-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mi szkoda Pepe, pies w sile wieku. Poszalałby, ech... Trzymam mocno, żeby nowa seria pomogła! -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sa, są :evil_lol:, tylko nie mozemy ich znaleźć, pewnie strachliwi jak 5-latki. Dwa kurduple w schonie zotały i nikt ich nie chce. W górę krasnale!!! -
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejne szczęsliwe lato przed Muszką wrocławianką :lol: Kto by pomyślał, że tak szczęsliwie trafi... Dzięki za miłość do Muchy, za jej uśmiechniety pyszczek. Alergia nie wraca? Jak Pepe daje sobie radę? -
[quote name='Maupa4'] W sumie to mimo wszystko trochę dziwne z tą akceptacją i wzajemnym zgodnym współistnieniem. Właściwie to cały czas podziwiam moich chłopców czyli Perza i Killera, że zaakceptowali i akceptują to całe towarzystwo wraz z jego wszelkimi możliwymi ułomnościami i schizami. Jednak każde (nawet takie mini "stado") ma swoją hierarchię i prawa, które nim rządzą a tu wszyscy na luzie i we wzajemnym poszanowaniu bliźniego swego i rzeczywiście nie konkurują ze sobą czyli ... [I]Make Peace Not War ... ;)[/I] [B]A wzajemne i zgodne wspóżycie bez żadnej ingerencji głuchych ze ślepymi to czysta ... abstrakcja ... Ale jak widać i niemożliwe może być mozliwe tylko trzeba chcieć. Trzeba chcieć a nie robić coś na siłę ... [/B] [IMG]http://images6.fotosik.pl/476/7b02499d4046bbb4.jpg[/IMG][/QUOTE] Otóż to!!! Zawsze zastanawiałam się, jak funkcjonujecie tak bezkolizyjnie. Przecież głuchy czegos tam zawsze niedosłyszy - np. gdy kotłowanina jakaś za nim, ślepy nie zauważy. Psy często w takich sytuacjach reagują agresywnie, tak ze strachu. Przy takiej gromadce moze to skończyc sie niezłą awanturką, a jednak twoje psy nie wykazuja tej nerwowości. Widać to było na filmie, gdzie goniły prosiaczka :lol: Migota biegała jak szalona i nie przejmowała się tym, ze nic nie złapała. Wesoła, radosna zabawa. Moja Belka po oślepnieciu na prawe oko reagowała bardzo nerwowo, gdy któryś ze zwierzaków pdchodził do niej z prawej strony. Teraz juz lepiej. Moje bulwy czasem się na siebie rzuca. Dziwnie to wygląda, podskakuja do siebie, dużo warkotu przy tym i strasznych dzwieków, ale zauwazyłam, że polega to boksowaniu się pyskami, bo nigdy krew sie nie polała. Dla postronnych osób pewnie wygląda to dosyc dramaycznie, ja gresorkę biore pod pache i koniec konfliktów. Zaraz lecą do siebie lizać sie po pyskach na zgodę. Dziwne psy... Ale na "wroga" startuja wszystkie, solidarnie :roll: Zdarza się u was, ze zadrą z obcym psem? WBM, to jednak wyjatkowy egzemplarz :lol: Siła spokoju. Witam!!!
-
Kaliszanie, witajcie na dogo!!!! :multi: :bye: Te wstrętne, przeskakujace posty zmylily nas i wasz pierwszy post umknąl naszej czujnosci. Kali wyglada na super wyluzowanego :evil_lol: Jesli zapach dalej odczuwalny, to przetrzyjcie go szmatką zamoczona w wodzie z octem, powinno to złagodzic nieco schroniskowe wrażenia. Jak dziś Kaliszek? Żadnych dolegliwości trawiennych nie ma? Bo to moze zdarzyć się po zmianie jedzenia. Pozdrawiam i czekam na duuużo zdjęć.
-
Dobra, przebaczam, bom pokojowy człowiek jest :p Też mi za Kasią tęskno :-( Idę usuwać Faficzka na znak pojednania. Chociaż mi szkoda, bo wyjątkowo ładny banerek...
-
:evil_lol: Fajnie Majutka to sobie wykombinowała, bulwy myślące są. Szczególnie, gdy chodzi o komfort własny. Zdumiewa mnie zawsze fakt, ze one nie poleżą na podłodze, dywanie - co to to nie. Dla nich są kolana, kanapy, łózka, wygodne, mięciutkie posłanka. Mnie dobija Bela, ona przemieszcza się za mna i oczywiście wszedzie musi wleźć - CZYTAJ: wsadź ja. Wieczorem,co chwila złazi z łózka - bo pić, bo któreś szczeka ona tez musi, bo sasiedzi idą - trzeba się wydrzec, no różne takie. Ja już usypiam i słyszę, jak ona wskakuje. 20 razy sie rozpędza i za 21 wskoczy. Zadyszana, zziajana, ledwo zywa. Wsadzam ja przewaznie, ale czasem nie chce mi się 7 raz wstawac i targać grubasa. Zastanawiam się nad jakims podwyżazeniem dla niej :oops: Majuta spryciula... Myśle, ze twoje bulwy i Mogotka sa ze sobą bardzo zwiazane. Przecież sa w różnym wieku, maja najrózniejsze zchorzenia, a jednak tak szybko akceptuja nowych członkow rodziny. Są szczęsliwe, czuja się bezpieczne i dlatego nie konkuruja ze sobą. Ciagle pamiętam, jak pojechałas z Muchomorkiem do Krakowa, niby do jego nowego domu. I jeszcze szybciej z nim wróciłaś :evil_lol: A braciszkowie teraz jak bracia syjamscy. Majutka niby we własnym świecie, ale zawsze bliziutko i na sardynkę. Lubię was podglądać :eviltong:
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Myslę, ze jednak wyjda, takie fajne psy, nie panikuj! :cool3: Brązowa, daj mi u Pyni foty i tekst tego pręgusa mlodego, którego imienia nie moge zapamiętać :roll:Trzeba go wystawiać. -
[quote name='Maupa4'] Akucha - włażą same ... kto by tam z nich konstruował takie pociągi ... :cool3: [/QUOTE] Nie , nie... nie to miałam na mysli. Ławka dosyć wysoka i śliska, sprytne są, moje by się raczej porozbijały. :evil_lol: przyznam, że zaśmiewam się z ławeczkowych fotek do łez. Pozy, miny, no całokształt hihihihihi. Twoje bulwy lepia się do siebie jak żadne. Fajny widok. Debi ma minę surowego stróża :razz:
-
Brązowa :angryy:, ja dopiero teraz przeczytałam ten "przeskoczony" post! Zatłuke cię! Taka potwarz. Nie udawaj, że "y to ci się tak przypadkiem zamiast "a" wkleiło w rozwinieciu tego skrótu:cool3: Aaaaaaaaaaaaaaa, trzymajcie mnie, bo pęknę ze złosci!!!! Moją śliczna psicę tak poniewierać i taką jej gębe dorabiać :placz: KLESZCZA jej wyciągnęliśmy :-o
-
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
akucha replied to Kana's topic in Już w nowym domu
A moze to schroniskowy tatuaż? Fajny pies, życzę mu najlepszego domu! -
Ech... roku szkolnego Deedee :lol: NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No cóz, psy starzeją się szybciej niż my. Tolka ma 4 lata., najmłodsza i najgłupsza. Grzeczne zdjecia
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ponowiłam ich ogłoszenia. Ja zwyrola w Specjale nie widze. Ładna miniatura :lol: