Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :evil_lol: Komando robocze białasów cudne!!! :evil_lol: Fajnie jest popatrzeć, jak oni są do siebie przywiazani. A Majutka dycha, nie zagnietli? WBM ma wszystko w tyle... zburzyliście mu jego spokojne jestestwo. O jaaa, ale smutas. Oriska to piekna dzieczyna jest, doprawdy!:-o Ale pyszny ma ogon!
  2. [quote name='deedee77']Ale to nie jest na psią alergię? Znaczy jak piesio uczulony a nie człowiek?[/quote] Rany, Deedee, a znasz karmę dla psa na alergię ludzką? :evil_lol: Zrozumiałam, że to ma być karma gwarantujaca dobry stan skóry i sierści psa...
  3. [quote name='Maupa4'] Rąbnięta była. Ja już nie chcę przypominać "teorii" na temat nie rosnącego łba i związaną z tym schizą że jak nic rozsadzi Debilowi w którymś momencie łeb ten rosnący brak-mózgu. [/QUOTE] No weź, bo mi przepuklina pęknie :megagrin: :megagrin: :megagrin: Uwielbiam takie przypowieści historyczne. Maupo, podejdź do Debi w ten sposób, że ona jest nagrodą za miłość do bulw! Bryka, skacze i szaleje za te wszystkie pozbawione zdrowia ukochańce. Zebrało się w bostońskim ciele energii za nie wszystkie :evil_lol: A jak piszesz o dużych, bialych bostonach, to na mnie blady strach zaraz pada - TOLA :mdleje: Ale foty zrób... Debi zdecydowanie bardziej bostonek jest. I GIT!!!!!!!!!!!!!!
  4. Bardzo dobrą karmą jest Royal Canin VET Hypoallergenic, ale dosyć droga - 15 kilo ok. 300 zł. Idzie szybko, bo psom bardzo smakuje. Idę szukać wątku o gotowaniu dla psa, to będzie taniej. Proszę: lektura na bezsenne noce [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1053/przepisy-na-gotowanie-dla-psa-67996/[/url]
  5. No szkoda... Przegadałaś widać spotkanie :evil_lol: Powiem ci, że Debi drobniutka na fotkach, specjalnie różnicy wagowej nie widać. Zresztą, jakiś tam minimalny procent bulwy chyba ma, bo skąd te uszka okraglutkie? Mam taką teorię, że częśc pseudo powstała na bazie kradzionych psów. Dla tych debili boston czy bulwa to pewnie to samo. Stad bulwy na prostych, długich łapach.
  6. Pan kierownik napisał, że po 18 owczarka zostanie wysterylizowana. Do tego czasu ma kwarantannę. rety, może się uda...
  7. Brązowa dała go na METAMORFOZY :lol:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index488.html[/url]
  8. [quote name='lemonka'][quote name='akucha']Fioletko, dlaczego jesteś teraz limonką? MOJ KOMPUTER SIE ZEPSUL I KORZYSTAM Z FIRMOWEGO. NIE WIEM JAK SIE NA NIM ZALOGOWAC JAKO FIOLETKA BO CIAGLE WYSKAKUJE MI LEMONKA KTORA JEST TAM CHYBA JAKOS NA STALE ZAPISANA.[/QUOTE] Za posługiwanie się na forum dwoma kontami grozi ban. Poczytaj o logowaniu i regulaminie forum. Wpadnie na watek mod i będzie bolało.
  9. No faktycznie :-o, bostońka ona. [COLOR="Pink"]O w mordę...[/COLOR] Ino ładniejsza :roll: :siara: Widzisz Maupo, do obcych musisz iść, żeby rodzonego psa docenić. Wstyd!
  10. Za karę wyslemy jej w paczce psa!!!! Trejsi czeka, nikt tego nie widzi?
  11. Nie karmić Patrzalskiej, od razu wesoło się zrobi. No co z wstyd, mieszkać z kotem i szczurami, kto to słyszał?! Dawać foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Wędrujemy z tym miśkiem na pierwszą stronę.
  13. A co to znaczy??? Bo ja dałam go na all. wyróżnione, dziś wkleiłam na nasze. I co, mam sciagać?
  14. Gratki Karolino!!!! :Cool!: Te posty tak świruja, że musze kilka razy czytać, że wszystko wiedzieć :roll: Moderatorze, weź coś zrób! Czy szekspir wybudził się dopiero w domu? Białe jest piekne :loveu: czekam na bostońskie foty!
  15. Fioletko, dlaczego jesteś teraz limonką?
  16. Jasne :splat:zapomniałysmy o: [B][SIZE=3][COLOR=purple]A...D...R...E...S...Ó...W...C...E[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] To dla spokoju sumienia naszej wolontariuszki - Brązowej. Inaczej bedzie :motz: ... strach się bać. [COLOR=pink]A dogo niewdzięczne muli okropnie, psakud jeden...[/COLOR]
  17. Szczerze polecam jako szampon to: [url=http://www.krakvet.pl/eurowet-hexoderm-plyn-antyseptyczny-skory-siersci-psow-kotow-500ml-p-9103.html]EUROWET Hexoderm - płyn antyseptyczny do skóry i sierści psów i kotów 500ml[/url] Sprawdzony na moich krótkowłosych alergikach i długowłosej sopockiej szczekusze. Działa rewelacyjnie na wszelkie podraznienia. Stosuje go równiez do normalnych kapieli, tak profilaktycznie. Jak wrócę do domu, to podam nazwę oleju rybnego wspomagajacego skórę i sierć, zawierajacego kwasy omega 3 czy cos tam. A jaki pyszny jest :lol:, wymiataja michę do dna. Pozdrawiam!
  18. Też chciałam powiedzieć, że ona wydoroslała i wygląd ma dostojny !!! Na fotach to ona dama jak malowana, nie przyczepisz się. Nie wiedziałam, że terierki tak ładnie linię trzymają. Ale fakt, bostonki wszystkie takie drobniutkie widziałam :hmmmm: Ładna ona.
  19. :evil_lol: Wszystko ma ładne, wyglada super! Ciekawa jestem, czy żółte słoneczko jeszcze żyje?!
  20. Prawdopodobnie. Moi rodzice mieli 17-letniego Szczotusia-Bercika z Sopotu. Zachowywał się podobie jak Kleks. Przez pierwsze 2 tygodnie w domu chodził w kółko, ożywial się tylko przy misce. Pierwszego dnia chciał zwiać, zeskoczył z balkonu i szedł przed siebie. Daleko nie zaszedł, przprowadzony do domu znowu dreptał poi swojemu. Po pewnym czasie zrozumiał, że jest u siebie. Przychodził do ręki, przytulał się, witał wszystkich przychodzących, sasiadów, panie w sklepie. Nie słyszał i słabo widział, ale wiedział, że ma swoich ludzi i potrafił okazać im przywiązanie i radość. Był inny, ale bardzo kochany. Pieknie odrosła mu sierść. Warto kochać też i takie psy, one dają człowiekowi niezapomniane chwile; wzruszeń, czulości, czasem i lęku ale takie jest życie. Może czas podarowany na wspólną przyszłość wydaje nam się za krótki, fakt. Boimy się chwili pozegnań, ale dla tych psów nawet te krótkie miesiące u boku troskliwego człowieka, to wieczność. Wytchnienie, bezpieczeństwo, godne życie. Warto...
  21. On ma allegro, ale dziękujemy ;) Misiu musiw idocznie swoje odsiedzieć...
  22. Ale robimy wszystko, żeby do budy psow nie wydawać. To juą nie będę was dobijać i nie wkleję maila, jakiego dostałam w sprawie labka w wersji hard :shake:
  23. Debilunia jakaś chudzinkaczy mi się wydaje? :roll: :megagrin::megagrin::megagrin: Grochu, o matko od buldożków. On MISTRZ min wszelakich! Umieram ze śmiechu! Tak wychaszczować śpioszka, serca nie macie.
×
×
  • Create New...