Kurcze skoro od początku było wiadomo, że Isia będzie na polu, to dziewczyny źle zrobiły ucząc ją spania na poduszkach. Chyba nikt się tu nie bedzie obrażał, ja tez nie będę togo "pudrować", źle i już. Ja wiem, że dużo przeszła, wiem, że biedna ale raczej jej to tylko zaszkodzi jeszcze bardziej. Pozatym, nierozumiem, dlaczego większość dogomaniaczek uważa, że pies woli być w domu, spać na poduszkach, na łóżku... Pies to pies, nie można robić z niego człowieka, może on tego nie chce? Mój pies nienawidzi spania w domu - jest mu za ciepło, i nielubi być w zamkniętych pomieszczeniach. Pies nie rozumie tego, że w domu ma luksusy, a w budzie nie. Dla niego buda jest domem, takim jak dla nas nasze domy, gdzie może się schronić, gdzie jest bezpiecznie. Jak się nauczy psa, że jego buda, to nasz dom, to nie wiem czy potem będzie się czuł w nowej budzie dobrze, i właśnie bezpiecznie. Mój Denis wskoczył do budy w pierwszy dzień jak ją zobaczył! A do domu niechce wchodzić, a jak wejdzie, czuje sie jak intruz, boi się.