Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Chociaż u Grubci wszystko dobrze:) I tak ma być:)
  2. :shake: :shake: :shake:
  3. Pefri ale czy oni uciekając przed długami będą płacić za psa?
  4. Nawet gdyby się znaleźli nie mozna oddać im psa, bo to wariaci jacyś. Po co ich szukać?
  5. cholera, nawet nie chciałam mysleć o tym, że tak może się stać!!!:(:(:(:(
  6. no nie powiem żeby na tym wątku jakieś szaleństwo przepychu było:( postaram się zrobić jej jakieś fajne fotki w czwartek (bo chyba będę w schronisku)
  7. Dziękuje wam bardzo za informacje:):):):) Jak wystawie pieska będzie tutaj link
  8. Podobno psy nie mają poczucia czasu, więc mam nadzieję, że to była dla niej wieczność. Żal mi też jej pani, bo zrobila dla niej tak dużo!
  9. Napewno twoj nastepny piesek bedzie wspaniały:) To pewne:)
  10. Tropik skończyła się aukcja. Wystawić tak samo ponownie czy z jakimiś zmianami?
  11. Potrzebuje do tego celu podstawowe info: rasa wiek wielkość zdrowie sterylizacja stosunek do psów, kotów no i jakieś cechy charakteru :)
  12. To może już pora na allegro. Jutro go wstawie, napisze ładny tekscik ( z kilometrem błedów, ale co tam;)) i wstawie psine
  13. Co u Pajka? A reszte psinek trzeba rozreklamować!
  14. Wiem, że umarła otoczona miłością. Chociaż tak było, to jest mi przykto, bo zaznała tego uczucia za mało :-( Gdy robiłam to zdjęcie, była jeszcze szczęśliwa, przed nią było jeszcze kilka wspaniałych chwil... a teraz jej nie ma:( [']
  15. O tak:) Jestn najcudowniejszy na ziemi!
  16. Dlaczego tak krótko?To niesprawiedliwe! Timbunia będziesz nazawsze w naszych sercach!
  17. Najgorszy jest ten lęk utraty swojego zwierzątka. Ja najbardziej boje się o moja starą już świnke. To głupie, ale nie wiem jak będę żyła ze świadomością, że jestem sama w pokoju, że jej tam nie ma. Kupiłam jej ostatnio drogie witaminki, i bardzo się o nią troszcze, żeby potem nie powiedziec sobie, że coś źle zrobiłam. Jest moim najmniejszym, a zarazem najstarszym zwierzątkiem. Denisek, choć jest największy, jest najmłodszy:) Ma dopiero 2 latka, ale jest taką niezdarą, że ostatnio zaczynam się bać, że sam sobie coś zrobi:(
×
×
  • Create New...