Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Napewno nie jest źle, musi być dobrze...
  2. fuj obrzydliwe te sworzenia;p Bosze, moja świńcia tak pachnie, niczym lawenda;)
  3. Teosiu kochany tęsknie za twoją mordą piekną!
  4. E tam, ja to wręcz uwielbiam im d zarwacać;) Uważam za bezsens to, że np. nie mogę sama wyprowadzić Teonia, który jest sam w budach. Co byłoby w tym złego, gdybym najpierw spytała czy można, i sama go wyprowadziła. Nie mam 5 lat, żeby nie umieć psa zapiąć na smycz. Pies jest sam, a ja i tak będę z nim sama na spacerze. Gdy za nimi tak łażę, żeby mi go ktoś zapioł, w końcu dają za wygraną, i sama już mogę. Bo to naprawde bez sensu. Tak samo po spacerze, kiedy psa trzeba zamknąć. Trzeba ich tam troszke pomolestować;)
  5. Świnki można kąpać, niektóre to lubią, inne się boją, moja raczej lubi. Myś się powinno szarym mydłem (ale ja się do tego nie stosuje...;P) Jakie petycje?
  6. Ma jeszcze smutek w oczach, jestem pewna, że za niedługo fotki będa o wiele weselsze!:)
  7. Te fotki zrobiłam w tamtym roku w schronisku komórką:( Takie były biedne! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/239/464a0dba0584f5e5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/248/f1caaebd62e8a20c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/248/80667dfa09f91d80.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  8. Jak to śmierdzą? Ale co im tak śmierdzi? Furto? Moja świncia nie śmierdzi. Wręcz pachnie, choć kąpie ją co pół roku:)
  9. Do szpitala możesz wejść i go odwiedzić:)
  10. Mój jadł ten ryż, ale potem już mu zbrzydł, ale on to wyjątek, je dosłownie wszystko i bez przerwy:) Denisek je trzy razy dzienie (choć on by pewnie częściej wolał). Wspaniale że tak się psince udało!
  11. Biedny Nortonuś, co mu jeszcze może pomóc?:(
  12. OJEJ co dolega Kasanowie?:( Niech szybko wraca do zdrowia!
  13. Dobrze że ma apetyt i widać, że czuje się co raz lepiej, cudnie!
  14. Ja też mocno trzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. No do wszystkich, ale pamiętam, że była nad Teosiem, więc to znak rozpoznawczy, gdzie go mozna znaleść:)
  16. Aga, biedactwo trzymaj się! Nie martwcie się, przeciez kiedyś spotkacie się ze swoimi pupilkami, ja już nie mogę się doczkać, kiedy znowu ujrzę śliczny pyszczek mojego psieska:) W listopadowym numerze "wróżki" jest piękny artykuł o zwierzętach, które idą do raju, polecam! Wydatek ok 8 zł.
  17. Ależ tu szczęśliwie:):):):loveu: :loveu: :loveu:
  18. Super wieści, Perfi życze więcej udanych akcji!;)
  19. KIWI :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jak tak mozna? Chomiczki są malutkie, więc, żeby zrobić z nich futerko trzeba było by zabić ich chyba z milion!:angryy: :angryy: :angryy: Kilka lat temu byłam "szczęśliwą" właścicielką 16-stu chomiczków (jednocześnie!). Powiedzmy, że prowadziłam "dom starców" dla tych zwierzątek, bo ja wszystkie takie maleństwa przygarniam:) Ale futro ze świnki? One nie mają takie milusiego futerka, więc pewnie by się na futro nie nadawały. Czytałam za to, że świnki są przysmakiem, w jakimś innym kraju:placz:
  20. Biedactwo, teraz cierpi, ale już niedługo odzyska siły, i bedzie radosna:)
  21. Biedna Norcia, ciekawe jak operacja, czy już się skończyła. Jesli tak, to napewno dobrze:) Czekamy na zdjęcia:) (Aga możesz do mnie wysłać, dawno nic nie posyłałaś;))
  22. Ja też trzymam mocno kciuki! Będzie dobrze:) Musi być!
  23. Ojej, jaki był wystraszony, a teraz:) Wesolutka psinka!:)
×
×
  • Create New...