Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Suczka na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item143630353_zywe_srebro_szuka_domu_piekna_suczka_.html"][B][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL] aukcja troszke zmieniona, nowe foty. Jakieś sugestie co do zmian?
  2. [quote name='sugarr'] Suczka śliczna i śliczny banerek, super sugarr!
  3. Mój chomik miał takie oko, to jest jakaś tam choroba, wiem tyle, że to nie boli...
  4. [quote name='AniaB'] Jaka cudna morda!!!!!!!!!!!!!!! Jak będę mieć czas to poczytam więcej o tym pycholku!
  5. Toporeczku jak tam łysinka i rana na głowie? Zdrowiej nam!
  6. Wiem coś o tej "chorobie" kojcowej. Denis umie zataczać kółka nawet między żywopłotem a ogrodzeniem, gdzie jest ok pół metra! Wybieg to naprawde coś ekstra, jeśli chodzi o schronisko...
  7. Ojej ale szybko! Super! Czekamy na foteczki;):D
  8. Cały szum o takie maleństwo!!!!:):):):):):) Śliczny jest;)
  9. Trzymam za słowo!:)
  10. :(:(:(:(:(:(:(:( no nie!!!!!!!!!!!!!
  11. No to ja też trzymam kciuki, żeby ogłoszenie pomogło dać domek!
  12. To małe stworzenie jest mamą? Nie dziwie się, że jeden piesek, przecież w tym brzuszku by się więcej nie zmieściło...;)
  13. Oby więcej takich szczęśliwych historii!!!!!!!!
  14. ojej:( żeby tylko to nie było nic poważnego:(
  15. Nor(a) jak to nie ma się czym chwalić? Wspaniała metamorfoza!!!!!! Ogromna!!!! Taka perełka w schronisku, miałaś dużo szczęścia, że ją odnalazłaś!
  16. Co do Misia, to jestem w szoku! Czy Ci "dobrzy" ludzie ze schroniska nie mieli oczu i nie widzieli, w jaki jest stanie!!!!:angryy: Skandal!:angryy: :placz: Wspaniała przemiana i widać że ma wspaniały domek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Ja niestety dokładnie sobie wyobrażam jak wyglądają! Znam to, bo Denis choć ostatnio nie padało, wydeptał takie błoto, że prędko nie zaschnie...;( Współczuje brudasków:) A u mnie w domu, to kot myszy łowi... (Najgorsze jest to, że ich nie zjada, tylko przynosi na wycieraczke, podejrzewam, że to prezent dla mnie:) I jak tu sią na mićke gniewać)
  18. O tak, i to bardzo, ślicznotka jedna:) Teraz domek poprostu musi być! Musi!!!!!!!
  19. Dla osób szczególnie Deniskiem zainteresowanych, przedstawiam [URL="http://forum.boksery.pl/tematy13/kalendarz-quotmetamorfozy-serc-2007-quot-vt3706.htm#67105"][B][COLOR=red]TUTAJ [/COLOR][/B][/URL]kalendarz z jego udziałem:) Proszę zwrócić uwagę na czerwiec! Teraz każdy może mieć taką piękność na ścianie:) Od grudnia do kupienia w Krakowie. Kasa przeznaczona będzie na pomoc bidą. Koszt ok 20 zł.
  20. Czekamy na opowieści, i może jakieś foty?
  21. No to widze, że trzeba uzbroić się w cierpliwość...;)
  22. Już poszedł! Ale nic straconego, możesz obejżeć tutaj: [URL]http://ww2.tvp.pl/6266,145278,1.view#4[/URL] Ja zawsze tak oglądam, bo nie mam TVP z Krakowa, tylko z Warszawy, bo to przez głupią setelite!
×
×
  • Create New...