Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. O Moano witam Cie u mnie:) Zaglądnij na 48 strone, nowe fotki z przechadzki:) Dlaczego nikt nie pisze, że u nas taaaaaaaaak pięknie!
  2. No tak. Tylko, że ja już byłam spóźniona, jak wychodziłam z domu... Serca nie miałam Denisa nie wypuścić... i tak się mi odwdzięczył Drań!!!! Co najgorsze, że myślałam, że na polu jest zimniej, i ubrałam się w zagrubą kurtkę. Jak doszła do kościoła, byłam cała mokra. No i teraz zaczyna mnie się brać chorubsko... Wszystko przez Drania... Ale jak go nie kochać? Jak on chciał na spacerek:)
  3. Ciapeczku dziś odwiedzam Cie ostatniego, ale przecież ostatni będą pierwszymi!
  4. No w końcu ktoś oglądnoł, bo myślałam, że tylko Jagienka doznała tego zaszczytu:) Bo Denisek tak się starał, pozował:) Dziś Drań mi uciekł, jak go wypuściłam z kojca, i poleciał tą dróżką w to miejsce, gdzie byliśmy (fotki). A ja się tak spieszyłam do kościoła, bo jak zwykle spóźniona! Musiałam w odświętnych ciuchach i wypastowanych butach go gonić po górach i błocie! W końcu przyczołgał się i prosił o przebaczenie Drań jeden... Jak mogłam nie wybaczyć??? Moje słoneczko:)
  5. Co jeszcze może pomóc tak uroczemu psu:( Telewizja nie pomogła:(:(:(:(
  6. Ojej Jagienko! Ja tak nie ryzykuje, chyba, że znam psine:)
  7. :( Nikt nie ogląda nowych fotek Deniska, a takie ładne:(
  8. O to szkoda, że nie ma fotek. Super, że u Toporcia co raz lepiej:)
  9. No widać, że groźna bestia! Nikomu życia nie daruje;)
  10. Jakie piękne zdjęcia! 100% słodkości!!!!!
  11. No warto było czekać:):):) Pan Atosik pięknie się prezentuje! Szczęśliwy pychol:)
  12. Mówiłam żeby wysyłać do mnie! Ale ja już uciekam... Będę za jakieś 45 min, więc jak nic nie ruszy, można wysłać do mnie: [email][email protected][/email]
  13. Jaka słodka morda!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cud na ziemi:):):):)
  14. hehe ja też czekam i czekam, zaglądam i zaglądam a tu nic i nic:)
  15. A ja z kolei uwielbiam On-ki, są cudne! A to, że nie ma oczka, nawet bym nie zwróciła uwagi, dla mnie to poprostu nic, zero problemu. Szkoda tylko, że dla niektórych to jest problem:( Nie rozumiem tego!!!!!!!!!!!
  16. Odkopałyście ciotki drugiego Tea, beznadziejny przypadek:(:(:(:(:(
  17. Kiwi no to gratuluje dobrej ręki:) Oby więcej takich akcji!:):):):):):)
  18. I najpiękniejsza morda rozciapkana:)
  19. Poprostu cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Jak fotki nie dojdą wyślij do mnie : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...