Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. To zależy czy byłaś grzeczna czy nie? Jak niegrzeczna, dostaniesz co najmniej tego rozzłoszczonego Bernardna;)
  2. Kiwi ja też to zauważyłam. Wszędzie je pełno! Perfi czy ty nie śpisz, nie jesz, nie wolisz posiedzieć z narzeczonym, tylko ciągle to dogo i dogo?
  3. Moja kuzynka i przyjaciółka zarazem, przechodziła to miesiąc temu, i cała rodzina mówi, że ja powinnam być następna. W końcu jestem z moim facetem dość długo. Ale ja niechcę jeszcze, za kilka lat. Chociaż w prezencie byłby Teoś, to jednak się nie skuszę;)
  4. Ja nic nie wiem i nie pisałam, że Aga o tym nie wiem. Perfi, skąd wyciągłaś takie wnioski? Spokojnie, na razie bez paniki. Będzie suggar, to skontaktuje się z tym gościem i zakończą aukcję. W sumie na razie ja ją wygrywam, więc powinno nie być problemów... Mam nadzieję
  5. Na forum trodno jest odróżnić żart od nie-żaru. Jedno jest pewne, dajmy już temu spokuj, bo ktoś nas zaraz opiepszy za off;) Asior do zobaczenia dwudziestego piątego:)
  6. Perfi, ja ich nie robię, i nie wiem czy będę mogła wieszać. Wiesz, nie mam nic przeciwko. Wierzę, że Teoś jest komuś przeznaczony, i że znajdzie domek. Gdy ja wyjdę za mąż, i będę mieć własny dom, wezmę Teosia. Jest tylko mały problem. On może tego nie dożyć (ja zresztą też:P)
  7. o mój Bosze, chyba zaraz się tu rozpęta jakaś wojna. Ja kocham wszystkie zwierzęta, muchy łapie i wypuszczam, więc dajcie już spokój, zresztą to troche nie w temacie tego topiku
  8. Fretki napewno są słodkie i wierzę, że szukają kontaktu z ludźmi tak jak piszesz. Ale widzę, że nigdy nie miałaś doczynienia ze świnką. Moja jak słyszy moje kroki, już piszczy i chrumka. Uwielbia ze mną spać i kocha być głaskana. Domaga się, aby trzymać ją na kolanach. Tak więc nie pisz, że świnka to jak chomik, czy inny gryzoń (tego ostatniego nie rozumiem, bo inny gryzoń, taki jak np. szczur, to jak każdy wie, wyjątkowo inteligentne zwierzątko!)
  9. suggar wiem, że chciałaś dobrze, ale może faktycznie, najlepiej będzie zakończyć aukcję i wystawić na bazarku dogomani
  10. Atam, tak czasem sobie po wznawiam aucję Teosia. Oprócz niego na koncie allegra mam zapisane aukcje nieżyjących psów, albo tych, które mają domki, TYLKO TEO ZOSTAŁ:(
  11. [quote name='pajunia']Ale dlaczego Aga G napisala tam, aby pieniedzy na to podane konto nie wplacac i, ze ona nic o tym nie wie?[/quote] Bo może tak myślała? Pajunia, nie sądzisz? Agi nie ma i nie zadawaj nam tych pytań. Aga ma dużo na głowie, nie ma czasu przejmować się jakimiś wymysłami. Rany czy ciągle muszą być jakieś nie potrzebne afery!
  12. Kiedy odszedł mój pierwszy chomik, kupilam sobie takiego samego, beżowego. Więc dobrze Cie rozumiem ma_rudko. Ale to błedne koło. Bo przecież to też choni, nawet gdyby był fioletowy. Jesli kochasz psy, to będziesz kochała jamnika i buldoga. Byle by był przy tobie. Byłe by był twój. Piesek zawsze odwdzięczy Ci się miłością.
  13. Cholera jasna, czy takim ludziom można zaufać i wogóle oddać psa? Płacą chociaż za hotel? A właśnie, ile kosztuje pobyt w hotelu za 1 dzień psa?
  14. Czyż nie jestem piękny!? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2518/norton1mc.jpg[/IMG][/URL]
  15. Tylko czy Aga o tym wie, że tam są jej wszystkie dane? Kiwi napisała, że nie może być nr konta do osoby prywatnej, tylko do organizacji... Kurcze nie wiem czy to się źle nie skończyć.
  16. A nr konta AFN? To jest organizacja?
  17. Jeśli kocha to nie zapomni!:) Gdybym ja mogła iść z Deniskiem na spacer po urzędach... Eh, chyba tego nie dożyję. Denisek jest zupełnie "nie miastowy" i zachowuje się nie grzecznie - skacze, szczeka, krąży w kółko, nie posiedzi. Spacer po wiejskiej dróżce to męczarnia. A jak widzi auto... wole sobie nie przypominać! Zazdroszcze takiego rudego aniołka!
  18. O rany pomóżcie kobiecie! Czy oni nie mogą sobie poczytać tego wątku?
  19. Nie daje mi spać myśl o aukcjach charytatywnych. Kto je robi? Ja też bym mogła. Sama nie wiem czy mogę tak szaleć. Podać trzeby by było dane, np. Agi, jej nr konta, wstawić jakąś rzecz, opisać, że to aukcja charytatywna. Co jeszcze? Osobie która wygrałą, przesłać jakiś dowód, na co pieniądze zostały przekazane. Nie wiem, co o tym myślicie?
  20. Jagienko tam na stronce są podane dane Agi, i jej numer konta, jest też napisane, żeby dopisywać po wpłacie dla norki, także kasa napewno wpłynie na konto Agi. Narazie ja wygrywam licytacje:) Tej encyklopedi:) Kurcze myślę że ja też mogłabym zakładać takie aukcje.
  21. Wznowiłam aukcje TEA, starą, bez zmian: [URL="http://www.allegro.pl/item141238402_nie_zagladaj_tu_bo_co_to_pomoze_.html"][B][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]
  22. Niestey nie mam możliwości zaglądania tu często, ale z niecierpliwością czekam, na radosne wieści o nowym piesku!:)
  23. A jakiej jest wielkości? Widze, że raczej nie duża, ale dokładniej?
  24. Fe smierdziuchy wstrętne. Świnka górą!
  25. No pewnie że co raz fajnieszy, i napewo co raz weselszy!:D
×
×
  • Create New...