Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ojej Eliocik, zostaw te kotki w spokoju, przecież to twoi mniejsi bracia, i bili tam wcześniej! Spisuj się ładnie:)
  2. Pierwsza sprawa - FARO, książke oddałam jakiś czas temu, zapomniałam o tym napisać na forum, jestem nieźle zakręcona, mam nadzieje, że dotarła. Bardzo dziękuje:) Na deniska to zupełnie nie działa, on żyje w swoim świecie, ale "dogadałam się" z psem mojego chłopaka:) Tenuparty jamnior zawsze na mnie szczekał. Ale wystarczyło do niego zagrugać, pooblizywać się, przejść po łuku na czworaka (mój facet myślał że ZAWRIOWAŁAM, kiedy to robiłam:D) i zaraz wskoczył mi na kolana i dał się głaskać! Prawdziwy cud:) U Deniska nic nowego, dokazuje jak zwykle, grubaśny jest, ale to urocze:)Za to zaraz po wypuszczeniu go rano z kojca biegnie pod brame i goni niewidzialne samochody, albo nie wiem co on tam widzi, ale szczeka, podskakuje i piszczy. Tylko jest problem, bo ciągle się przewraca. I boje się, że coś może mu się stać! Tam za żywopłotem gdzie on biega jest w miare rózno, ale jak wyskakuje na droge obok, jest taki murek dosyć wysoki, taki do połowy Deniska, i on nie raz się potyka jak biegnie rozpędzony i ciągle się uderza. Bardzo się boje, że któregoś dnia, to skończy się nieprzyjemnie, wole nie mysleć, tfu, wypluwam te myśli! Ale on na morkej trawie się wywraca. Głupolek ukochany mój.
  3. Ja nadal ze łzą w oku myśle o moim piesku. Odszedł równierz we wrześniu, tyle że 5 lat temu:( To był bardzo mądry, inteligentny piesek... a teraz mam takiego niezbyt mądrego, ale bardzo kochanego pieska:)
  4. Ma rudko nie smuć się. Wiem jaki to ból gdy traci się pieska, bo to przecież nasz najlepszy przyjaciel, który niegdy nas nie zawodzi:( Jakiej wielkości była sunia? Chyba raczej malutka? Śliczne zwierzątko...
  5. no tak, ale ja wątek Timbuni i pierwsze zdjęcia zrobiłam na prośbę AgiG:)
  6. No prosze, trzy dni mnie nie było a tu Cieteczki taką niespodzianke zgotowały!!!!! Wreszcie przyszła pora na Jasyrka!!!!:):):):)
  7. Ciągle nie moge uwirzyć że Timba ma dom, to ogromne szczęscie. Lepiej się człowiek czuje, wiedząc, że takie cuda się zdarzają, że dla takiego biednego pieska uśmiechneło się sloneczko:)
  8. Świetne wieści, tylko żeby te zabiegi pomogły Timbuni
  9. Zuziu obiecałam Ci nowy awatarek z trzema panienkami jak juz będą w komplecie, i ponawiam teraz swoją oferte
  10. Aguś, tylko coś jest nie tak z twoim podpisem, bo jak się w niego klika wyskakuje chyba nie to co powinno. Skopiuj link wątku, wejdz do panela uzytkownika, edytuj podpis, zaznacz tekst twojego podpisu, i kliknij w taki mały znaczek z kulą ziemską. Tam wklej link wątku. Aga jak nie rozumiesz moge Ci to zrobić, tylko napisz do mnie na PM.
  11. Heh Aga:) Klikasz "panel urzytkownika" I tam jest "edytuj podpis". I tam bedziesz mieć napis "Timba czeka 6 rok w krakowskim schronie" to zmień na co chcesz. Chyba że chcesz mieć już zupełnie inny podpis.
  12. No i nawet dziś się wyrobiłam:) [URL="http://www.allegro.pl/item131848865_zywe_srebro_szuka_domu_piekna_suczka_.html"][B][COLOR=red]AUKCJA[/COLOR][/B][/URL]
  13. Oki, w takim razie wstawie jutro rano:)
  14. Wreszcie Isia może się zadomawiać do woli. Super, że tak dogaduje się z siostrzyczkami:) Poprostu lepiej być nei może:) Szczęśliwa rodzinka!
  15. Tropek wstaw tu tekst, będzie prościej. A zreszta jak chcesz, tylko żeby dotarł:)
×
×
  • Create New...