-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Specer się nie udał, bo zaczeło lać, a ani ja, ani Deniś nie wzieliśmy parasola:( Fotki są, (filmik też będzie, może nawet zachwile;)) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/4/8212ccb31ffcef38.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/4/9e6fd0f40b0be432.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/16/2e8b28087a8f17c0.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
No nie, Lud nalega! Domaga się! To nie do pomyślenia;):D:D:D:D:D A ja jeszcze nie wyszłam:) Już ide, buty ubieram, może i będzie filmik, ale nei wiem czy zdąrze dziś wstawić.
-
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Perfi']marudo do schroniska fraszke przynioslo 3 mlodziencow...[/quote] To wiele wyjaśnia!!!!!!!!!!:angryy: :mad: -
Ide zaraz z Denisiem na przechadzkę, więc Naród może liczyć, że żucimy jakimś zdjęciem:):):):);););)
-
A więc to mój obywatelski obowiązek:):):)
-
Ciotki jak zaglądacie to piszcie coś, bo jak nikt nie zagląda, to potem nie wiem, czy mam pisać i czy wstawiać te fotki, bo jak nikt nie ma czasu potem tego oglądać...:):):) Choćby raz na jakiś czas:) Beskidzcy górale też uparci, ale tam już mam na nich sposoby;) Denisem postrasze i już!:):D
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Denisek nie da sobie obciąć pazura:( Ze schroniska przyjechał, te boczne miał tak długie, że aż się skręcały!!!:(:(:( Nie dam obciąć. Ztarło się jak biegał. Za świnuli musze obcinać często, bo on tylko bieganie po podusiach preferuje;) Moria jest prze-pięk-na, a jak śpi, jak księżniczna!:) -
Hehe wiedziałam, że jak tylko napisze, że nikt do nas nie zagląda to zaraz się posypie!:D Uwielbiam to:D :):):):) Ciotki piszcie, nawet jak nie umiecie zdania do kupy złożyć;)!!!!! U nas to nie prawie górale, tylko górale, bo my w górach mieszkamy, w Beskidach, ale górach!!! I Denisek też góral!:) Oj uparty ci on, uparty. No i zdrów a i owszem:)
-
No to dobrze:) Wierze, Ci wierze:) A dlaczego tylko jedna ciotka do nas zagląda:(
-
No już lepiej:):):):):):):):):):):)
-
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Fraszka nie jest taka niebieska jak na tym zdjęciu w podpisie marudy:) -
Hym... może bardziej moja, bo to ja rozmawiałam z panem (i troche mój tata) ale niech będzie, to Denisa zasługa:):):):) Deniś spojrzeniem pana zmiękczył:)
-
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma_ruda'] Zainteresowanie wzbudzało jej zachowanie ("deniskowe"- precyzuję specjalnie dla black scheep[/quote] Dziękuje za sprecyzowanie!:) Ma rudko nie raz pisałaś, że wszyscy chwalili Punię na spacerze, a teraz chwalą Fraszkę, czyż to nie cudnie?:):):) Takie pieski zazwyczaj są po wielu przejściach, ale nie martw się, napewno przy tobie wyleczy się ze strachu. Deniś boi się, gdy idąc mocniej tupne butem, cały się kuli... Ale gdy tylko zobaczy, że to ja od razu podskakuje i już po strachu:) -
Dziś na spacerku Deniś poznał nowego kolegę, kolega był bardziej zaisnteresowany od Denisia. Deniś tylko od czasu do czasy żucał na niego okiem, bo był zajęty gonieniem aut....:/ [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/095730cf355771f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/814f6a24f26d492e.jpg[/IMG][/URL] A tu musze się pochwalić! Ten piękny kojec pan zbudował temu ślicznemu ONkowi za moimi namowami. Wcześniej piesek był na łańcuchu:( Teraz nawet pan go co dzień wyprowadza:) Dodam tylko, że to już starszy człowiek, tzw. starej daty, a tacy - to wiadomo, cięzko ich przekonać. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/8/e8ac1ec2d71c176c.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe NEW foty! Moria jest przesliczna!!!!:):):):):):):):):):):):) -
Ciotki, może założymy sobie wątek, do plotek i tego typu rzeczy, bo potem będzie się trudno tu coś odnaleźć. Ktoś kliknie na nasz link, a zamiast POMOCY w Krakowie zobaczy TO ;)
-
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z Fraszką nawet nei zobaczysz kiedy, jak będziesz równie związana!!!! Moja kocia jest mixem z psem, bo gryzie;) -
kombinujcie tak, żeby być w piątek 12-stego, ba mam dużo wolnego czasu:)
-
Dzięki Kiwi:)
-
[quote name='Asior']dziołchyyy a powiedzcie mi?? naprawde sie jak swinia wychodzi ze schronu??? bo ja nie mma żadnych syfnych spodni..znaczy może i mam ale skoro mam tramwajem kawałek jechac to chyba nie wyskoczę w takich łachach na miasto :)[/quote] Ja tam zawsze ide w piątek, bo jak mam przez trzy dni zajęcia to jestem w Krakowie. I te spodnie, które mam w schornie, przez nastęne dwa dni ubieram na lekcje... Więc chyba jestem wyjątkiem;) Smrodkiem tylko nie raz zalatuje;)
-
Denis robi się co raz grubszy, może to dlatego, że je 3 razy dziennie, po takiej porcji, jaką dostawał raz dziennie w schronie? Eeeeeeeeeee... nie możliwe! ;) Mam nadzieje, że jego grubkowatość mu nie zaszkodzi....
-
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najlepsza!:loveu: :loveu: :loveu: :multi: