Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. :laola: :laola: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/84/e5411e9fc8ac9354.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] :laola: :laola:
  2. Gorące fotki z ostatniej chwili! Oto ja z Denisem! Czy to nie jest miłość???:loveu: :loveu: :loveu: [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/84/baead93b18c36775.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/47/3c3aecee235df630.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/84/c88abd242c8b2cd3.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
  3. Blagam, zakonczcie juz ten temat, kazdy ma swoja racje, i swoje zdanie! A Franus? Franusiu hoopkaj!
  4. Droga akucho! Gdyby to było takie łatwe! Kazdy kto go w życiu widział wie, że jest z nim coś nie tak. AgaG, kiedy jej powiedzialam, ze mi sie podoba, powiedziała, że to wariat. On jest poprostu inny. Trudno to opisac.
  5. FARO, czytalam twoij list, chyba faktycznie masz racje, Denis nie jest psem autystycznym, cos jest z nim nie tak, ale jesli pies z autyzmem nie komunikuje sie ze swiatem, to napewno nie Denis, on goni za autami, szczeka do psów, skacze na mnie. Jest troche inny, ale to pewnie cos innego, nie wiem co bo nie znam sie, ale bardzo mnie to podnioslo na duchu! Jeszcze raz dziekuje za przesylke:):):)
  6. A frausia podnosimy jogienko, podnosimy:)
  7. Jotpeg te zdjecia Franka ktore wstawilam sa nowiutenkie! Nie wiem czy pisales to przed wstawieniem zdjec, nie mam czasu szukac, ale robilam je w sobote 10. 06.
  8. Gdzie to zdjecie:evil_lol: Ja zawsze jestem niecierpliwa na nowe zdjecia szczesliwosci psiej:multi:
  9. Własnie wrocilismy z Denisem ze spaceru po wsi. Bylismy u mojej mamy w kiosku, tam pracuje. Denis cala droge strasznie sie wyrywal, i wprost odpadaja mi rece! Jak ktos podchodzil do okienka, to on wyswakiwal i "sprzedawal". Za to strasznie zuca sie na auta, nawet na te stojace!:( Na szczescie na naszym osiedlu nie ma ich duzo:) Wszycy znajomi i sasiedzi powychodzili go ogladac, i mowili - ze wyrosnie na ladnego psa, bo mysleli ze to szczeniak jeszcze, bo on naprawde zachowaniem i wygladem moze go przypominac.
  10. A to zdjecia z wczoraj, jak biegał po ogródku, nie wyszly zbyt dobrze bo trudno bylo go ujac, tak szybko biegal, pierwszy raz puszczony wolno:loveu: :cunao: :cunao: :cunao: [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/83/05da4e35f1edf919.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/83/02094f6f45d484bb.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/83/28b21e9f345a1918.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/CENTER]
  11. Co racja to racja. Trzbe z ludzmi isc i pokazac i pieski, ja tez jak bylam pierwszy raz w schronisku, to nikt sie mna nie zainteresowal, a jakbym chciala psa wziac? Ale mu tu gadu gadu, i odeszlismy od tematu Franeczka:)
  12. Dokładnie, i dlatego oni czasem do szalu doprowadzaja, zli sa ze dajemy tym psą odrobine szczescia:( A jak szczotkowałam Deniska, to tez jej nie pasowało, że kudły latają:( Co prawde robiłam to wewnątrz, ale i tak tam pełno psów, a kudły nie latały tylko w szczotce zostawały. Dodam jeszcze, ze wtedy jak chcialam wyprowadzic Denisa to mialam podpisaną umowe adopcyjną, i dopiero wtedy, jak to powiedzialam pani mi wydała, ale tak sie patrzyła na mnie że szok, do dzis mi sie ta mina sni;P
  13. To jest jego starsza siostra!!! Swinka ma 4,5 roku, a Denis 3:) Jak zobaczysz zdjecia ktore zrobilam pozniej, jak go puscilam po ogrodku, jaki wtedy byl szczesliwy, to prawie sie z mama poplakalysmy!:) kocham go nad zycie!
  14. To masz szczescie, bo ja jestem wolontariuszka i czasem mam z tym nie lada problem. Np, kiedy ustalilismy z kierownikiem, ze bede jezdzic do Denisa i go przyzwyczajac, i ja juz przyjechalam, a naprawde z daleka, i nie mam zazwyczaj duzo czasu, bo zwykle spiesze na zajecia, to pol godziny musialam sie doproszac zeby mi wydali, a ta wlasnie pani, pytala, a po co ja tego psa wyprowadzam, a to a tamto. Sa pracownikami i im za to placa, ja robie to za darmo, wiec mogli by byc czasem milsi, bo ja jestem z reguly nie smiala, i kiedys gdy mi odmowili wydania po poprostu ucieklam:( Ale teraz czuje sie pewniej i juz sie nie dam. Moze ty spotkalas sie z innymi ludzmi, bo tam sa tacy chetni, nie powiem i bardzo mili. Ktorych w tym miejscu pozdrawiam:)
  15. tak bardzo dobrze, taki malutki, ale wszystko jest po troszku, nie ma innego wiec napewno dobrze kojazysz, powiem wujkowi, jemu to napewno nie bedzie przeszkadzac, to naprawde mili ludzie, zartowac lubia:) pozdrawiam i jeszcze raz dzieki!
  16. No wlasnie dawalam mu makaron, ale juz mu sie odwidzial i dzis juz tak nie chcial za bardzo jesc. Wczesniej sie zwymiotowal, sama trawą bo musial sie najesc jak nie widzialam. Mama mu dala kostki z kurczaka, i troche miesa to zjadl ze smakiem, a nie wiem czy mozna(?)
  17. Wlasnie wypuscilam Denisa na ogrodek, byl tak szczesliwy, biegal jak szalony, on zawsze biega w kolko, wiec robil duze kola za dom i do bramy:) Zrobilam mu zdjecia, ale brat wziol aparat, wiec beda pozniej. Jeszcze nigdy nie widzialam tak szczesliwego psa:) i ja bylam szczesliwa, prawie sie poplakalam:)
  18. No coz, tak wlasnie myslalam, ze ci nie wydadza, ledwo mi wydaja i innym wolontariusza, czasem trzeba sie naczekac i naprosic, bo jak sie trafi taka jedna baba, albo tacy co maja tyle do roboty, ze 3 minut nie wygospodaruja, to wlasnie tak jest. Najlepiej sie zapisac do wolontariatu i po problemie:)
  19. I jeszcze jak zaglada do domu, do ktorego puki co wejsc nie moze;P [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/83/d8333522b16e44c5.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  20. Wlasnie bylam na polu z Denisem, byl bardzo grzeczny, tylko pogryzl mi buta (ktorego mialam na nodze) Czekamy teraz az przyjade budowac mu kojec, nie taki jak chcialam,bo ja chcialam cos jak wybieg,a to bedzie z podloga i dachem, i moze male:( ale juz niechce sie z nikim klocic bo sily nie mam, moze kiedys zrobi sie mu cos lepszego. Dodaje fotki z przed domu, jak Denis zapoznaje sie ze świnką:) Świenka się strasznie boi:( Na tym ostatnim zdjeciu, wyglada troche jakby Denis chcial ja zjesc, ale tak naprawde powala ją oddechem:) [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/83/4255894fcc22a7d7.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/83/4be96c024be2c63a.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/47/73f6126d1aea379d.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
  21. Jak na florianska to tylko po to zeby sie zapisac:) Franusiu trzymaj sie slicznosci piekne!
  22. Mozesz podeslac co zaszkodzi, moj mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzieki:)
  23. Aha, jeszcze jedno! Jednak ta kompiel cos pomogla, teraz o wiele lepiej sie go wyczesuje! Wczoraj wyczesalam tyle siersci, ze moja mama myslala ze to jakies niezywe zwierze lezy na trawie i strasznie sie wystraszyala:P hihihi
  24. Wieczorem bede pisac, co dzi Denis napsocil, bo teraz zupelnie czasu nie mam, wlasnie wrocilam z pogrzebu i musze Denisowi tabletke zaaplikowac:) Potem na spacer, chcialabym juz z nim isc na wies, a nie tylko po ogrodku, ale on ledwo co sie zapoznal z ogrodkiem, dosyc duzy jest, i nie jest jeszcze gotowy na dluzszy spacer. To takie mile jak on sie cieszy ze mnie widzi, nie jestem pewna czy akurat na mnie tak reaguje, czy poprostu na czlowieka, ale tak skacze po mnie:) co raz mniej mnie podgryza, bardzo szybko to idzie jak na niego, jest u mnie dopiero 3 dzien! I ten 3 dzien ledwo sie zaczol:)
×
×
  • Create New...