Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ja też mam 3 szczeniaki do adopcji:( Gdyby ktoś dzwonił do Ciebie a okazało by się, że chce małe to powiedz o moich i na odwrót, jeśli chodzi o Cymta bo Pande to już chyba tylko jakiś maniak weźmie. U mnie na wsi to same wieśniaki więc i tak ciężko z dobrymi domami.
  2. Dokładnie, ale pierwsze 4 miesiące musiały mieszkać w osbnych klatkach, ba, w ogóle nie mogły się widywać bo była bitwa. One są z dwóch innych (pseudo)hodowli, ale tam musiały ciągle rywalizować o jedzenie, no i obie to samiczki. Teraz cały czas się przytulają:):):) Przekochane są.
  3. Jednym słowem śpiochy, u mnie to samo;)
  4. ....................................................................
  5. Mam trzy szczeniaki które szukają dom... gdybyście coś słyszały reklamujcie. Zrobiłam wątek, jutro mam rozmawiać z kilkoma osobami, no i plakacik zrobię. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215863-Szczeniaki-do-oddania-b%C4%99d%C4%85-ma%C5%82e!Krak%C3%B3w-Sucha-Beskidzka-%C5%BBywiec-Bielsko-Bia%C5%82a-dowioz%C4%99[/url]
  6. Witajcie, szukam pilnie domku dla szczeniaków: 2 piesków i 1 suczki.[B] Już tylko dla[/B] [B]matki![/B] [B]Ich matka - 3 letnai suczka, posiada piękny, długi, wymagający pielęgnacji włos!!! [/B] Szukam domu bo suczka mieszka w kiepskich warunkach, jej opiekunowie nie wiedzą jak dba się o długowłose psy, nie mają funduszy ani czasu. Pies został po córce która wyjechała na studia. Oni są typową wiejską rodziną, suczka mieszka w kotłowni/stajni, nie jest wysterylizowana, ma brudne futerko. Szukałam domu dla jej dzieci - trzech szczeniąt, zaproponowałam, że poszukam domu też dla matki, która powinna spać w domu a nie męczyć się w kotłowni. Więcej zdjęć wyślę na mail zainteresowanym. Tak było:( : [IMG]http://images47.fotosik.pl/1185/c4f16a074cd9b6dcmed.jpg[/IMG] Teraz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1196/ed241bb62c6ae4ccmed.jpg[/IMG] [B] Rozliczenie[/B] Z bazarków na suczkę udało się uzbierać: Męskie koszule: 11 zł Ciuchowy: 31 zł ---- Razem 42 zł Wydatki Sterylizacja 140 zł Fryzjer 20 zł Odrobaczanie 7 zł ---- Razem 167 zł PARAGONY Sterylizacja: [URL]http://images35.fotosik.pl/1064/d49c6ebed34feceamed.jpg[/URL] Fryzjer: [URL]http://images35.fotosik.pl/1064/91f09301a34c5ab2med.jpg[/URL]
  7. Denisek to taka duża przytulanka, chodzi za mną i chce się przytulać, ale duuuużo czasu upłynęło zanim w ogóle przestał się bać! Nadal przy jakimś szybszym ruchu zwiewa, bardzo delikatnie trzeba się zachowywać. Mam jeszcze dwie świneczki z pseudohodowli, też malutkie bardzo dużo przeszły:( Jedna z braku witaminek jest całkiem niewidoma, druga straciła oczko. Są przekochane:) Razem już siódemka jest!:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/1106/ec48f0840b6a87a6med.jpg[/IMG]
  8. Kilka fotek z niedawna, jak było jeszcze ciepło i pluszaki się wygrzewały. Wiem, że Majka ma brzydkie te oczy, ale byłam na czyszczeniu kanalików, smarowałam świetlikiem, kropliłam, ale chyba już tak będzie:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/1130/efc66941c66aa6e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1113/cccadfc576c54fc8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1150/59e947dd4c600588med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1130/f5866809e25d9c53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1140/1ec7966ff85c29b1med.jpg[/IMG] Taka ciekawostka, gdzie ja muszę mieszkać! A tak fajnie było w brudnym, zaspalinowanym Krakowie:P Hehe [IMG]http://images46.fotosik.pl/1097/acfe5f415e5f9e97med.jpg[/IMG]
  9. Jestem cały czas! W podpisie mam link do moich, na pierwszej stronie o Denisku sa linki do Majki i Werki ale najaktualniejsze wiadomości w wątku Deniska. Już od 2 lat nie mieszkam w Krakowie: (
  10. Zahir faktycznie nic się nie zmienia. U mnie też już trzy małpeczki są:)
  11. Bazerek dla Was, podbijajcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/215705-SPODNIOWISKO-%28rozm.-ok.-38-%29-od-owieczki-dla-krakowiaczk%C3%B3w-do-16.X.-godz.-20?p=17762111#post17762111[/url]
  12. Przedstawiam Wam Boba, chomika który zadomowił się u mnie na dobre, a miła być tylko kilka dni!!! Uwielbiam go:) [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291814_2271592998863_1519782210_32474051_423038_n.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1039/8faf68613f8b3cf6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1015/59236c4a6d281d4amed.jpg[/IMG]
  13. I bezczelna:) Mam z nią ubaw, oj mam:)
  14. [IMG]http://images35.fotosik.pl/833/fdde232ca5893b2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1020/50c060d7b602d9aamed.jpg[/IMG]
  15. Jolu, Werka ma swój wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185083-MYSZKA-znaleziona-na-ulicy-prosi-o-pomoc!-%28?p=14629444#post14629444[/url] ale raczej piszę na wątku Deniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/26698-Denis-piesek-zupeA-nie-niezwykA-y-FILMY-str-1[/url]
  16. Ja od razu zgłaszam mój, proszę zobaczcie czy nie ma błędów [url]http://www.dogomania.pl/threads/211965-*-Taniutkie-CIUSZKI-na-krakowiaczki-%29-Do-5-sierpnia-godz.-20!-*?p=17341218#post17341218[/url]
  17. [quote name='Jagienka'][B]Nikky 3 zł[/B] za bandamkę [B]black_sheep 28 zł[/B] bardzo dziękuję Pani magister, za pomoc, za przekazanie biżuterii :loveu: [B]_Aga_ 87,90 zł :crazyeye:[/B], Aga bardzo dziękujemy!!! :loveu: Jestem zaskoczona, bo nie zarejestrowałam trwającego bazaru dla Nas :oops:[/QUOTE] xD Powoli robię następny, góra ciuchów mi rośnie w pokoju:) Ja się cieszę, że komuś moje rupiecie się podobają:)
  18. Mój bazarek, jeśli są jakieś błędy proszę piszcie:) Może jakiś grosik uda się zdobyć [url]http://www.dogomania.pl/threads/211046-*-BI%C5%BBUTERIA-r%C3%B3%C5%BCna-na-Krakowskie-pieski-*-Do-19-lipca!-*?p=17242538#post17242538[/url]
  19. Justynka uwielbiam Cię!!!:):):)
  20. Nigdy w życiu, wszystkie pieski kocham tak samo!!!
  21. :):):) [IMG]http://images41.fotosik.pl/907/c43fa5be82d60804med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/908/182fca7b2fa19a09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/935/0d095140678c3510med.jpg[/IMG]
  22. Mój staruszek: [IMG]http://images45.fotosik.pl/934/8b0c75dbe66ee220med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/934/e8d38b79bb782438med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/912/cc36732bd42d8bdemed.jpg[/IMG] Księżniczki: [IMG]http://images41.fotosik.pl/905/13163b1c2cf3e7e5med.jpg[/IMG]
  23. Stało się. Wybił 5 roczek z Deniskiem, najcudniejszym dziwolongusiem na świecie. Bardzo go kocham i tak się cieszę z niego. Ale Denisek mi się zaczyna starzeć, ząbki pozdzierane, bródka całkiem siwa. Ciekawa jestem, ile ma lat. Niby miał 2 + 5 to 7, ale jakoś w to powątpiewam, wydaje mi się, że więcej. Ja chce żeby Denisek był zawsze!!!!!!!!
  24. Minoł prawie rok, dlatego przeczytałam cały wątek... Ach łza się w oku kręci. Moja kochana "córeczka" i ja jesteśmy nie rozłączne. Moje życie bez niej było smutne, szare, nudne... Moja Wercia:loveu:
×
×
  • Create New...