Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :lol:Olenkooooo :lol:, ja też nie będę mogła :shake:, ale fotki to będziesz musiała pkazać!!! O la la laaaa, co to bedzie?! Gentamycyna nic nie da. Olenko, co dzieje się z figowymi oczkami? Ja polecam 5 x dzienie TOBREX, 2x NACLOF i sztuczne łzy. To na owrzodzenie pomoże. Powiem ci, że płukałam oko Beli rivanolem, tak wet mi kazał, gdy miała ten ostry stan zapalny.
  2. Rivel żel miałam w ludzkiej apteczce :p Stosuję i owszem, polecam również. Postać żółta przechodzi w sraczkowatą, biały pies wygąda bardzo efektownie :evil_lol: Zobaczcie co znalazlam: http://allegro.pl/item680952257_adresatka_identyfikator_psa_fundacja_sos_bokser_om.html Będę zamawiać swoim dziewczynom, muszę tylko ładne fotki zrobić.
  3. Słoneczko, odezwij się jak juz będziecie po. Czekamy na wieści i mocno trzymamy kciuki!!!! O mamuniu...
  4. Jaka ona piękna :loveu: Olenko, wygląda cudnie - błyszcząca, zadowolona, ukochaniec taki!!!! O jaaaa. A z kim ona tak dokazuje, to Pepe?
  5. [quote name='Maupa4'] Tym ktosiem była a właściwie był ... Wielka Biała Matka ... :crazyeye: [/QUOTE] No i się sprawdza - królowa jest tylko jedna! :evil_lol: Ogladam foty i dochodze do wniosku, ze Migotka też jest w typie terrier. Maupo, masz dwa fruwajace psy :-o I kto uwierzy, ze jeden niewidomy? Terrier-postawa w wydaniu Deb robi wrażenie. Kurde, ale to sprężyna jest.
  6. Nie, to oko znieczulone jest, wet podtrzymywała górna powiekę i już. Garncarz robił Belce tak samo. Zawsze czekam, kiedy pies dziabnie, bo oni robią to tak nos w nos z psem - mają taki okular na oku.
  7. Kurde, ostatnio to dosyć deficytowy towar... a suplementów zamienników brak.
  8. Fuj, Brązowa, to ty taka macana? :evil_lol: Tak, Bosiko wróci do dom, ale go będą meczyć, czochrać, ściskać. Żeby serducho ten szok wytrzymało.
  9. Podają taki zielony kontrast do oka - znieczulają gałkę oczywiście - i czymś w rodzaju pensety usuwaja, coś tam polewają jeszcze. Belka też to miała kilka razy robione To psa nie boli, gorzej czuje się własciciel chyba. Doktorka stwierdziła, że Pynia grzeczna i cierpliwa. Siedziała jak posążek.
  10. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Fajna rodzinka. Tak ciotki, sprawa dolegliwości Toli wyjaśniła się dziś bladym świtem. Obcy, który tak nadkuczał, okazał się być kawałkiem papierowego ręcznika. Pomogło siemie lnianę i bateria innych medykamentów zakupionych na tę okoliczność. Pewnie sam ich widok zadzialał. W moja psia apteczka: - Nifuroksazyd - No-Spa tabletki - Węgiel tabletki - Lakcid - Malox - Siemię lniane - Olej parafinowy - Smekta - Altacet - Woda utleniona - Spirytus salicylowy - Jodyna - Alu Spray - Nadmanganian potasu - bandaże, opatrunki jałowe, plastry Starczy? Pyni oczko dobrze. Wczoraj miała zdjety martwy naskórek, zmienili jej krople. Za 2 tygodnie kontrola i usuwanie martwego naskórka. :lol: Znowu jest git!
  11. :lol: no, to długo na okragłe boczki czekac nie bediemy. Kto zna jakies dobre witaminy, które pomogą mu na sierść i ogólna kondycję?
  12. Też tak uważam :lol: Porównywalam pręgi na łapach, pysk. Moim zdaniem to Boss. Jejkuuuu, jutro wielki dzień! Co znaczy dobre serce wolontariusza i współpraca. Brązowa, Kana - jesteście wspaniałe babeczki!!! alez to psisko bedzie miało jutro radochę...
  13. To będzie piekny wielkopies, ja coś tak czuję! Staniemy na głowie i znajdziemy mu super dom, co nie ciotki? Pani Maria pewnie szybko go odkarmi :lol:. A z witamin co mu sie przyda?
  14. [quote name='brazowa1']ma all,trojmiasto cyklicznie[/QUOTE] Sprawa w tym, że rójmiasta to on nie ma, brak zielonego tekstu i bałysmy sie, żeby znowu byle gdzie nie wydali.
  15. No, no... w połowie nasz :evil_lol:Ale wyjątkowo, fakt. Stwierdzam to ja, amatorka dzieci "na bezpieczną odległość".
  16. No, no, niczego sobie Kleks. A oko na przytomne wygląda.
  17. O mamuniu! jakie platfuski! Rozumiem, wyślę zieloną wersję brązowej :lol:
  18. Cieszę sie, że z Muchy taka twardzielka. A jaszcze bardziej z faktu, że tak podbiła Twoje serducho. Ma teraz życie na jakie sobie zasłuźyła. I niech to trwa jak najdłużej! Muszę kupić ten syrop, może kolejny dywan pożyje dłużej.
  19. Tak Kasiu, tak, tak. Ona jest CUKIERECZEK! dealnie pasuje. Jest slodziutka, kochana, dzisiaj tak mi buziaki dawała na powitanie; ona mnie bardzo lubi, a ja jąuwielbiam jak swoją :lol: Słuchajcie, musiała być z dziećmi wychowywana. Przyjechał do nas w gości taki kajtek 4letni. Jak ona go adorował, pilnowala, po buzi lizła. Ależ i dzieciak uroczy. Ma w domu labka, którego bardzo kocha, Tofi też go zauroczyła. Co chwila brał w łapki jej pyszczek i całował w łepek. Jak ona się cieszyła! Mały nawijał do niej po niemiecku, a ze ona głucha, to wdzieczyła się do niego. Moja Tolka usiadla jak wryta, ślepia jak szklanki: [I]O co chodzi?![/I] :evil_lol: Mały brzdąc a nauczony, bardzo delikatny, fajny.
  20. O rany takie psy :-( Ale czyściutko to mają.
  21. Aleśta mi dały do wiwatu, wstydzę się!!! Tak, apteczkę założę, slowo! Bila, ja mam termometr :multi:. Nawet już 2 razy zmierzyłam psom temperaturę i nie siadły na nim. Gabi, kurde, nie poznałam cię, ale masz avatar :razz:
  22. I wszystko jasne. Brązowa przepadła :lol: Ma chłopak szczęscie, będzie w jej grupie.
×
×
  • Create New...