Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Jak cudnownie, wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Jeśli to pewny domek, to super, ale pomoc dalej się przyda
  3. ZEUS po pierwsze, witam na dogo. Skoro jesteś tu nowy, powiem Ci, że tylko WAŻNE informacje pisze się dużymi literami, a nie jakieś bzdury, w dodatku indiotyczne kłótnie. Tak sie nie zaczyna. Jeśli chcesz pomóc zwierzętom, nie zaczynaj swojej kariery tutaj, od czegoś takiego.
  4. AniaB przecież Rudek nie ma domku, więc jest w potrzebie, i to DUŻEJ
  5. Rany, mi schronisko nie poprawia nastroju, raczej doszczętnie go psuje:(
  6. GreenEvil, Aga_Mazury i Tweety nie zarządzają dogomanią:) To są ciotki od AFN. Kobieta nikt nie pisze, że to co robisz jest "be". Ale jeśli czegoś nie wiesz, zapytaj. Ktoś napewno Ci pomoże.
  7. No mój Denisek jest wszystko-żerny, więc i warzywa lubi:) Na początku jak go przywieźliśmy, sąsiadka pytała, czym jest karmiony, bo taki ładny. A mama na to zażartowała, że gotuje mu co dziennie warzywa:) A sąsiadka taaakie oczy zrobiła i mówi, że to iście królewski piesek:)
  8. No i widzisz Denisku, cioteczki nie cieszą się twoim zdrowiem, takie są...
  9. Taki aniołek a bez domku:(
  10. Rany nie wieszajcie na drzewach, chyba że taśmą. Przecież drzewa też cierpią. Przez te wybory pełno jest pokaleczonych drzew:(
  11. O rany, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. A może Rudek jest króliczkiem w przebraniu;)
  12. No to czekamy na jutrzejsze relacje:)
  13. [quote name='Asior']coś chyba gościu pieprzy bo TYLE nie kosztowało by go wystawienie aukcji :angryy:[/quote] Asior czasem tyle właśnie kosztuje, choć nie wydaje mi się że aż 20 zł, ale napewno dużo. Jeśli nie zamknie tej aukcji, moga mu zawiesić konto
  14. Bardzo, tylko tata by mnie z tym urzędowym na ulice wyżucił, więc wróciłybyśmy do punktu wyjścia:)
  15. Asior, mieszkam tylko 70 km od Krakowa:) Poszukaj na mapie;) Podpowiem, że koło Suchej Beskidzkiej
  16. To taka miejscowość w południowych Indiach. Zapraszam!
  17. Wszystkie zwierzątka nasze są, oooo ( to był śpiew)
  18. o ja też nie wiem jagienko. Wydawało mi się że jak znam DT, TM, to już jestem do przodu;)
  19. Co to znaczy tz? Wiele skrótów znam, ale tego nie pamiętam. Ja też się nieźle bawię;) Fajnie było, też zmykam na dziś.
  20. Perfi on tak będzie jeszcze długo grał. Mój kuzyn dawno się ożenił, ma pare lat na głowie, i mu nie przeszło. Ma już drugie dziecko, nie pomogło. Więc lepiej uzbrój się w cierpilowość. Ja dostaje szału, kiedy mój 30 letni brat zajmuje godzinami kompa, i szczela w latające talerze. A ja chce na dogo!
  21. Będzie w torcie, zrobi szoł na weselu;)
  22. Wiem, że ie o to chodzi, kto wygra, próbuje się dopatrzyć jakichś plusów tej sytuacji...;( Mam nadzieję. Może nie piszmy za dużo, żeby suggar wogóle wiedziała co się tu dzieje
×
×
  • Create New...