Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No napewno! Patia to życze powodzenia z tym JAJEM:):P
  2. Jejku, Tola już taka duża! Prawie jak Demonek!:)
  3. Jak nie pisze, to może nie było....
  4. Jedź jedź, i przywieź luksusowe fotki:) Jak na gościówe przystało:)
  5. Śliczny Oskarku, co u Ciebie?:)
  6. :):):) Dobre wieści jakby nie było. Czekamy zatem na foteczki;)
  7. [quote name='Asior']maruda, a w jakim rejonie Kraka mieszkasz ???? bo [B]JA[/B] mam aparat :evil_lol: :cool1: :cool3:[/quote] Łał Asior to gościówa jesteś:):cool3: Jedź do Marudy na narób dużo fotek!
  8. :):):) Ćwicz zatem to "r":) Ja jak idziemy na spacer z deniskiem, wołam go Deni[B]z[/B], albo Deni[B]ś:)[/B]
  9. No ładnie!:):):) Tylko nie mylić z Flaszka:D Jestem okropna. Ale chyba wiecie z czym kojaży się ludzią imię Denis???????????????
  10. heh, no własnie, bo nie wiem co to za tekścik:) Czy to na allegro?
  11. [quote name='noemik']czekamy na gości. słuchajcie, od rana nie było ataku. to ja sobie tak nieśmiało zrobię: :bigcool: w dalszym ciągu prosimy o :kciuki:.[/quote] Hura, oby tak dalej!!! Trzymamy trzymamy!:kciuki:
  12. Bezsensowny wydatek na kaganiec, ale jeszcze może się przydać:) Miłej podróży!!!:)
  13. Ja się o Sisi napewno nie martwię, bo przecież jest we wspaniałych rękach!!! :):):) Głaski dla panienki!
  14. Zaznaczam, że bardzo się cieszę, że Sisi ma domek u Marudy!!!!!!!!!:):):):):):)
  15. Ja się cieszę!!!!!!!!!!!! Bardzo bardzo bardzo!
  16. Śliczne maleństwa:) Wspaniałe domki:) Czego więcej chcieć od szczęścia?:)
  17. [quote name='ma_ruda']Dzięki, mam win-rara. Będe próbować chyba juz jutro, bo teraz musze iść na spacerek z juz od 6 godzin moją [B]zupełnie niezwykłą sunią...:loveu: [/B][/quote] O jak cudnie:):loveu: Macie jakiś wątek?Gratuluje Marudko nowej pociechy!:multi:
  18. Marudko wysyłam Ci mój program na mail, tylko spakowany w "WinRar" mam nadzieję, że masz program ten program:)
  19. Mój program nazywa się: Banner Maker Pro 6, możesz taki wyszukać.
  20. Wpisz sobie w wyszukiwarce w tym programie np. "banner" i ściągnij jakiś program, napisz czy się udało!
  21. Chyba nie o to chodzi, są takie programy, które sie instaluje na komputerze i można przez nie ściągać muzyke, filmy, obrazki i programy. Ja mam program o nazwie "eMule". I zapomocą tego programu ściągłamsobie program do bannerków. Marudko, jak chcesz ten program do bannerków, to ja Ci mogę przesłać na mail. Albo mogę Ci zrobić bannerek... Ale nie wiem kiedy znajdę czas, zresztą jeszcze nie umiem ładnych robić. Tu na dogo są osoby, które chętnie Ci zrobią i ładne bardzo:) Gdzieś był taki wątek.
×
×
  • Create New...