Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Jest faktycznie:) [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/15/obraz023vf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2698/obraz040mi5.jpg[/IMG][/URL] Dwa rudzielce:):evil_lol:
  2. Perfi ale te stojące nie są z boksu
  3. O to czekamy na zdjęcia tych płomiennych włosów:) Już chyba wiem co ci się tak w Rudku spodobało:evil_lol:
  4. Perfi które zdjęcie? Specjalnie dałam te zdjęcia, bo widać na nim brak sierści i "wiadomo, co się bierze". A jednocześnie ujęta jest sliczna morda:)
  5. Trzymam kciuki za nauki Nortonka!:)
  6. Anashar jaki piękny podpis, moge odgapić? Właściwie moje zdjęcie tam jest (a nikt nie pytał o zgode:evil_lol: )
  7. Wznowiłam aukcje Tea, tak na wszeliki wypadek: [URL="http://www.allegro.pl/item136870929_nie_zagladaj_tu_bo_co_to_pomoze_.html"][B][COLOR=red]Tutaj[/COLOR][/B][/URL] (dla zainteresowanych)
  8. Jotpeg to nie tak działa. Tej aukcji już nie ma, podstawia się za aukcję Diega innego psa. Już to zrobiłam. Super że piesek ma domek, teraz tylko buruś został:(
  9. W normalne dni schronisko jest otwarte od którejś tam do 14, i od 15 do 17, ale nie wiem jak jest w dzien otwarty.
  10. Dajcie znac w miare szybko, do mam 12 godzin na aukcji na zmiany, za które nie będę już płacić
  11. Czy to pewne? Jak tak szybko podstawię innego psa na allegro
  12. To super:) Ale dlaczego akurat teraz jak wstawiłam aukcje!
  13. [quote name='kiwi']plakat suni okd karusip wlansie sie kazalo ze domek ktory ja rezerwowal jej nie wezmie do pobrania [URL="http://www.student.chemia.uj.edu.pl/%7Edcyktor/plakaty/karusiap.doc"]tutaj[/URL][/quote] Świetne są te numery telefonu z fotkami psa:) Nikt nie zapomni do kogo ten telefon:)
  14. Dlatego takie wątki przynoszą ulgę, bo dzielimy się z innymi naszym cierpieniem. A tu na dogomani, wszyscy bardzo kochamy pieski, i dobrze rozumiemy twój ból.
  15. Zdrojka jakie to piękne! Popłakałam się... Mam nadzieję że tak, jest, że nasze zwierzątka są tam takie szcześliwe, i że kiedyś się z nimi spotkamy. Nasze maleństwa najdroższe.
  16. Jejku jak cudnie! Że się kotki nie boją takiej dużej suni:) Aniołek!
  17. Morda do domu! Kochana Mordeczka!
  18. Pani wygląda sympatycznie, więc mam nadzieję, że to już ostatni domek pieseczka:)
  19. No w końcu się dowiedziałam co to za piękność jest w twoim avatarku Jagienko:)
  20. Camara pocieszę Cię, że ja też ostatnio cierpie na bezsenność. Psiorki śliczne, oby szybko znalazły dom...
  21. Takie "ujawniania" wizerunku są przydatne, bo przecież możemy się spotkac "w realu", np na ulicy czy w autobusie, i się poznamy (mój wizerunek jest jawny, trzeba kliknąć w mój avatarek) A Rudek, bohater nie zapomniany tego wątku, rzeczywiscie ma raj na ziemi:) Gdyby Denisek był taki grzeczny na spacerku! Prosimy kolejne fotki psiej szczęśliwości:)
  22. Świetnie elik, napewno będziesz wykorzystany;) Mój wątek o Dioniziosie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33004[/URL]
  23. A tekst na allegro? Do mnie nic nie dotarło. Zmogła mnie choroba, przepraszam, ale teraz będę rzadziej na dogo. Mój mail [email protected]
×
×
  • Create New...