Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Co tam cioteczki knujecie bezemnie;)? Sorrki, ale pilnie się uczyłam, trzy dni mnie nie było w domciu.
  2. Ojej Malutka nie bój sie pana weterynarza:( Trzymam kciuki za udane zabiegi!
  3. Wspaniałe fotki! Prześlicznie się Tolcia howa:) Super ma oczy, takie duuuże;)
  4. Ja też spuszczałam Denisia, ale nie skończyło się to tak super jak u Ciebie;) Czekamy na zdjęcia, i ja też bym chciała wiedziec, jak zamieszcza się filmiki!:)
  5. O duży to on jest:) Grubas;) Dzięki:)
  6. Tak Denisek do mnie biegnie, jak mnie widzi:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/228/cc11420ffede6f8b.jpg[/IMG][/URL] A to są widoki zza płotu:) Tak u nas ładnie! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/228/51ea8402bc46feae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/191/cd925f19ab96bb4b.jpg[/IMG][/URL] No a tu już Denis na posterunku:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/228/edaa9ddf1513e786.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/237/ce3ab6b6fd696097.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/228/96110e1ecfde9cea.jpg[/IMG][/URL]
  7. Jak to bezemnie, jak ja każdą wolną chwilę na polku siedzę, ze świnką, a Denisek ją lubi bardzo. Tego się chyba nie dowiem, dlaczego tam akurat chce przebywać. Wkleje zaraz jakieś fotki, bo niedawno mu tam robiłam.
  8. No niestey, nie tylko Oskarek:( Teraz się biedak będzie nudził:(
  9. To zaglądnij do Deniska, tam świerze wiadomości;p:):):)
  10. No coż, Jagienko, niektórzy wolą ten dzień spędzić z rodziną niż z cyber-ciotkami;)
  11. Berusia ['] kochana :(
  12. To nic, że drastycznie wygląda, czasem to "zaleta" :(
  13. Trzymam kciuki za ogłoszenie, biedny piesek!
  14. Darmę ostatnio widziałam w schronie. Wyglądała wyjątkowo dobrze, i dobrze się zachowywała:) Uśmiechała się do mnie:) Miałam jej zrobic foty, ale tak się kręciła, że nic nie wyszło. Do tego miała świeżo umyty boks, i jak biegała, chlapała na mnie wodą, więc musiałam uciekać;)
  15. No cóż, nie wiem czy coś tam widać, domu napewno nie, jedynie drogę i auta, na które szczeka:)
  16. Heh, Denisek ma mały ale sprytny rozumek. Złości mnie to, że ciągle biega tam, koło bramy, a ma taki duży ogród. Uwierzycie, że w jego górnej części nigdy sam nie chodzi, tylko jak ja go wezmę na spacer do góry ogrodu;) Zawsze jak go wypuszczam z kojca biegnie i podskakuje, zyma****ąc tylnymi łapkami - prosto w swoje ulubione miejsce. Czasem staje mu na drodze i mówie "Denis pijnuj budy!". On wtedy podkula ogonek, i smutny idzie w stronę budy. Jest to mała, ale zawsze, oznaka, że troche "kapuje". Potem zaś, przechodzi bokiem, złazi za żywotpłot, i nie zauważony, przemyka pod bramke. Tzn. on tak myśli, że go nie widze. Ale jak tylko to zauważe, i krzyknę "Deniś!" ze złością, on się przewraca, i udaje, że tak ot, sobie tam leży. Że wcale nie miał zamiaru nigdzie się wybierać;) Ja chowam się w domu, i przez drzwi go obserwuję. Denisek rozgląda się, widzi, że mnie nie ma, i dalej schowany za żywopłotem przemyka. A wtedy albo ja się jeszcze bardziej złoszcze na Drania, albo serce mi już mięknie i pozwalam mu. Ale chciałabym, żeby radośnie biegał po ogródku, a nie tylko łaził tam i spowrotem po wydeptanej ścieżce. Tam jest pełno kurzu i pyłu! A dookoła przecież zielona trawka... Nie rozumiem tego pustego łebka. Ale sprytny jest, po mimo małego rozumku;)
  17. No cóż jnk, nikt nikogo nie szufladkuje, ale skoro tak mówisz, ja jak widze dresa, to zwykle z rotwajlerem (sorki za błąd). Zresztą nic złego o tym geju nie napisałam. Ale nie będę ukrywać, że dla mnie gej to błąd natury. Co nie znaczy, że ich nie lubie, czy nienawidze. jnk, jeśli poczułeś się urażony, przepraszam. Nie rozmawiajmy tu już na ten temat. To Teosiowi nie pomoże.
  18. Widźmo masz 100% rację! Mądre psisko z mojego aniołka;)
  19. wspaniałe przemiany, piękne pieski i kotki:)
  20. Śliczne zdjęcia, i śliczne pieseczki!
  21. [quote name='AgaG']No niestety mar. gajko mówiła, że zwracają psa. .[/quote] Co?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  22. Surowica pojechała:)
  23. Niestety, ludzie często tylko dopytują się o pieska, i na tym koniec:(
  24. Heh, a ja znowu jak byłam kiedys w schronisku, była mama z synkiem, który był GEJEM. Wiem to na 100%, po zachowniu i mowie było widać. I ten synek mówił, że wszystkie te pieski są "rozkoszne", ale na tym się skończyło. Ciekawe czy w końcu kiedyś wzięli pieska;) Ostatnio jak byłam, była dziewczyna z chłopakiem, może bratem, nie wiem. Oglądała pieski, przykucała przy każdym boksie. Ja poszłam na spacer z Teosiem, widziałam, że jak wychodzili, ta dziewczyna płakała. Więc nie wszyscy są tacy "nieczuli". Ale tych niezbyt mądrych drani już nie pamiętam.
×
×
  • Create New...