Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Zakończył się mój bazarek! Jak tylko otrzymam wpłaty to wysyłam cioteczką 52 zł!!!:)
  2. Hym zdjecia moze później, po weekendzie:) A wiesci takie same, denisek gruby, stary się już robi, leniwy, chodzić mu się już średnio chce... A majczka podrozniczka, cagle za bramke ucieka. Ostatnio po dwoch godzinach szukania, znalazłam ją ZA ZAMKNIETA bramką u sąsiadów... Nie wiem jak sie dostała łobuziara:/ Za kare dostała kompiel:)
  3. Muszę coś napisać, bo mi zamkną wątek... Majeczki już zlikwidowany:( Denisek nie może zostać zapomniany:)
  4. MÓJ wielki bazarek ciuchowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/175159-Bluzki-i-bluzeczki-na-krakowskie-bidy-Do-18-XII?p=13648097#post13648097[/url]
  5. Z nim nie, tylko z jego panią:)
  6. [quote name='andzia69']Chyba tak, bo Iwona213 pisała, ze ci państwo biorą i Wiktora i tą sunię;)[/quote] ło jesu mam gorączkę anginową, faktycznie pisze. To teraz czekam, na info, czy tą wizytę trzeba jeszcze przeprowadzać. Jutro jadę przez Zator, tylko mi się trochę śpieszy i choram, więc liczę na to, że nie potrzeba, ale jeśli trzeba i pilne? Może jakoś dam rade, ale nie obiecuję, bo mogę się jeszcze bardziej rozłożyć. No i troche mało czasu na to wszystko... Jak coś proszę o telefon bo idę dalej leżeć 668 497 357.
  7. iwona213 kiedy trzeba zrobić tą wizytę, bo to trochę zamieszane? I czy to ten sam dom, co ktoś pytał dla niejakiego pieska Wiktora?
  8. O kurczę ale wesoło ma nasza Łapeczka:):loveu: Na pewno się nie nudzi
  9. Po prostu, już tak jest w życiu:( Najpierw zachorował, potem odszedł. Jego Państwo byli przy nim, nie umierał sam. Bardzo go kochali.
  10. Teoś mój kochany pieseczek odszedł za TM :-(:-(:-(:-(:-(:-(
  11. Dokładnie wtedy, w ten sam weekend miałam tam jechać z moimi znajomymi i iść na Turbacz! Ale ostatecznie pojechali beze mnie. Może gdzieś bym Was spotkała, ciekawe czy Moria by mnie poznała:) Pewnie nie, bo widzę że ma inne ważne rzeczy na głowie;p Pogoda się udała, ale chyba zimno wtedy było wieczorami, bryyy. Może spotkaliście gdzieś na szlaku moich znajomych:)
  12. łeeeeeeeeee :placz: Jaki on śliczny, niech mu ktoś da domek!!!
  13. O witam:) Jednak się skusiłaś, super:)
  14. Kurcze zobaczyłam zdjęcie Deniska z 2006 roku. Był taki piękny i chudy. Cholera, teraz ma ciężką nadwagę. Nie wiem dlaczego, przecież je tyle co wtedy i biega tak samo....
  15. Posty mi uciekają! Kurcze buda może być za duża. Piesek jest mały, jest też trochę agresywny, gryzie inne psy, dlatego jest odcięty od innych. Pies jest daleko, za Częstochową. Budy mogę nie mieć jak przewieść;/ Jakie ma wymiary? Ja mam mały samochodzik.
  16. Znalazłam pieska, który od dobrych 8 /10 lat mieszka w kojcu w czymś, co tylko przypomina budę. Ktoś pisał że ma do oddania, jest jeszcze ta [COLOR=Red]buda[/COLOR]? On śpi tylko pod kawałkiem... chyba to jest eternit - rakotwórczy jak wiecie:(
  17. Dziękuję Wam, każde słowo wchłaniam teraz jak gąbka.
  18. Dziś w nocy umarła moja świnka. Miała 7 lat, umarła se starości. Umierała na moich rękach 50 min. Była najmądrzejsza na świecie i tak bardzo ją kocham. Nie wiem co teraz, jest mi tak ciężko. Nie umiem się pozbierać. Druga świnka, którą mam z dogomani, strasznie za nią płacze, ona ją wychowała. Czuje się jakby coś we mnie umarło, cały czas była ze mną. Tak strasznie cierpiała, gdy umierała. Wszystko skończyło się o 10min po północy. Co ja teraz zrobię, tak mi jej brakuje, chciałabym ją jeszcze raz przytulić;(
  19. Może to głupio zabrzmi... Moja koleżanka chce kupić westa na giełdzie, wiem że tragedia, dlatego może wiecie cioteczki o jakimś młodym białym piesku a'la west? Żeby nie był duży... Tyle teraz szczeniaków jest;(
  20. Kurde Wy to se żyjecie, mi jak na razie za zimno na namioty:D Moria oczywiście co raz piękniejsza;) Denisek się zakochał na amen:p Mówi, że jest ładniejsza od Pameli i kazał poslać 100 całusków.
  21. Mam dobrą wiadomość, ludzie którzy zamieszkali obok przystanku wzięli Misia. Widziałam jak bawił się z ich dzieckiem przed domem, a na drugi dzień mojego pobytu tam też się wylegiwał na trawce. A potem zapytałam, a oni, że skoro Miś i tak tam przychodził, no to co go będą wyrzucać:D Oczywiście nawyki przystankowe nadal są i Miś przychodzi tam na kiebłaskę i piwko;) Dzięki ciotki za wsparcie!:loveu:
  22. Planów to ja mam sto, ale gdzieś nie wychodzą;/ w każdym razie może za jakiś czas znowu odwiedzę Misia, zobaczymy co u niego
  23. Wszystko pisze na bierzące (jeśli mogę), mieszkam 200 km od Misia i rzadko go widzę niestety;/
  24. Ktoś ma pożyczyć klatke na psa raczdej nie dużego, tak do ponizej kolan? Bardzo prosze piszcie na PW bo mam słaby dostęp do neta.
×
×
  • Create New...