Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Hym zgadza sie, tez macza w tym palce, bo juz wczesniej "cos" kupowal u gumy, a aukcja zostala usunieta.
  2. No to wam napedzila strachu:( Ale dobrze ze juz wszystko ok:) Kiwi, nie daj się prosic, Tola sie przecież u was wychowała;)
  3. Napewno pieski sie w koncu polubią! Wszystko sie ulozy i bedzie miodzio:)
  4. Tożto psi anioł!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest przepiękna!!!!!!!!!!!! Cudna!!!!!!!!!!!!!! Nie ma słow!!!!!!!!!!!!! Te zdjecia sa poprostu boskie!!!!!!!!!!
  5. Pati nie pytaj, bo nie bede miała jak odebrać, pewnie szybciej dopadne ładny u nas:) Ale dziekuje bardzo;)
  6. Marto, zrozum, że nam ciężko zaufać. Skąd mamy wiedzieć że nie okażesz się nastepną Kasią_m, czy ty wiesz jaka ona była święta, do rany przyłóż, taka pomocna, a jak się wypowiadała, no najwieksza miłosniczka psów, wieksza od nas tu razem wziętych! Wierze, że w twoim przypadku jest inaczej! (Nie mart sie błedami, ja same byczki szczelam)
  7. To bylby cud!!! Jeszcze tydzien temu siedzial smutny w schronisku:(:(:(
  8. Niegdy nie powinno sie podawac nr. wlasnego konta!!! Po co??? Kasia_m byla bardziej wiarygodna od Ciebie, ic o sie okazalo??? Powinnas podac nr konta do schroniska! Chyba ze zbierasz na konkretny cel.
  9. i cioteczka masieńki naturalnie:) Ale to nie wazne, bo Jasyrek czeka spokojnie na swoją kolej:)
  10. Sliczne te psiorki, piekne fotki, cód- miód! Ja tez bym chciala móć mieć tyle psiorów! Kurcze kocyk to by mi sie przydal, bo cos chodze po tych lumpeksach i niemoge dopasc fajnego, ale sobie poradze:)
  11. Ale sie porobiło, nie wypowiem sie bo nie wiem co powiedziec. Chociaz, co mi tam. Ty wystawiając aukcje mogłaś podać więcej informacji i zrobić to bardziej fachowo, bo my tu na dogo wraz z cioteczkami nienawidzimy oszustow! Oj nie! Gdybys przeczytala ten watek od poczatku, dowiedzialabys sie dlaczego! Wiesz ile pieniedzy takie aukcje wyludzaja od porzadnych ludzi, a potem nie trafiaja tam gdzie trzeba? Wiesz ile listów i zapewnien takich jak twoje już słyszeliśmy?
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/63b030c69c5e91f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/aa32dc649739d42e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/d1f98a4a6a4926c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/1a19ce60668818f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/cc4700c9cd9951ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/12233f125a75dece.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/bc0c1d4bd865126a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/b0423f05910b5512.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/bfaad22c7d5da978.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/105/e1616de34b785b8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/3693943ed5118934.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/1fe2209e2fa57420.jpg[/IMG][/URL]
  13. doszly, juz wystawiam, juz nie podpisuje, chyba ze pozniej, bo spiesze sie z deniskiem na spacerek, a pozatym, juz podpisałam wczesniej:):):):)
  14. Przyznam sie ze dochodzilam do tego droga dedukcji - nie powiodlo sie... Zahira znam, Kasanowa to wiem ze blizniak Azy, a myslalam ze to kropeczka, bo malutki sie piesek wydawal...:) Teraz dobrze?
  15. [COLOR=red][B]KROPKA:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/4cd2b50d3dd1c03d.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/e201e93568703230.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/204c2b8395d91c2c.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]HUGO:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/2be0203e2d0c5bda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/f25d398602b099d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/105/f34098c0e777db02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/1096c8584b5d55c8.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]KASANOWA:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/75f414f6aaceb0d3.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]ZAHIR:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/4c3276a78ccda065.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/95af75dfe13ae727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/68/81d8766178c17589.jpg[/IMG][/URL]
  16. heh ja to mam tyle wirusków komputerowych ze mi nie trzeba nastepnego;)
  17. Kochana sunia, to szok ze zgineła nie zaznawszy szcześcia:(:(:(:(:(:(:( [']
  18. O rany ale pokrecone. Wogole o co chodzi z tymi darmowymi doladowaniami?
  19. Świetny psiorek, wielgachny, takiego wielgachnego zawsze chcialam ( a trafił sie kurdupelek;)) Napewno znajdzie domek:)
×
×
  • Create New...