-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
I gdyby w schronisku nie mówili o nim agresywny pies. W stosunku do ludzi to anioł. -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój Deniś ciepri na to nawet w ogródku, ale natychmiast się wylecza w porze obiadowej:) -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Coraz weselej:):):):):):):) -
Jak coś trzeba wstawiać to posyłajcie też do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Śierść nie odrośnie a Teo jest przepiękny!:) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A tak wogóle, nie wiem jakim cudem, ktoś mógłby adopotować Teosia, skoro pani pracownik mówi, że Teosia nawet wyprowadzić nie można, bo jest AGRESYWNY. To śmieszne, ten psi anioł, nie jest absolutnie nie jest agresywny do ludzi. Bardzo lubi być głakany, zastawiał mi drogę, i wchodził pod rękę, aby go pogłaskać:) Po godzinie spaceru, był bardzo posłuszny, ładnie chodził przy nodze (choć miał długą smycz) i już po godzinie się przyzwyczaił do mnie. Ten piesek jest wspaniały!!! -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teofilek był dziś na dłuuuuugim spacerze z ciotunią black sheep:) Bo dowiedziałam się, że piesek dawno nie opuszczał kojca. Spacerowaliśmy tak długo, aż Teoś padł z wyczerpania:) Żal było się rozstawać:( Do zobaczenia Teoniu nie długo. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/211/331fb92ec3eb73d1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/211/a98b83b6c81529c2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/174/95af8747844ecc62.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/211/d8435039259b7c3d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/220/3f9399f0ee8f477c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/211/24d51d5bab3565f3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/220/1a5593569f52a724.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Zuziu co ztym adresem, masz już? Wyslij mi. A co z avatarkiem? Gdzieś juz pytałam, ale nie wiem gdzie:) Odp, jeśli możesz to na PM albo tutaj. Albo wyślij mi fotki z których mam zrobić avatarek: [email][email protected][/email]
-
[quote name='Jagienka']:roflt: :roflt: :roflt: Oj, black_sheep na to to już chyba trochę za późno... Widziały gały co brały :turn-l::loveu:[/quote] Oj nie do końca. W najsmielszej wyobrazni nie domyślałam się, że ten piesek ma AŻ TAK pusto w łepku:)
-
O na taki brzuszek nie trzeba było dużo czekać, Deniś uwielbia jeść i je dosłownie wszystko, a nikt mu u nas nie żałuje:):):) Pościel w krate to poduchy. Jeszcze chce mu kilka dokupić:) Te zdjęcia są zrobione przed małym remontem w budzie, tzn przez dodatkowym ociepleniem. Dziękuje i nie rozumiem troche, dlaczego mnie tak chwalicie, skoro wy same jesteście takie jak ja:)
-
Bokser Max z krakowskiego schronu!
black sheep replied to AgaiTheta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany to okropne! Dlaczego oni to robią!!! -
Dziękuje:) Bardzo się napracowała i bardzo starałam:) Nie mieliśmy nic dla psa. Jak przyjechał, była tylko kołderka do spania i koszyk, do którego nie chciał wejść. A teraz:) Jest wszystko:)
-
Właśnie dałam Deniskowi jeszcze styropian od spodu w budzie, poscieliłam prześcieradłem, i jeszcze jednym, no i jego poduchy. Niechce, zeby przypadkiem gdzies go podwiało, więc zrobiłam materialowe drzwi. Jest tylko mały problem (jak zwykle). Nie wiem czy teraz Denisek będzie umiał wejść do budy. Uczyłam go, ale strasznie się zapierał przez wejściem. A jak wszedł, to nie wychodził. Mam nadzieję, że to dlatego, że było mu tam tak dobrze ( w budzie jest naprawde ciepło:)) Ale wołałam go i nic. Uchyliłam troche tą zasłone i wyszedł po chwili. Zostawiłam go w środku. Jestem ciekawa, czy będzie tam siedział do rana? Boże daj temu psu troche rozumu:)