-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Nie ma końca tych chorób:(
-
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najlepsze, jakie można sobie wyobrazić:)! -
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ma_rudo, moje kondolencje z powodu mamy:( I od razu gratulacje z powodu adopcji! Co Oti robiła przez poprzednie 6 lat? Jaka jest jej historia? No i prosimy o jakieś zdjęcia:) Wspaniałe jest to co piszesz, widać, że w końcu los się zaczyna odmieniać:) Życzę wspaniałych spacerów z nową dziewczynką:) -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/17/f3689975dd5bce38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/17/b04875906a514634.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/17/2f7e991780f4600c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/17/7d4ffb91befaa22b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/17/7d3055e5da4a549c.jpg[/IMG][/URL]
-
:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/17/5bfa47e28d3dd4fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/17/527d80ddacd3c584.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images61.fotosik.pl/17/4b2148d05cc0f84cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/17/b2931aa66bff4722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/17/51343f282ae5757emed.jpg[/IMG]
-
Dawaj zdjęcia do mnie, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wzruszające wiadomości:loveu:
-
Poszło[B] 65 zł [/B]dla Bombata!:multi::multi::multi: Proszę potem o potwierdzenie na bazarku:)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Poszło 28 zł do Karoliny z mojego bazarku, proszę o potwierdzenie tutaj:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245272-Rozliczony!-Bazarek-z-CIUSZKAMI-na-d%C5%82ugi-i-operacj%C4%99-Do-17-07-godz-20/page4[/url] -
Nie dość, że udało mi się sprzedać w koncu oba kagańce, to jeszcze pan wpłacił dwa razy za wysyłkę - napisałam mu, że oddam za jedną... posłuchajcie co odpisał: [I]Jeśli zostanie pieniązków to proszę kupić jakiegoś smakołyka swemu pupilowi, albo przelać na jakąś organizację zajmującą się zwierzakami, pozdrawiam, Emil[/I] Zobaczcie jacy są mili ludzie na świecie!! Bardzo miłe zaskoczenie:) Razem z moich bazarków i licytacji powinno być ok 65 zł, po wysyłce kagańców będę wiedzieć i zrobię przelew:)
-
Figa (dawne Chudziutkie Maleństwo) już w DS :)
black sheep replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka istotka, taka podobna do mojej małej Werci, zresztą też wyrzuconej z samochodu:( Ależ ludziska są bez serca:shake: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Mały bazarek, 50% dla Was, podbijajcie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245272-Bazarek-z-CIUSZKAMI-na-d%C5%82ugi-i-operacj%C4%99-Do-21-07-godz-20?p=21073570#post21073570[/url] -
I ja też skleciłam malutki, 50% dla Bomby, podbijajcie - bo może wstawiać na fb to trochę obciach;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245272-Bazarek-z-CIUSZKAMI-na-d%C5%82ugi-i-operacj%C4%99-Do-21-07-godz-20?p=21073570#post21073570[/url]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Tak Wola Duchacka,żle odczytałam...pomóżcie proszę....[/QUOTE] Romka pisz tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=21048940#post21048940[/url] -
A teraz co się tam dzieje, wybuchła paranoja, lepiej nic nie pisać, wszędzie widzą Wioli i każdy może zosatć posądzony o bycie Wiolką i o pisanie zza krat:)
-
Wciągnęłaś się widzę w ten kryminał;)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś do szczepienia z Werką i na ulicy zaczepiła mnie taka kobitka. Piszczała i piała, że ona chce takiego psa. Ma dom z ogródkiem, ogrodzony. Jakaś taka śmieszna, zakręcona, ok 35 lat. Że też takiego mieli i strasznie tęskni itd. Płci męskiej poszukuje. Co myślicie, pokazać jej zdjęcie cyganka? -
Jak się uzbiera kasa, dlatego hopkamy bazar! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245055-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-Dla-Bombata-na-OPERACJ%C4%98!!!-do-10-07-godz-20?p=21044270#post21044270[/url]
-
Według schroniska urodził się w 2004. Ale ja w to raczej nie wierzę. Za bardzo po nim widać latka. A moja kotka też ma 10;) Wstrętna pieronica, ciągle jakieś myszy zabija, bleeee;)
-
Denisek mi się kurczy:( Ale nie chudnie;) Niestety, na siedmnio lecie mieszkania w moich skromnych progach prawie ogłuchł. Strasznie smutne patrzeć jak Twoje dziecko się starzeje:( Ciągle przeliczam ile on może mieć lat. Nie ma już na nic siły, ciągle śpi. Pewnie jest starszy niż myślę:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/2091/f47e522f18c270edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/2100/e6c83ae3918f392amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/740/51df9473d3cf72d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/740/09220dbef0609649med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1943/3808c3a5c41c3729med.jpg[/IMG]