-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Prawda jest taka, że połowa aukcji na allegro to oszustwo, dlatego trzeba uważać!
-
Dawno do panienek nie zaglądałam...:oops: Zuziu, ten koszycze4k to Ci chyba przyśle, jak już będziesz w nowym mieszkaniu...:oops: Kurde jakoś nie mogę się zebrać. Ale jak już obiecałam, to wyśle:) Ciekawa jestem, ile będize kosztować przesyłka, bo jak np 20 zł, to czy to się wogóle opłaca wysyłać, ja za ten koszyczek chyba dałam 25, dobrze nie pamiętam. Może ktoś bedzie jechał w twoim kierunku z Krakowa? Pozdrawiam panienki:loveu:
-
Aha, mam jeszcze pytanko. Denis ma ponoć przepuklinę pępkową (nie wiem dlaczego w schronisku mu tego nie wyleczyli:angryy: ) i pani weterynarz, powiedziała, że powinno, ale nie trzeba, wyciąć to. Czy ktoś wie coś na ten temat? Powiedziała mi, że kosztuje to ok 100 zł, fundusze jakoś uzbieram. Tylko czy to konieczne? Niechce go narażać na stres nie potrzebnie.
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Ślodkie wieści:) Mój poprzedni piesek to strasznie bał się szczepienia, on już jakoś wcześniej wiedział, że jest w danym dniu szczepienie i uciekał, chował się gdzieś po wsi. Dlatego dzień wcześniej już siedział "pod kluczem";) -
Dzięki Aga. Podjęłam się temu, żeby być "pańcią" Deniska, to nią będę, jego mamusią:) Mam nadzieje, że będzie dobrze.
-
Denis śpi dziś w domu z powodu złej pogody. Właśnie u niego byłam. Pogryzł się w łape:( Podłoga pobrudzona krwią. Delej ją przy mnie atakował. Musiałam go dosłownie trzymać, tak jak wariatów w szpitalu się trzyma. Szybko zlałam mu to wodą utlenioną i zrobiłam opatrunek z bandaża (penie do rana nie wytrzyma). Dałam mu tabletke na uspokojenie. Boje się tam zajrzeć, że go zdenerwuje, obudze albo coś. Nie wiem nawet co powinnam zrobić. W schronisku dali mu jakieś zastrzyki, kiedy pogryzł się w łapke. A ja tylko wodą utlenioną dysponuje. Boje się bardzo o niego. On jest jak małe dziecko! Bez przerwy trzeba nad nim czuwać, bo sbie może coś zrobić. Nawet biegając po trawie, wywraca się, wpada na krzaczki itp. Ide jeszcze popatrze po cichu czy spi...
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG'][SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=2]Black-sheep jesteś wielka!! :loveu:[/SIZE] :loveu: :loveu: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/quote] AGA! To jeszcze nie teraz, poczekaj z tymi gratulacjami jeszcze do niedzieli;););):lol::evil_lol: -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
No widzisz, mówiłam, że jak ja wystawiam aukcje, prawie zawsze się udaję;) Tylko co teraz z kundlem? Chyba nie ma poco jechać? To trzeba dac inną mordę:) Mordą nie jest zbyt pieknym imieniem, ALE moim zdaniem brzmi słodko jako przezwisko, tak jak ja przezywam Denisa Draniem:) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Mój Teoś, moje serduszko kochane, moja mordka boróweczkowa kochana! -
No faktycznie jest podobieństwo:) Wysłałam tam już trzy takie duże:)