-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
:lol:Olenkooooo :lol:, ja też nie będę mogła :shake:, ale fotki to będziesz musiała pkazać!!! O la la laaaa, co to bedzie?! Gentamycyna nic nie da. Olenko, co dzieje się z figowymi oczkami? Ja polecam 5 x dzienie TOBREX, 2x NACLOF i sztuczne łzy. To na owrzodzenie pomoże. Powiem ci, że płukałam oko Beli rivanolem, tak wet mi kazał, gdy miała ten ostry stan zapalny.
-
Rivel żel miałam w ludzkiej apteczce :p Stosuję i owszem, polecam również. Postać żółta przechodzi w sraczkowatą, biały pies wygąda bardzo efektownie :evil_lol: Zobaczcie co znalazlam: http://allegro.pl/item680952257_adresatka_identyfikator_psa_fundacja_sos_bokser_om.html Będę zamawiać swoim dziewczynom, muszę tylko ładne fotki zrobić.
-
[quote name='Maupa4'] Tym ktosiem była a właściwie był ... Wielka Biała Matka ... :crazyeye: [/QUOTE] No i się sprawdza - królowa jest tylko jedna! :evil_lol: Ogladam foty i dochodze do wniosku, ze Migotka też jest w typie terrier. Maupo, masz dwa fruwajace psy :-o I kto uwierzy, ze jeden niewidomy? Terrier-postawa w wydaniu Deb robi wrażenie. Kurde, ale to sprężyna jest.
-
Nie, to oko znieczulone jest, wet podtrzymywała górna powiekę i już. Garncarz robił Belce tak samo. Zawsze czekam, kiedy pies dziabnie, bo oni robią to tak nos w nos z psem - mają taki okular na oku.
-
Podają taki zielony kontrast do oka - znieczulają gałkę oczywiście - i czymś w rodzaju pensety usuwaja, coś tam polewają jeszcze. Belka też to miała kilka razy robione To psa nie boli, gorzej czuje się własciciel chyba. Doktorka stwierdziła, że Pynia grzeczna i cierpliwa. Siedziała jak posążek.
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Fajna rodzinka. Tak ciotki, sprawa dolegliwości Toli wyjaśniła się dziś bladym świtem. Obcy, który tak nadkuczał, okazał się być kawałkiem papierowego ręcznika. Pomogło siemie lnianę i bateria innych medykamentów zakupionych na tę okoliczność. Pewnie sam ich widok zadzialał. W moja psia apteczka: - Nifuroksazyd - No-Spa tabletki - Węgiel tabletki - Lakcid - Malox - Siemię lniane - Olej parafinowy - Smekta - Altacet - Woda utleniona - Spirytus salicylowy - Jodyna - Alu Spray - Nadmanganian potasu - bandaże, opatrunki jałowe, plastry Starczy? Pyni oczko dobrze. Wczoraj miała zdjety martwy naskórek, zmienili jej krople. Za 2 tygodnie kontrola i usuwanie martwego naskórka. :lol: Znowu jest git!
-
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy psy, czekają na dom! -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No, no... w połowie nasz :evil_lol:Ale wyjątkowo, fakt. Stwierdzam to ja, amatorka dzieci "na bezpieczną odległość". -
No, no, niczego sobie Kleks. A oko na przytomne wygląda.
-
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszę sie, że z Muchy taka twardzielka. A jaszcze bardziej z faktu, że tak podbiła Twoje serducho. Ma teraz życie na jakie sobie zasłuźyła. I niech to trwa jak najdłużej! Muszę kupić ten syrop, może kolejny dywan pożyje dłużej. -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak Kasiu, tak, tak. Ona jest CUKIERECZEK! dealnie pasuje. Jest slodziutka, kochana, dzisiaj tak mi buziaki dawała na powitanie; ona mnie bardzo lubi, a ja jąuwielbiam jak swoją :lol: Słuchajcie, musiała być z dziećmi wychowywana. Przyjechał do nas w gości taki kajtek 4letni. Jak ona go adorował, pilnowala, po buzi lizła. Ależ i dzieciak uroczy. Ma w domu labka, którego bardzo kocha, Tofi też go zauroczyła. Co chwila brał w łapki jej pyszczek i całował w łepek. Jak ona się cieszyła! Mały nawijał do niej po niemiecku, a ze ona głucha, to wdzieczyła się do niego. Moja Tolka usiadla jak wryta, ślepia jak szklanki: [I]O co chodzi?![/I] :evil_lol: Mały brzdąc a nauczony, bardzo delikatny, fajny. -
Aleśta mi dały do wiwatu, wstydzę się!!! Tak, apteczkę założę, slowo! Bila, ja mam termometr :multi:. Nawet już 2 razy zmierzyłam psom temperaturę i nie siadły na nim. Gabi, kurde, nie poznałam cię, ale masz avatar :razz: