Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. ..........................................................
  2. A nie zrobiłam tego? :) Tak, niestety z bólem serca ale jest do adopcji... Jednak nie na gwałt. Najpierw ogłaszajcie swoje, a w przyszłym tygodniu, jak będę pod odstrzałem to będę gorąco szukac domu
  3. ............................................ [I]nieaktualne[/I] [CENTER] [/CENTER]
  4. [quote name='ick'] To co mam zmienić jej banerek na Weronika , Wicia, Wera, Wiki....? [/QUOTE] No co Ty, absolutnie nie nie zmieniaj! Byc moze, jak juz wszystkie mozliwosci w mej wsi wyczerpie, bede szukac domu w krakowie;( Wiem, ze jest piekna! Nie moge jej zbyt chwali, bo Majeczka ma depresje!
  5. Jaka jesteś kochana! :) dziękuję! Właśnie miałam napisać, że jedyna zmiana jaka nastąpiła u psinki to... zmiana imienia... Ale nowe imię jest takie jakby "na żarty" bo brzmi ono Weronika;) MYSZKA JEST BEZ DOMU Sąsiad dostał psa od kolegi, więc Myszki już wziąć nie może. Wczoraj już miałam zaklepany dom u innej sąsiadki... dziś powiedziała, że mąż się nie zgodził. No i cóż... Piesek co raz bardziej się do mnie przyzwyczaja, cały czas za mną chodzi, jakby był przywiązany do nogi. Muszę ją zamykać w pokoju, bo brzuch rozpruje wariat mały. Nikt jej nie chce, bo jest "brzydka" bo to nie jork... tak bym chciała jej nie oddawać, ale z dwoma psami już był problem... No i tata w życiu na to nie pozwoli. Kto mi postawi dom, żeby mogła zamieszkać tam z tysiącem psów? :D Wiele by na tym skorzystało;) Dziś Weronika i Majka spały ze mną... w moim mikroskopijnym łóżku, które ciężko nazwa jednoosobowym. Wiele razy śpiąc sama z niego spadłam, mam je od jakiegoś 10 roku życia, może wcześniej... Ale zawsze śpię z Majką. Wercia przylazła w nocy i Majka na nią z zębami. Nie miałam serca żadnej odsyłać. I tak, jedna spała na kołdrze, druga pod... Behawiorysta ani żaden treser ze mnie raczej nie będzie.
  6. Dostałam 30 zł od kochanej Andanki:* Jak zawsze pomocna!
  7. [quote name='wtatara']biedactwo-taka smutna minka[/QUOTE] A tam, ie daj się zwieść tym smutnym oczętom, to diabełek wcielony jest;) Smutna bo wie, że ze mną śpi tylko Majka, hierarchia musi być. Ale fakt, dziś po operacji jest bardzo smutna, jednakże już zaczyna machać ogonem:) [quote name='Asior']wiesz.. takie skrzywienie zawodowe :)[/QUOTE] To nie zawód, to wariactwo;P
  8. Wczoraj [IMG]http://images45.fotosik.pl/293/9172f3d4ec3528a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/293/b7dad6d3f1682fa3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/293/aa11da277b4c89aamed.jpg[/IMG] Dziś, po operacji;( [IMG]http://images42.fotosik.pl/205/e60c489bd105992bmed.jpg[/IMG]
  9. Oczywiście, Asior! Jak możesz!;) Zastrzegłam, że z łóżka ciężko ją wyrzucić... Mała już po operacji! :) Wszystko poszło gładko. Ciąża była minimalna. Zapłaciłam 140 zł...
  10. [IMG]http://images36.fotosik.pl/180/c9984c294afad099med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/a21116422ca94d94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/288/7d4e6f57089ee271med.jpg[/IMG]
  11. Mi sie wydaje ze jest w ciazy, ma powiększone sutki, i brzuch według mnie jest zaokrąglony dokładnie w tym miejscu. Karusiu, mi rodzice tak łeb suszą że trzymam tego psa, nie mogę dłużej czekać. No i nie chce żeby mała się za bardzo przyzwyczaiła, już się przyzwyczaiła, i ja do niej... No i ten sąsiad też już chce małą, jak najszybciej
  12. Wróciłam od weterynarza. Na jutro rano umówiłam się na zabieg. Koszt... do 150 zł :D Także super! Jakby jakaś dobra ciotka mogła wesprze, byłoby miło:) Gdyby się więcej uzbierało, byłoby jeszcze szczepienie, adresownik itp Piesek już ma raczej zaklepany domek, bardzo dziękuję za propozycje. Słyszałam, że znowu pląta się jakieś maleństwo więc... nie odwołuje ofert;) Myszka będzie mieszkać u mojego sąsiada... Co do wieku, to jeszcze jest maleńka, nawet nie umie dobrze szczekać tylko tak piszczy
  13. Może kogoś zainteresuje mój bazarek, bardzo fajny: http://www.dogomania.pl/threads/185255-Firmowe-SUPER-BLUZKI-na-sterylke-dla-znalezionej-mikro-suni-!!!?p=14644453#post14644453
  14. Niestety miałam dziś pecha, pan weterynarz był dziś cały dzień w terenie. Jadę jutro przed południem. Do tego się rozchorowałam i nie mam siły na nic. Ale ostatkiem ich zrobiłam ten oto bazarek, do którego gorąco zapraszam. Pieniądze bardzo potrzebne, marzy mi się, by małą dodatkowo zaszczepić, założyć książeczkę... marzenia. A piesek jest taki cudowny, jest bardziej jak małpka niż piesek. Bardzo pozytywny, skacze, liże, przytula się, ale jest usłuchliwy, już reaguje na Miki, anioł nie pies, kocham go i serce mi już pęka na myśl o rozstaniu;( Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185255-Firmowe-SUPER-BLUZKI-na-sterylke-dla-znalezionej-mikro-suni-!!!?p=14644453#post14644453[/url] Asior, ja już jestem dużym dzieckiem, ale myślę że nie ma domu do którego by cudo nie pasowało. Tak jak piszę, złote zwierzątko, bardzo łagodne. Co najwyżej zaliże na śmierć. Aha, jeszcze dwie rzeczy. Kocha spać w łóżku... I! Nie ma mowy o zrobieniu kupy czy siku w domu. Niesamowite, jak bezdomne zwierze jest grzeczne, piszczy, prosi gdy się jej chce i grzecznie czeka na wyprowadzenie.
  15. Jest cudna, prze kochana. Juz się otworzyła przede mną i robi fikołki na dywanie. Jedno ucho zgina się jej w przód, drugie w tył, heh śmieszny stwór. Zobaczcie, jak jedno jej stoi prosto, drugie jest "złamane" ;)
  16. Nowa bida: http://www.dogomania.pl/threads/185083-MYSZKA-znaleziona-na-ulicy-prosi-o-pomoc!-%28?p=14629444#post14629444
  17. Niestety nowa bida:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/185083-MYSZKA-znaleziona-na-ulicy-prosi-o-pomoc!-%28?p=14629444#post14629444[/url]
  18. [IMG]http://images47.fotosik.pl/291/5a28b841b0f98b46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/e76c2a436bed1b3fmed.jpg[/IMG]
  19. [B]Myszka[/B] Witajcie cioteczki. Od jakiegoś czasu biegał po naszej wsi (wzdłuż głównej ulicy) maleńki piesek. Wczoraj już próbowałam go złapać, ale gdy podchodziłam wyskakiwał na drogę, było to niebezpieczne więc odpuściłam. Moja mam która go obserwowała już wcześniej, złapała go sprytnie dziś rano. No i na razie sunieczka mieszka u mnie na balkonie. Gdyby była większa, pewnie nie mogłabym mu zapewnić domu tymczasowego. Myślę, że ze znalezieniem domu kłopot nie będzie duży (mam taką nadzieję…) Dziś wezmę go pokazać cioci… Wolałabym nie dawać stworka gdzieś daleko, bo jest taki cudny i kochany, że serce by mi pękło. Śpi właśnie przy mnie, jest najcudniejsza na całej planecie. Lecz niestety jest duży problem…[FONT=Wingdings]L[/FONT] Sunia na 99% [B]jest ciężarna[/B]. Brzuch nie jest duży, ale jest „spuchniety” i ma powiększone sutki. Może już rodziła… ale raczej nie. W poniedziałek dopiero pojadę do weterynarza i się wszystkiego dowiem, łącznie z tym ile będzie kosztował zabieg. Jeśli się jeszcze da, będzie to [B]sterylizacja z aborcją[/B]. Jeśli nie, sunia urodzi i wtedy będzie sterylizacja. W każdym razie problem jest ten co zawsze… kasa. Proszę kochane cioteczki o wsparcie finansowe. Na razie jeszcze nie ogłaszam zbiórki, bo nie wiem, ile będzie potrzebne. Na pewno ja i mama się składamy, ale jeśli kwota będzie bardzo duża, nie poradzę sobie. Póki co zdjęcia cuda, które tymczasowo ma na imię Myszka: Jestem niewielkich rozmiarów, ważę 4 kg[FONT=Wingdings]J[/FONT] Jestem usposobieniem miłości, łagodności, przytulności, od razu pokocham nowego właściciela. Boli mnie nosek, mam też chyba troszkę ułamany ząbek. Miałam jakiś wypadek. Troszkę jeszcze wszystkiego się boję, ale prawie 2 tygodnie spędziłam na ulicy, przeganiana, kopana, ale też karmiona, więc mam w sobie wiele nadziei w ludzi. [IMG]http://images38.fotosik.pl/288/f3a1d4c9cff02a92.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/288/a880f94dbc6cb8bc.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/292/2d3f8cfb1cb91a62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/178/c8993e700507e807med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/291/1d3fd5b55d351af4.jpg[/IMG]
  20. No właśnie on normalnej suchej nie lubi, ale taki łakomczuch, że wszystko by zjadł. Poszukam w takim razie, a jak Deniś nie zje, to mam jeszcze dwóch grubasów:D A Denis uwielbia kłapać tym jęzorem, tylko że to jest coś jakby pocałunek, ale taki ze strachem, bo on ciągle jeszcze czasem się czegoś boi. A jest już u nas prawie !!! 4 lata!!!
  21. Przede wszystkim to on jest gruby:( Musimy przejść na jakąś dietę warzywną czy coś...
  22. Leniuszek [IMG]http://images43.fotosik.pl/248/ea71236673b33f8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/103/1500fb9d345d3d2dmed.jpg[/IMG] I inne moje dzieciątka: [IMG]http://images48.fotosik.pl/248/9899f84f82bee472med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/248/4468305d0a031e2dmed.jpg[/IMG]
  23. Denisek nieborak [IMG]http://images48.fotosik.pl/248/252153dc83d6ae8cmed.jpg[/IMG] Majka dumna [IMG]http://images47.fotosik.pl/248/c56dcc3ececc56f9med.jpg[/IMG] Galop Ufoludka [IMG]http://images46.fotosik.pl/248/fe481f9a6877df02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/245/2ba1864f9fe99531med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/160/b51794a44ff12393med.jpg[/IMG] Jestem brzydal, ale uroczy:D [IMG]http://images47.fotosik.pl/248/3e78b7d7732b91a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/248/6d837b42fc23026fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/244/2ca75b48e5ec598dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/244/2f3022ebd4ff9f18med.jpg[/IMG]
  24. Ojoj poważna data:) Następnych tylu x 100 lat!:)
×
×
  • Create New...