-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='Maupa4'] Rąbnięta była. Ja już nie chcę przypominać "teorii" na temat nie rosnącego łba i związaną z tym schizą że jak nic rozsadzi Debilowi w którymś momencie łeb ten rosnący brak-mózgu. [/QUOTE] No weź, bo mi przepuklina pęknie :megagrin: :megagrin: :megagrin: Uwielbiam takie przypowieści historyczne. Maupo, podejdź do Debi w ten sposób, że ona jest nagrodą za miłość do bulw! Bryka, skacze i szaleje za te wszystkie pozbawione zdrowia ukochańce. Zebrało się w bostońskim ciele energii za nie wszystkie :evil_lol: A jak piszesz o dużych, bialych bostonach, to na mnie blady strach zaraz pada - TOLA :mdleje: Ale foty zrób... Debi zdecydowanie bardziej bostonek jest. I GIT!!!!!!!!!!!!!!
-
Bardzo dobrą karmą jest Royal Canin VET Hypoallergenic, ale dosyć droga - 15 kilo ok. 300 zł. Idzie szybko, bo psom bardzo smakuje. Idę szukać wątku o gotowaniu dla psa, to będzie taniej. Proszę: lektura na bezsenne noce [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1053/przepisy-na-gotowanie-dla-psa-67996/[/url]
-
No szkoda... Przegadałaś widać spotkanie :evil_lol: Powiem ci, że Debi drobniutka na fotkach, specjalnie różnicy wagowej nie widać. Zresztą, jakiś tam minimalny procent bulwy chyba ma, bo skąd te uszka okraglutkie? Mam taką teorię, że częśc pseudo powstała na bazie kradzionych psów. Dla tych debili boston czy bulwa to pewnie to samo. Stad bulwy na prostych, długich łapach.
-
Pan kierownik napisał, że po 18 owczarka zostanie wysterylizowana. Do tego czasu ma kwarantannę. rety, może się uda...
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa dała go na METAMORFOZY :lol:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index488.html[/url] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lemonka'][quote name='akucha']Fioletko, dlaczego jesteś teraz limonką? MOJ KOMPUTER SIE ZEPSUL I KORZYSTAM Z FIRMOWEGO. NIE WIEM JAK SIE NA NIM ZALOGOWAC JAKO FIOLETKA BO CIAGLE WYSKAKUJE MI LEMONKA KTORA JEST TAM CHYBA JAKOS NA STALE ZAPISANA.[/QUOTE] Za posługiwanie się na forum dwoma kontami grozi ban. Poczytaj o logowaniu i regulaminie forum. Wpadnie na watek mod i będzie bolało. -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Za karę wyslemy jej w paczce psa!!!! Trejsi czeka, nikt tego nie widzi? -
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wędrujemy z tym miśkiem na pierwszą stronę. -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A co to znaczy??? Bo ja dałam go na all. wyróżnione, dziś wkleiłam na nasze. I co, mam sciagać? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko, dlaczego jesteś teraz limonką? -
Jasne :splat:zapomniałysmy o: [B][SIZE=3][COLOR=purple]A...D...R...E...S...Ó...W...C...E[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] To dla spokoju sumienia naszej wolontariuszki - Brązowej. Inaczej bedzie :motz: ... strach się bać. [COLOR=pink]A dogo niewdzięczne muli okropnie, psakud jeden...[/COLOR]
-
Szczerze polecam jako szampon to: [url=http://www.krakvet.pl/eurowet-hexoderm-plyn-antyseptyczny-skory-siersci-psow-kotow-500ml-p-9103.html]EUROWET Hexoderm - płyn antyseptyczny do skóry i sierści psów i kotów 500ml[/url] Sprawdzony na moich krótkowłosych alergikach i długowłosej sopockiej szczekusze. Działa rewelacyjnie na wszelkie podraznienia. Stosuje go równiez do normalnych kapieli, tak profilaktycznie. Jak wrócę do domu, to podam nazwę oleju rybnego wspomagajacego skórę i sierć, zawierajacego kwasy omega 3 czy cos tam. A jaki pyszny jest :lol:, wymiataja michę do dna. Pozdrawiam!
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Wszystko ma ładne, wyglada super! Ciekawa jestem, czy żółte słoneczko jeszcze żyje?! -
Prawdopodobnie. Moi rodzice mieli 17-letniego Szczotusia-Bercika z Sopotu. Zachowywał się podobie jak Kleks. Przez pierwsze 2 tygodnie w domu chodził w kółko, ożywial się tylko przy misce. Pierwszego dnia chciał zwiać, zeskoczył z balkonu i szedł przed siebie. Daleko nie zaszedł, przprowadzony do domu znowu dreptał poi swojemu. Po pewnym czasie zrozumiał, że jest u siebie. Przychodził do ręki, przytulał się, witał wszystkich przychodzących, sasiadów, panie w sklepie. Nie słyszał i słabo widział, ale wiedział, że ma swoich ludzi i potrafił okazać im przywiązanie i radość. Był inny, ale bardzo kochany. Pieknie odrosła mu sierść. Warto kochać też i takie psy, one dają człowiekowi niezapomniane chwile; wzruszeń, czulości, czasem i lęku ale takie jest życie. Może czas podarowany na wspólną przyszłość wydaje nam się za krótki, fakt. Boimy się chwili pozegnań, ale dla tych psów nawet te krótkie miesiące u boku troskliwego człowieka, to wieczność. Wytchnienie, bezpieczeństwo, godne życie. Warto...
-
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On ma allegro, ale dziękujemy ;) Misiu musiw idocznie swoje odsiedzieć... -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale robimy wszystko, żeby do budy psow nie wydawać. To juą nie będę was dobijać i nie wkleję maila, jakiego dostałam w sprawie labka w wersji hard :shake: