dzieje.
  16. Moja "buda" :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/315/d63648482e90643cmed.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images39.fotosik.pl/307/00365fa1575add53med.jpg[/IMG]
  18. No ja też wciąż nie mogę uwierzyć. Mam nadzieje, że już nic się nie zmieni! No i imię pozostaje takie jak ma już w książeczce, czyli Werka :):):)
  19. Sorki ciotki że dopiero teraz, ale nie chciałam nic pisac dopóki sprawa nie będzie w 100% potwierdzona... A wyszło... tak że... zaskoczycie się... suczka ostatecznie... zamieszkała... zostaje.... yyy, yyyyy, noooo więc.... ZE MNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPI JUPI HURA HURA:) Mam trzecie dzieciątko i jestem co raz biedniejsza, ale co tam! Nie rozstaje się z moim maleństwem praktycznie w ogóle. Zawsze jest przy mnie, razem śpimy, jemy, wszędzie jeździmy, tej więzi nie da się już zerwac. I co najdziwniejsze, nawet mój tata już to zrozumiał, hehehe. To na prawdę szok, ale cudeńko jest tak rozkoszne, że wszyscy, WSZYSCY w domu ją ubóstwiają. Mądre to takie że szok. Aportuje, kota łapie, cud miód. Nie wierze, że był czas, jak rozpaczliwie chciałam ją oddać, byłam nie spełna rozumu czy co? :) Możecie już składać gratulacje, i powiedzieć ile kosztuje bilet na pociąg dla psa, bo chyba się gdzieś wybieramy na wakacje;)
  20. Witam, ja wizyte przeprowadziłam tak jak obiecałam w środę. O jej wyniku poinformowałam Evelke. Piszę, bo widzę że nic tu się nie dzieje, żeby nie było że czegoś nie zrobiłam.
  21. Może w czwartek pokaże cioci bestyjkę, małego kołdro kopacza i ryjka szafowego:)
  22. moja ciocia, nie ja jako ciocia;) mieszka jakieś 10 km odemnie więc byłoby super;)
  23. Jest nadzieja, że Wercie weźmie ciocia, co byłoby super! Mogłabym ją stopniowo przyzwyczajać do nowego domu i mieć pod opieką. Ponad to, spała by na łóżku, co również jest wymogiem...;):eviltong:
  24. [quote name='Asior']owieczko, przecież pisałaś, ze u sąsiada ma domek ???[/QUOTE] Ej, czytaj na wątku Asior zakręcona Ty
  25. Evelka na prawde nie przesadzaj;) Ja tez mam nadzieję, że domek będzie super, żeby mnie potem nie dopadli, że przeze mnie nie dostali pieska hihi:) PS> Śliczna kluska!
×
×
  • Create New...