Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Pojechałam dziś ze świnką do wetrynarza, tylko zbadać jakiej jest płci, bo chce drugą wziąć i przy okazji żeby tego jej tłuszczaka zobaczył. Ostatnio pan doktor mówił, że nie trzeba tego ruszać, bo to nie groźne, a niepotrzebnie na stres ją narażać. Ale teraz zrobiło się troszke większe.... i doktor stwierdził że trzeba wyciąć!!! Umierałam tam ze strachu!!! Najpierw ją ogolił:( a potem nacioł i to wycisnoł... Zresztą nie wiem dokładnie bo nie patrzyłam...:( tam była taka aż czarna ropa, fe. A ona tak strasznie się bała i strasznie płakała, bo nie dali jej znieczulenia, bo jest już stara, a narkozy też by mogła nie przeżyć, więc na żywca ją cieli. Piszczała głośno:( tak strasznie się bała, moja malutka:( Ale już po strachu i będzie tylko lepiej:)
  2. Czy wiecie może, czy jest teraz w schronisku świnka morska?
  3. Morda bardzo m i przypomina mojego Denisa, on też taki niespokojny duch, tyle, że był porządnie lany i boi się straszliwie wszystkiego (oczywiście co raz mniej). Mam nadzieje, że w końcu znajdzie się ten ktoś, kto ją przygarnie. Denis przecież znalazł, Morda też musi!
  4. No śliczna, taka dostojna:) Tylko jakieś huherko z niej straszne:)
  5. Asior nie rob sobie nadzieji, pewnie fretke poczuła i chciała upolować:):):):););););) Czekamy na te fotki:)
  6. Jejku jakie super wieści!!!!!!!!!!! Wreszcie coś pozytywnego!!!!!!!!!!!!!!! Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. No widać, że ostra noc była;)
  8. Jagienko, my mamy świra... ;)
  9. Udanego Sylwestra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
  10. Denisek boi się wszystkiego, ale w swojej budzie będzie czuł się bezpiecznie:) Mam nadzieje... Dziękuje za życzenia!:)
  11. Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. rany jakie odwazne ciotki!
  13. Hehe Jagienko, mój brat ma uczulenie na sierść i nie przepada za zwierzętami, czasem pogłaszcze nogą naszego kota:)
  14. o rany jak miło z ich strony:):):) eliocik jedz grubnij, nie ma jak grube pieski:)
  15. Tak mam jeszcze jeden filmik z tego wycie, o wiele gorszej ajkości, więc go nie zamieściłam, ale na tym filmie Denisek przekręca głową tak śmiesznie:) Chyba filmiku dziś juz nie będzie, bo brat wzioł aparat:( Uzbrojcie się ciotki w wytrwałość:D
  16. Prawda że ma niezły wokal:):P
  17. Załadował się:) Krótko bo krótko, ale zawsze Denisek:D [URL="http://www.youtube.com/watch?v=bC9vMmSvELk"][COLOR=red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/URL]
  18. No cóż powiem wam szczerze, że Denis nigdy, przenigdy sam nie poszedł w góre ogrodu. Chodzi tam tylko wtedy, gdy zapnę go na smycz i pociągne:) On tylko tam, gdzie jest nakręcony, przebywa... Właśnie znalazłam króciótki bardzo film z wakacji, na którym Denisek "śpiewa" razem z syreną strażacką:) Jest bardzo krótki, ale dla spragnionych ciotek zawsze coś, prawda? Jak się załaduje, to wstawie:) Czyli za chwilę, bo szybko się ładuje.
×
×
  • Create New...