-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ona już dogo-kombatantka. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Chłopaki czekają na domy! -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I wciąż czeka na dom! -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wiesz Charli, dziwi mnie ton Twojej wypowiedzi. Może była, może nie... Może się dowiecie, może nie... Tak, idźcie sobie wszyscy. lemonka też sobie poszła. Gameta nic nie wie o Balbince, Brązowa też. Noc cóż, widocznie nie zasłużyły, żeby poznać prawdę. Ja cóż... ja tylko ogłaszałam Balbinkę na allegro. Są ludzie od domów tymczasowych, pielegnacji, ogłoszeń - motłoch. I są wybrani - ci od prawdy. I jeszcze inna kategora - lemonka/fioletka - posługujaca się miesiacami dwoma kontami na dogo. To dozwolone? To do bana nie kwalifikuje? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Charli, a co tu trzeba jeszcze wiedzieć? Dwa dni temu Basia zaproponowała wizytę. Jak myslisz, ile bedzie czekała na odpowiedź lemonki/fioletki? I tak to trwa... -
:evil_lol:twarda jesteś jak Brązowa. Jej Sagusia też nawet kawaluńka pączka w tłusty czwartek nie dostała. Jednym słowem: szacun za podejście. Przyznam sie, że moje truskawki żrą, same się częstują, prosto z krzaka. Jedzą wiele owoców i warzyw. Masz jednak całkowicie rację, ty decydujesz, co twój pies je i jak powinien sie zachowywać. Powinno sie wychowywac ludzi, nie tylko psy ;), jeśli wciąż was odwiedzają, to znaczy, że wszystko o.k. Koks awanturnik... no popatrz, a nie wygląda :lol:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Charli, nie kumam:shake: Wiem, ze były jakieś inspektorki od kotów, ale się wystraszyły i odpusciły. Nie znam kompetencji inspektorów, statutów, wytycznych kontrolnych. Nie jestem nigdzie zrzeszona, nie muszę. Brązowa i Gameta niewiele mówią, głównie dlatego, że zostały potraktowane jak pieniaczki. Zostały z problemem same. Moim zdanie schron w Elblągu olał sprawę. Widocznie co z oczu, to z serca. Jedyna zgodna z prawem mozliwość kontroli warunków życia Balbinki to wizyta poadopcyjaną. Pospisując umowe adopcyjną, Lemonka wyraziła na nią zgodę. Dlaczego nikt do dzisiaj u niej się nie zjawił? Za daleko? To moze na transport nazbieramy? Pierwsza sie dorzucę. -
Ja wystawiam go na all., ma gapów. Podnoszę malucha!
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No jakoś nie można. Gameta próbowała, ale dostała bęcki na dogo za stresowanie kobiety. Najwięcej do powiedzenia miały nastoletnie wolontariuszki schronu, z którego Gameta wyciągnęła Balbinkę. Wpadły raz na miesiąc, żeby pomachać Gamecie paluszkiem. Podobnie część dogomaniaczek. Dwoje dogomaniaków było na wizycie poadopcyjnej, twierdzą, że było ok. Ale chyba nie jest. Nie rozumiem. Co musi się stać, żeby prawda o stanie zdrowia Balbinki wyszła na jaw? Czy naprawdę los tego psa - psa z dogo - obchodzi tylko Gametę? A schronisko? Nie interesuje was los byłych podopiecznych? Gdzie dziewczyny, które oddawały koty? Ludzie, otwórzcie oczy! -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Z tego co wiem to limonka/ fioletka jest na urlopie.[/QUOTE] Co nie przeszkadza jej bywać na dogo i doonywać kolejnych zakupów. Biedna, zaszczuta prrzez dogo miłośniczka zwierząt... [URL=http://img30.imageshack.us/i/6597431671.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8799/6597431671.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/654559041.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5893/654559041.jpg[/IMG][/URL] Zastanawiam się jeszcze nad tym, po co tej osobie takie ilości najróżniejszych transporterów i klatek wszelkich?! Też je kupuje. -
Niewielka Buba,dramat domowej psinki.Trojmiasto.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Buba pomaszerowała dziś do nowego domu!!!! :multi: -
Dziekujemy Leni :loveu: Filipek to maluda z jamniczym charakterkiem. Rozpieszczony, ceniący sobie wygody i adorację własciciela. Chciałby do domu... [URL=http://img127.imageshack.us/i/98fc8510446e58e2med.jpg/][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6035/98fc8510446e58e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img127.imageshack.us/i/b02c00be41848275med.jpg/][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9158/b02c00be41848275med.jpg[/IMG][/URL]
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ta kontrola to chyba z OTOZ-u była... -
Tak jest Bila, będziemy świętować!!! :lol: my wirtualne torty, a Maupa szampana! Maupo, Karolina ma rację, najwazniejsza srednia przedmiotów kierunkowych, jak polak odpada, to wychodzi całkiem, całkiem ;) O jaaaaaaaa, Gronio dorwał piłeczkę :evil_lol: Na leżąco, ale zawsze to wyczyn. Ta teriera to szatan, matko!
-
Maupo, studiami sie tak nie stresujcie, jeśli co piąty maturzysta nie zdał, to szanse rosną ;) Taa, rekrutacja teraz jakas debilna jest. Nowoczesne systemy... paranoja. Jak ten czas szybko leci, nie miałam pojecia, ze majucie 3 lata zaraz trzasną :roll: Uwielbiam tą małą buddę :loveu: :evil_lol: Zrobiłas konkurencje Celince! Mamy bulwi tramwaj! Świetne fotki. Debi wygibasna jest, co? Ale wiadomo - TERRIER
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img29.imageshack.us/i/654259354.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1900/654259354.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/660290011.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4457/660290011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/6627784451.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6200/6627784451.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/665215507.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4310/665215507.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/671913988.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/417/671913988.jpg[/IMG][/URL] Zważywszy na fakt, zże jeszcze kilka tygodni temu fioletka/limonka prosiła na forum o pomoc finansowa w leczeniu kota, którego też wykupiła z allegro - tłumacząc się cieżką sytuacja finansową - decyzja o wykupie i przygarnięcie kolejnych zwierzat jest bardzo kontrowerysjna. Przecież posiadane przez nia wczesniej zwierzeta w większości były chore lub w trakcie leczenia. Gdzie w tym wszystkim jest BALBINKA? Czy ona żyje? Nie sadzę, żeby to było bezpodstawne pytanie, ale bardzo chciałabym się. mylić. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Masz rację Charli, dynamika kosmiczna. Od 7 czerwca allegrowa alma1943 weszła w posiadanie nastepujacych zwierząt: [URL=http://img29.imageshack.us/i/640378630.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7264/640378630.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/649241039.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/218/649241039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/650293037.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3062/650293037.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzaieje, że tylko jedno z kociąt [URL=http://img139.imageshack.us/i/650725270.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1412/650725270.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/652905466.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1821/652905466.jpg[/IMG][/URL] -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jak będe go miała, zaraz wysyłam. moge te dane podac jej telefonicznie, więc piszcie. Oj Łatuś, jaki swiat jest mały :lol: -
Mo nareszczie!!!! Jesteście :multi::multi::multi: Przyłączam się do gratulacji dla maturzystki! Brawo! Współczuję Wam tych miejskich ekstremów pogodowych. Wyobrazam sobie, co przeżywacie, bo u nas tez koszmarnie. Ja dzisiaj umieram, topię snię, znikam:placz:, jest mnie coraz mniej. Smaży jak cholera! Zrobię chyba to co Groszek, padne pod jakimś zadcienionym płotem i oleję wszystko. A moje ciągle chcą na spacer :cool3:
-
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Cieszę się :lol: Evelin moze mieć problemy z dojazdem do Kamińska, ze względu na lokalizacje tam zakładu karnego :p, nie ma drogowskazów. Jeśli będzie jechała przez Górowo Iławeckie, powinna wybrać kierunek na Lelkowo. Nie jestem pewna, czy GPS namierzy. W razie problemów, poprosze tatę, to z Górowa popilotuje pod dom, woził mnie tam dzisiaj. Moje auto w warsztacie.