Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='Trop'] Mordka może mieć dwie aukcje jedną black sheep (daj mi proszę znać dokładnie gdzie wpłacić pieniążki żeby wyróżnić aukcję) oraz aukcję u Ciebie AgaiTheta :)[/quote] Nie może mieć dwóch, bo za takie dublowanie zawieszają konta. Ale możemy ją wstawiać na zmiane. Ja już tyle razy wystawiała, i jakoś nie mam szczęścia:( Ale oczywiście mogę wznowić aukcje, to żaden problem:)
  2. Cudnie że tak pokochałas Balbinkę! I życzę, aby znalazła szybko siostrzyczkę;)
  3. Nitk nie zagląda do mojego pieseczka słodkiego? Jutro jak dobrze pójdzie, Deniś pojedzie do weterynarza i będzie mial straszny zastrzyk-szczepionke! Przy okazji się go zważy i wszystko wyjdzie na jaw;)
  4. ma_rudo dziękuje, chociaż ty;)
  5. Skończyło sie allegro, tzn aukcja. Przydałby się mocny tekst. Ładne fotki są.
  6. [quote name='jnk']:crazyeye: Dlaczego????????[/quote] jnk, pisałam niedawno, że nie chciano mi wydać Teonia na spacer, bo jest AGRESYWNY, jak twierdzą ludzie w schronisku. I znowu, po raz setny muszę tu napisać, że Teo nie jest agresywny wobec ludzi, wobec innych zwierząt tak, ale nie w stosunku do ludzi. I tak trzeba mówić, jak się chce odbyć spacer z Teoniem.
  7. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32437 Zobacz na Kamę, też jest baaaaaaaardzo podobna:) Ale skoro już znalazłaś, to życzę, żeby się dobrze ułożyło:)
  8. [quote name='Patia']Zapytaj czy mozna schroniskowego pieska wystawić na Allegro , jest wykastrowany więc nie ma obawy , ze rozmnażacze zwąchają interes[/quote] Pati jasne że można, a niby dlaczego ja Teonia wystawiam uparcie?:) Labek jest śliczny! Trzeba go rozreklamować!
  9. Ja jestem za nie odchudzaniem! Denisek też jest grubiutki, ale to dobrze, bo nie będzie mu zimno w zimie:) Mój kotek jest tak gruby, że ledwo go na rękach mogę utrzymać! :)
  10. Zuziu to zrobie Ci teraz nowy avatarek, ale zdjęcie Inusi i Polci jest takie nie za bardzo, więc nie wiem czy Ci się avatarek spodoba, jeśli nie, zrobie nowy (postaram się znaleść czas:))
  11. Był odzew z allegro, teraz przeczytałam: Treść wiadomości: Witam i proszę o szczerą odpowiedż.Warunki dla zwierząt mam znakomite i dlatego jest ich w moim otoczeniu sporo,ale zyją w pełnej harmonii,której zakłócić nie mogę dla ich bezpieczeństwa. Czy Jasyr byłby obojętny wobec yorków,łaszących się o niego kotów i wszędobylskich kur miniaturowych oraz koziołka ? Ta cała banda buszuje godzinami po ogrodzie i praktycznie nie wymaga dozoru,bo lączy je przyjażń ale staremu psu może takie towarzystwo nie odpowiadać jeśli przedkłada spokój ponad wszystko.Barbara N Może by był taki piesek, żeby go tej pani zaproponować?
  12. No prosze, ja jak zwykle nic nie wiem, bo przychodze tu po dniu nieobecności!:) Hura!!!!!:):):):):):)
  13. Jejku jak grzeczna! Poprostu aniołek:) Tak trzymaj Lunia!
  14. [quote name='zuziaM']Isia miala cieczke i ............ gdyby nie , naprawde szczelny , kojec .....:shake: - tacy kawalerowie podchodzili do naszej panienki ;) . :crazyeye: :lol: :lol: :lol:
  15. Morda ma takie same szeleczki jak mój Deniś:) Piękne zdjęcia Patia, jak zwykle:) Własnie skoczyła się aukcja, jak znajde dziś czas, to wstawie z nowymi fotkami:)
  16. No w końcu ujęłaś Zuziu pyszczki piesków:) Piękne zdjęcia:)
  17. Jagienko! Zauważył na 100%! Dziś to powtórzyłam i też nie wybiegł:)
  18. Perfi nie musi być, chyba źle się zrozumiałyśmy:) Jest na jednym zdjęciu jego bok, więc wszystko ok:)
  19. Uwaga! Stał się cud! Denisek użył dziś główki!:) Aniołek mnie tak zaskoczył, cały dzien byłam zadowolona i dumna! Otóż...: Jak co ranek poszłam wypuścić Deniska łobuza z kojca, i dać mu jeść. Otworzyłam drzwiczki, Denisek porwał kiełbaske, połknął w powietrzu (on tak je, to akurat normalne;)) i pobiegł na stanowisko "pracy" (już wcześniej pisałam, że jego ulubionym miejscem jest drużka wydeptana przez łobuza, między płotem a żywopłotem). Ja w tym czasie sprzątałam w kojcu, zamitałam, wytrzepałam podusie, umyłam miski i nalałam wody. Zajęło mi to ok 20 min. I wtedy wychodze z kojca i CO widze! Zapomniałam, że nie zmaknęłam bramy!!!! Biegne co sił w nogach! I CO widze? Otóż ten anioł w psiej skórze nie uciekł wcale w wieś szeroką:) Stał tam gdzie zwykle i się bawił. Czy to nie cud? Denisek mądrzeje!:):):)
  20. No coż, chyba na dobre zdjęcia sobie jeszcze poczekamy:)
×
×
  • Create New...