Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Nie napisałam nigdzie, że jesteś oszustką, nie przyszłam tu by prowadzić z Tobą czy kimś innym utarczki słowne. Sprawę rozsądzi moderator, tak sądzę. Odpowiedz tylko na te pytania: Do kogo należy dług, kto ma go spłacić i do kiedy, żeby suka nie trafiła do schroniska (dobra tu już wiemy, to był szantaż emocjonalny). Kto jest opiekunem suki, kto zgodził się opłacać tą kwotę 300 zł/miesięcznie? Chyba, że odpowiedzi mam się domyślać? Na razie wychodzi na to, że skoro pies jest w dokumentach Twój, od dwóch lat mieszka u Ciebie i Ty jesteś jej opiekunem, to dług też jest Twój, czyli go nie ma, bo jest wirtualny? Padały tu takie pytania i wątpliwość i nie tylko ja je zadawałam.
  2. Tak, jeszcze było pytanie do kogo należy dług, kto ma go spłacić i do kiedy, żeby suka nie trafiła do schroniska. Kto jest opiekunem suki, kto zgodził się opłacać tą kwotę 300 zł/miesięcznie? Chyba, że odpowiedzi mam się domyślać? Na razie wychodzi na to, że skoro pies jest w dokumentach Twój, od dwóch lat mieszka u Ciebie i Ty jesteś jej opiekunem, to dług też jest Twój, czyli go nie ma, bo jest wirtualny? Padały tu takie pytania i wątpliwość i nie tylko ja je zadawałam. [quote name='Gisic87'] Kolejnym postem powaliłaś mnie na łopatki.... Nie dałam ani złotówki? Wywnioskowałam to z rozliczenia z pierwszego postu
  3. Super, dajecie gotowe odpowiedzi Gisic87, bardzo wspaniałomyślne. Za chwilę zagubią się całkowicie najbardziej nurtujące pytania, co z Wami? Już was nie obchodzi los psa? Już nie trzeba wpłacać pieniędzy, pies jednak nie trafi do schroniska, bo Gisic sobie tylko żartowała z tym apelem?...
  4. [quote name='bela51']Black sheep, przeciez na wszystkie Twoje pytania padły tu odpowiedzi., na tej stronie i kilka postow wczesniej. O co Ci chodzi. Te pytania są do Gisic87, nie do Ciebie. Nie robię żadnej afery, wydaje mi się, że to Ty ją robisz. Ile razy mam powtarzać i sama siebie cytować, że jeśli ktoś prosi mnie pod groźbą oddania psa o kasę, to chcę wiedzieć o co chodzi i za co płacę.
  5. Nic co piszesz, nie zmienia tego, że chciałabym dostać odpowiedź na te pytania które postawiłam. Czy to aż tak wiele? I kto jest opiekunem psa, komu jest naliczany dług. Nic więcej. Przecież jeśli wszystko jest ok, sama wykupię choć jedną cegiełkę i będę się cieszyć, że Agra jest we właściwych rękach.
  6. Pojawia się jeszcze jeden problem. Jeśli dobrze rozumiem Gisic87 wyadoptowała psa ze schroniska na siebie, od dwóch lat mieszka u niej to czy ona tak po go odda? Absurd goni absurd, pies pod względem prawnym jest jej, a to my mamy go spłacać.
  7. [quote name='bela51']Gratuluje akcji ! Widze, ze niektorzy będą miec satysfakcje, jesli biedna schorowana sunia z kanapy trafi do schronu. Tak działa dogomania i ludzie bez serca. Ale za to MAJACY RACJE ! bela51 zaczynasz popadać w jakiś absurd:) Chcesz powiedzieć, że jesteśmy bez serca bo chcemy wiedzieć na co idą nasze pieniądze? Nie jesteśmy maszynkami do wpłat! I przestań się wypowiadać, robisz tylko z siebie... hym? No właśnie? A może Ty też masz coś z tym wspólnego? Jesteś ze śląska tak jak Gisic87, czyżbyś też miała w tym swój udział? Na Twoim miejscu przestałabym rzucać epitetami i poczekała do wyjaśnienia sprawy, dla swojego dobra
  8. To ja bym prosiła o sprawdzenie [COLOR=#ff0000][B]Gisic87[/B][/COLOR]... Mam pewne obawy, i nie tylko ja, że Gisic87 szantażuje emocjonalnie i wyłudza pieniądze na psa który jest u niej w PDT. Dostałam wczoraj zaroszenie na bazar cegiełkowy z rozpaczliwą prośbą o wparcie finansowe dla Agry która jest w PDT, ma dług 1450 zł, i jeśli nie zostanie on spłacony suczka trafi do schroniska. Weszłam na wątek suczki. Okazuje się, że prowadzi go Gisic87, która sama wzięła suczkę do siebie ze schroniska. Najpierw był to BDT potem zmienił się PDT, już samo to jest absurdem. Koszt miesiąca to bagatela 300 zł! Od półtora roku Gisic87 nalicza sama sobie dług, teraz zaczęła pisać, że nie jest w stanie utrzymać psa, że dług jest zbyt wielki, że musi psa oddać z powrotem do schroniska. Osoby które są przejęte losem psa zrobiły kolejny bazarek cegiełkowy. Gisic87 robiła już wielokrotnie bazarki na swojego psa. Odezwały się osoby które myślą jak podobnie a wcześniej milczały w strachu o psa i inne, które weszły na wątek z podobnymi wątpliwościami. Dodam, że dowiedziałam się, że Gisic87 miała inne konto które zostało zbanowane.... Tu zaczyna się wątek psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-d%C5%82ug-1439z%C5%82-ci"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-dług-1439zł-ci[/URL] A tutaj postawiłam nękające mnie pytania [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-d%C5%82ug-1439z%C5%82-ci%C4%85gle-ro%C5%9Bnie-Powr%C3%B3t-do-schroniska-zbli%C5%BCa-si%C4%99-wielkimi-krokami?p=19271501#post19271501"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-dług-1439zł-ciągle-rośnie-Powrót-do-schroniska-zbliża-się-wielkimi-krokami?p=19271501#post19271501 [/URL]
  9. UWAGA! Dostałam wiadomość od moderatorki której napisałam o sprawię że "Gisic dawno temu miała inne konto na które dostała bana za oszustwa"
  10. [quote name='bela51']Widze, ze zaatakowałyscie Gisic, ale chyba niesprawiedliwie. Moze rzeczywiscie powinna byla zamieszczac jakies rozliczenia z zakupu karmy, czy wizyt u weta. Ale 300 zl, za koszt domowego dt, to chyba niewiele, prawda? W tym jest wyzywienie, leczenie, opieka. Błagam Cię, nikt nikogo nie atakuje, to informacje które powinny być wytłuszczone w pierwszym poście . 300 zł to nie wiele? :-o Przecież to jakaś astralna suma... Jeśli ona wyciągnęła suczkę sama, ma ją od ok 2 lat w domu, wyadoptowała na siebie, wymyśliła sobie sumę 300 zł -którą dokładnie podlicza co miesiąc - z tego rozliczenia wynika jedynie to, że ona nie dała na psa ani złotówki... to według mnie to oszustwo. Tak to w tym momencie wygląda, zarobek na pie. Zadałam te pytania aby rozwiać moje i innych wątpliwości. Czekam na wyjaśnienia. To teraz pytanie roku CZYJ JEST TEN DŁUG? :) Jeszcze raz, kto "podpisał" umowę z Gisic87 ? [quote name='Martika@Aischa']Gisic proszę napisz co z tym guzem Agry ??? Oglądał go wet ??? Czyli mam rozumieć, że nie ma kasy - nie ma weta? [quote name='faith35'] Dlaczego akurat 300zł? Skoro wielki worek naprawdę dobrej jakościowo karmy, przystosowanej do potrzeb psa to koszt 100-150zł? Nie chcę naskakiwać, pytam z ciekawości... Cioteczko według mnie zostałaś emocjonalnie nastraszona, tyle zrobiłaś dlatego psa, od tak dawna, ale jeśli Ty nawet tego nie wiesz... ewidentnie co raz więcej rzeczy zaczyna tu nie pasować:( [quote name='black_sheep']Witam, dostałam zaproszenie na bazarek cegiełkowy i mam kilka pytań. Ile kosztuje miesięczne wyżywienie psa? Czy przez 1,5 roku pobytu suki u Ciebie przedstawiłaś jakiś paragon za karmę? Za weterynarza? Gdzie to można zobaczyć? Co jest zawarte w cienie 300 zł? Czy możesz to jakoś rozłożyć na "czynniki pierwsze"? Do jakiego schroniska masz zamiar oddać psa, jeśli dług u Ciebie nie zostanie spłacony? I jeszcze prosiłabym o link do poprzedniego wątku Agry, chcę poznać jej początki, jak zamieszkała u Ciebie. Rozumiem, że Ty sama ją przygarnęłaś? Z własnej nie przymuszonej woli? Chciałabym wiedzieć kto umieścił psa u Ciebie i z kim masz tą umowę na te 300 zł? Przypominam żeby nie zginęło:)
  11. Dżdzownisiu, nie będę rządzić cudzymi pieniędzmi bo sama nie bardzo ma co wpłacić, ale może jak ona tak śmierdzi, to do fryzjera psiego na mycie go wziąć? Koszt to pewnie ok 50 zł, ale jak ona staruszka to może za bardzo stresujące...
  12. :) Agnezia, sama kupujesz na bazarkach, więc może i na owy cegiełkowy też dostałaś/dostaniesz zaproszenie;) Przejmujące jest zdanie "z ciepłego domu, wygodnej kanapy, na beton, do budy, za kraty" zapada w pamięć:) Nie trudno skojarzyć fakty
  13. Witam, dostałam zaproszenie na bazarek cegiełkowy i mam kilka pytań. Ile kosztuje miesięczne wyżywienie psa? Czy przez 1,5 roku pobytu suki u Ciebie przedstawiłaś jakiś paragon za karmę? Za weterynarza? Gdzie to można zobaczyć? Co jest zawarte w cienie 300 zł? Czy możesz to jakoś rozłożyć na "czynniki pierwsze"? Do jakiego schroniska masz zamiar oddać psa, jeśli dług u Ciebie nie zostanie spłacony? I jeszcze prosiłabym o link do poprzedniego wątku Agry, chcę poznać jej początki, jak zamieszkała u Ciebie. Rozumiem, że Ty sama ją przygarnęłaś? Z własnej nie przymuszonej woli? Chciałabym wiedzieć kto umieścił psa u Ciebie i z kim masz tą umowę na te 300 zł?
  14. Napisały do mnie dwie osoby, które domyśliły się o co chodzi, myślą podobnie jak ja, a są bardziej w temacie. Ja nie jestem osobą, która robi afery, mam słabe nerwy:) Może ktoś chce się tym zająć, ma czas, może jakiś moderator by to sprawdził? Sama nie wiem... jak ktoś chce, to może podam namiary na pw
  15. [quote name='Marta666'] A jeśli Twoją podstawą do złości jest jedynie sam fakt zaproszenia Ciebie to raczej nie powinnaś się tym denerwować ;) wiadomości w profilu są lepsze niż np.zapychanie skrzynki przez PW :)[/QUOTE] Nie złoszczą mnie ani zaproszenia na bazarki, ani na cegiełkowe ani ogłoszeniowe, ani na pw ani na profil. Ani głosowania w krakvecie:) W gwoli ścisłości;) Czy ktoś mi może powiedzieć, czy PDT muszą być zarejestrowane jak np hotele? W końcu to działalność zarobkowa, wydaje się tam paragony, płaci jakieś składki itp?
  16. Na fb jest też wątek ogłoszeniowy-transportowy https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364
  17. [quote name='brazowa1']Ja pamietam babke,która miała hotel i miała miejsce,a znalazła sznaucera. Więc załozyła mu wątek,szantazowała emocjonalnie (ja tak to odbierałam) ,że nie ma miejsca ( a przeciez miała,skoro trzymała) i jak nie bedzie kasy na hotelowanie,to pies idzie do schroniska. Za pieniadze okazało się,ze miejsce dla psa w kojcu jest. [/QUOTE] Wy sobie dyskutujecie a ja chyba dostaje lekkiej obsesji, już nie wiem komu na dogo ufać! Dostałam wiadomość w profilu o bazarku cegiełkowym na pewną suczkę. Ma ona ok. 1400 zł długu w PDT i jeśli ten dług nie zostanie spłacony, suczka trafia do schroniska. Wchodzę na wątek suczki, prowadzi go właścicielka tego pdt. Skrupulatnie miesiąc w miesiąc rozlicza wpłaty i odejmuje 300 zł za miesiąc hotelowania. I nalicza dług. No i ten tutył, ta groźba oddania psa. Są banerki, są bazarki (cegiełkowe), na bazarkach są wpłacający. Ktoś pisze, proszę o jedną cegiełkę, bo tylko na tyle mnie stać. Serce pęka. Czy to nie jest już przesada? Ja się lekko zdenerwowałam, bo mam w podpisie napisane, że mam 6 swoich zwierzaków, tylko Denisek jest świadomie adoptowany ze schroniska, reszta jest przecież przygarnięta. Nikogo to nie odchodzi, że mam swoje wydatki? Czy mam podstawy do złości, czy przesadzam?
  18. Cioteczki byłam na wizycie, ale dom marzeń dla Lorda to to nie jest. Drzwi otworzyła mi bardzo młoda dziewczyna, wątpię aby miała skończone 18 lat... Trochę mnie to zaskoczyło. Był również brat, taki skryty i cichy słowa nie powiedział, równie młody. Mamy nie ma, jest za granicą, tata w końcu się nie dowiedziałam choć pytałam. Niby wiedzą o chęci adopcji. Pies mieszkałby na piętrze, ale tam prowadzi wąski korytarz z małymi schodkami z płytek. Więc chyba trochę niebezpiecznie. Brak ogrodzenia, jedynie taki mały kawałek ogrodzony ale tam się pasą kury więc chyba Lord by tam nie przebywał. Jeszcze koza tam się pasła:) 4 kotki, nie wysterylizowane, jedna chyba dopiero rodziła bo pusty brzuch jej latał. Pytałam, dlaczego ten pies, że to pies wymagający, proponowałam mniejszego, to powiedziała, że nie, bo małe gonią i szczekają. I karmienie w ogóle nie pytałam, bo już byłam tak ogłupiała tym wszystkim. Jedyny plus to to, że dziewczyna mówiła, że będzie opiekować się psem, chodzić na spacery i że dom nie jest bardzo blisko drogi. Jakieś 300 m. I jest ostatni, dalej nic nie ma. Ale co z tego, jak nie ogrodzony... Wcześniej mieli, kurde teraz nie pamiętam czy goldenke czy labke, umarła na raka w wieku 13 lat. Decyzja należy do Was... Pozwoliłam sobie wystawić ogłoszenie na tablicy.pl w moim rejonie wadowickim, dlatego podałam namiar na mnie, bo pewnie ja bym robiła wizytę. Jeśli głupio zrobiłam zaraz to zmienię. Zawsze miałam mnóstwo telefonów z tablicy a nie miałyście ogłoszenia tam... Na pewno znajdzie się dobry i lepszy domek. [URL]http://tablica.pl/oferta/pies-w-typie-malamuta-szuka-odpowiedzialnego-domu-ID1cUMW.html[/URL]
  19. Są do odebrania fanty na bazarek http://www.dogomania.pl/forum/threads/228256-przeka%C5%BC%C4%99-przedmioty-na-bazarek Ktoś z Krakowa pisał, że przyjmie, nie pamiętam kto...
  20. Dobra, dajcie te namiary bo zaraz wychodzę, mój nr tel ....
  21. Pytam, czy ktoś z nimi rozmawiał bo domy tutaj to ciężki kawałek chleba, mała świadomość, kupowanie psów do rozrodu, zarobku, brak ogrodzeń. A tu taki śliczny rasowy piesek, nie dziwne, ze są chętni. On jest kastrowany / będzie przed oddaniem?
  22. [quote name='paulinken']Ciocie, wybaczcie offa, ale pilnie potrzebna wizyta w Lachowicach. Da radę ktoś? http://www.dogomania.pl/forum/threads/225546-SH-AM-Lord-potrzebuje-pomocy-w-szukaniu-domu-Ogłoszenia-na-wagę-złota/page4 Tak, już się zgłosiłam
  23. Dziewczyny spokojnie, mieszkam koło Lachowic, mogę zrobić wizytę nawet dziś. Tylko nie liczyłabym na powodzenie, u nas ciężko o dobry dom. Czyli pies jest teraz w schronisku w Pszczynie tak? Jest agresywny? Czy rozmiawiałyście z tymi ludźmi z Lachowic telefonicznie czy tylko odpisali na wiadomość?
  24. Uprzejmie prosi się o podnoszenie bazarku dla Was [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228259-***-Ciuszk%C3%B3w-kilka-na-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B!-Na-krakowskie-bidy-Do-20-VI-g-20-**[/url]
×
×
  • Create New...