Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Są, ale nie wszystkie:) Wspaniałe psie szczeście! Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Sukienka leży idealnie, boska dziewuszka!!!:)
  3. No właśniw... mi to się strasznie dłużą... już bym chciała do domu:(
  4. Jak super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. A ja tęsknie za Deniskiem, bo jestem w Krakowie na zjeździe:( Naszczęscie udało mi się dostać choć na chwile na dogo;)
  6. No, a Denisek ma się czym pochwalić, zad to on ma!;)
  7. Ja potwierdzam! Suczki nie ma na allegro!!!!
  8. Super:) Też bym tak chciała! Ja też mam ręce podrapane, przez moją anty-pieszczotliwą kotke-zołze.
  9. no moja przyszła świnka też miała taką poopke...:(
  10. Jagienko... przypominam, ze ja mieszkam na wsi, u nas albo pies się pląta, albo jest na łańcuhcu. Żadko ma takie wygody jak Denisek;) Jakbym łapała każdego psa, co wolno biega, miałabym drugi schron... Te psy mają właścicieli!
  11. cio? nie podoba się? Zobacz na inną moją aukcje, taką łączoną, tak wszystkie pieski mają tak napisane imienia;)
  12. łe a czemu to tak się świeci? No łądny jestem, ładny!:)
  13. Zobacz jeszcze raz, bo zrobiłam małą zmiane z wyglądem imienia:D
  14. [quote name='kiwi']black sheep nie mam gg na uczelni, wracam do domu po 23... powiedzcie, komu najbardziej pasuje po programie byc transportem? [/quote] Już nie aktualne, nie wiedziałam, że wogołe jesteś na uczelni!:) Anashar mi pomógł.
  15. Swoją drogą Zuziu ładnie to zdjęcie będzie wyglądać w avatarku;) W przyszłym tygodniu Ci to zrobie:)
  16. A tak, gdy wzmocnimy ekspozycję i dodamy rameczkę;)
  17. Wstawiłam Teonia na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item156799456__nie_zagladaj_bo_czy_to_pomoze_.html"][COLOR=red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/URL] ładnie??????:D
  18. seaside masz weekend żeby mi to napisać, a jabyś jeszcze teksty napisała, to hoho. Myślę że od poniedziałku mogę bez problemu wstawić:D
  19. Wznowiłam aukcje: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=156792119"][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/URL] Prosze zaglądać i oglądać no jest ładniejsza niż zwykle (nauczylam się dodawać takie fajne, duże foty;))
  20. seaside tą akucję robiłam chyba z dwie godziny, już nie zabardzo znajdę czas przez piątkiem a w piątek trzy dni mnie nie ma- szkoła:( Ale w przyszłym tygodniu jasne że zrobie;) Tzn zrobie nową aukcje z tymi trzema. Seaside, będę potrzebować takich info o tych pieskach: -wiek -wielkość -zdrowie -czy kastorwane -stosunek do innych zwierząt Bardzo się cieszę, że się podoba, mam nadzieję, że pomoże!:):):):):):)
  21. [quote name='agnieszka30']bardzo bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!!!:Rose:[/quote] Mam nadzieję, że coś pomoże! Strasznie beidny ten piesek!:(
  22. Zobczcie! To chore! [URL]http://www.allegro.pl/item153567193_lablador_bernardyn_doberman_wejdz_.html[/URL]
×
×
  • Create New...