-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Trop'] Mordka może mieć dwie aukcje jedną black sheep (daj mi proszę znać dokładnie gdzie wpłacić pieniążki żeby wyróżnić aukcję) oraz aukcję u Ciebie AgaiTheta :)[/quote] Nie może mieć dwóch, bo za takie dublowanie zawieszają konta. Ale możemy ją wstawiać na zmiane. Ja już tyle razy wystawiała, i jakoś nie mam szczęścia:( Ale oczywiście mogę wznowić aukcje, to żaden problem:) -
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudnie że tak pokochałas Balbinkę! I życzę, aby znalazła szybko siostrzyczkę;) -
Nitk nie zagląda do mojego pieseczka słodkiego? Jutro jak dobrze pójdzie, Deniś pojedzie do weterynarza i będzie mial straszny zastrzyk-szczepionke! Przy okazji się go zważy i wszystko wyjdzie na jaw;)
-
ma_rudo dziękuje, chociaż ty;)
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Skończyło sie allegro, tzn aukcja. Przydałby się mocny tekst. Ładne fotki są. -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='jnk']:crazyeye: Dlaczego????????[/quote] jnk, pisałam niedawno, że nie chciano mi wydać Teonia na spacer, bo jest AGRESYWNY, jak twierdzą ludzie w schronisku. I znowu, po raz setny muszę tu napisać, że Teo nie jest agresywny wobec ludzi, wobec innych zwierząt tak, ale nie w stosunku do ludzi. I tak trzeba mówić, jak się chce odbyć spacer z Teoniem. -
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32437 Zobacz na Kamę, też jest baaaaaaaardzo podobna:) Ale skoro już znalazłaś, to życzę, żeby się dobrze ułożyło:) -
[quote name='Patia']Zapytaj czy mozna schroniskowego pieska wystawić na Allegro , jest wykastrowany więc nie ma obawy , ze rozmnażacze zwąchają interes[/quote] Pati jasne że można, a niby dlaczego ja Teonia wystawiam uparcie?:) Labek jest śliczny! Trzeba go rozreklamować!
-
KRAKOW Toporek - od narzedzia ktorym probowano go usmiercic! MA DOM!
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
śliczny maluszek:) -
Kraków - Drożdżówka, odeszła niezwykła sunia;(
black sheep replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
['][']['] pamiętamy:( -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja jestem za nie odchudzaniem! Denisek też jest grubiutki, ale to dobrze, bo nie będzie mu zimno w zimie:) Mój kotek jest tak gruby, że ledwo go na rękach mogę utrzymać! :) -
Był odzew z allegro, teraz przeczytałam: Treść wiadomości: Witam i proszę o szczerą odpowiedż.Warunki dla zwierząt mam znakomite i dlatego jest ich w moim otoczeniu sporo,ale zyją w pełnej harmonii,której zakłócić nie mogę dla ich bezpieczeństwa. Czy Jasyr byłby obojętny wobec yorków,łaszących się o niego kotów i wszędobylskich kur miniaturowych oraz koziołka ? Ta cała banda buszuje godzinami po ogrodzie i praktycznie nie wymaga dozoru,bo lączy je przyjażń ale staremu psu może takie towarzystwo nie odpowiadać jeśli przedkłada spokój ponad wszystko.Barbara N Może by był taki piesek, żeby go tej pani zaproponować?
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zuziaM']Isia miala cieczke i ............ gdyby nie , naprawde szczelny , kojec .....:shake: - tacy kawalerowie podchodzili do naszej panienki ;) . :crazyeye: :lol: :lol: :lol: -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Morda ma takie same szeleczki jak mój Deniś:) Piękne zdjęcia Patia, jak zwykle:) Własnie skoczyła się aukcja, jak znajde dziś czas, to wstawie z nowymi fotkami:) -
Jagienko! Zauważył na 100%! Dziś to powtórzyłam i też nie wybiegł:)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Perfi nie musi być, chyba źle się zrozumiałyśmy:) Jest na jednym zdjęciu jego bok, więc wszystko ok:) -
Uwaga! Stał się cud! Denisek użył dziś główki!:) Aniołek mnie tak zaskoczył, cały dzien byłam zadowolona i dumna! Otóż...: Jak co ranek poszłam wypuścić Deniska łobuza z kojca, i dać mu jeść. Otworzyłam drzwiczki, Denisek porwał kiełbaske, połknął w powietrzu (on tak je, to akurat normalne;)) i pobiegł na stanowisko "pracy" (już wcześniej pisałam, że jego ulubionym miejscem jest drużka wydeptana przez łobuza, między płotem a żywopłotem). Ja w tym czasie sprzątałam w kojcu, zamitałam, wytrzepałam podusie, umyłam miski i nalałam wody. Zajęło mi to ok 20 min. I wtedy wychodze z kojca i CO widze! Zapomniałam, że nie zmaknęłam bramy!!!! Biegne co sił w nogach! I CO widze? Otóż ten anioł w psiej skórze nie uciekł wcale w wieś szeroką:) Stał tam gdzie zwykle i się bawił. Czy to nie cud? Denisek mądrzeje!:):):)