Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. ooo nie tyle czasu bez opowieści? Chcemy potem dużo zdjęć!!!!
  2. Noemik, czy u Ciebie nie ma dobrych wieści?:( Biedactwa, ale się męczycie...:(
  3. Jak pięknie! Tylko ja dalej nie wiem, jaki pies poszedł we wtorek....
  4. Czy można liczyć na jakieś zdjęcia pieknej istoty?:)
  5. :) Wiem wiem, my do siebie tak pasujemy:) Denisek to mój nawiększy skarb! Co on tropi? Tego nie wiem:) Węch ma naprawdę doskonały! Wielokrotnie mnie zadziwił! Czy to możliwe, żeby np. wyczuł psa, który odszedł 5 lat temu? Bo on zawsze intensywnie wąchą starą budę mojego kochanego Reksia:) Jak tylko spadnie śnieg, idziemy na sanki:)
  6. Napewno! Ja cały czas myślą i sercem jestem z wami!
  7. Perfi dziękuje:) Co ja bym bez Ciebie zrobiła! Świetny tytuł, łapie za serce, zwięzły i taki rzeczowy! Nie wiedziałam, że masz taki talent literacki! Od dziś piszesz wszystkie teksty na allegro!:)
  8. Wiem że można, ale tam było straszne zamieszanie, bo była TELEWIZJA i wogóle...
  9. Czy gdzieś jest napisane, jakiego psa wydała biedna Kiwi?
  10. Deniś był trzymany ba sznurze w oborze i jadł z koryta, więc napewno nie miał innych zabawek, ani pewnie nawet miski:( Deniś nie raz tak w nocy hałasuje, że się boję co to może być... A on tymi miskami na prawo i lewo rzuca:) Staram się mu je wyciągać na noc. A w dzień, musiał by się bardzo nudzić, żeby bawić się miską, on ciągle coś tropi:)
  11. Kilka z nich mam, były takie naklejki w czipsach:) Super są:) Całuski dla panieniek jak zwykle! Denisek się kłania pięknym paniom:)
  12. [quote name='kiwi']nie wazne juz, wyadoptowalam psa i zalatwilam dt dla pompona od stycznia.[/quote] Kiwi którego psa?
  13. Wiem, jestem beznadziejna... ale na następny raz będę miała jeszcze więcej przysmaczków i więcej czasu...
  14. Też myślę, że Denisek kochany mój, nie umie się niczym innym bawić, bo w schronisku nie zraz obserwowałam go i bawił się miską biedak kochany... Jedną mam miskę, jeszcze w czerwca plastikową i to jedyna, której nie razwalił, nie wiem czemu, skoro inne idą w dwa dni:) Wczoraj kupiłam mu metalowe, więc na razie spokój:)
  15. Zuziu takich rzeczy się nie mówi! Jesteś blodyna i już;) Słodkie te pieseczki!!!!!!!!!!!!!
  16. Zaglądne do Maksia:) Obawiam się, że gdybym ja uszyła ubranko... no szkada słów, ale ja umiem tylko zaszyć dzióre w skarpetce:)
  17. Nie mam do tego wsręciucha siły! Razwala wszystkie po kojei miski! Dwa dni miał najnowszą:( Dziś patrzę i pęknięta na pół! A te metalowe takie drogie! Wymyśliłam, że kupię mu zwykłe miski metalowe, to może da im spokuj?:) Nie wiem, dlaczego on woli bawić się miską, niż zabawkami!
  18. Włąsnie, popieram! Mamuśka jest przeciez najwazniejsza:)
  19. Nie wiem, tyle tych psow, może coś pomyliłam, myślałam, że jak jest w hotelu, to, że tam są tylko budy... takie jak widziałam na zdjęciach...
  20. Hehe myślę moano, że Rudek jest bezcenny, za niego nawet diamentami by się nikt nie wypłacił:) A to zbój, żeby tak obsikać czyjeś zakupy;) Moja krew!
  21. Faro!!!!!!!!!!!!!!! To ja biedna się martwię, że suńce będzie zimno, już miałam w akcie rozpaczy sama coś uszyć! A ona na salonach?!?! E to czym ja się martwiłam!
  22. No! To nie zawiedź moich oczekiwań;D :D
  23. sugarr a ty nie dasz rady?
×
×
  • Create New...