Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Załóz jej oddzielny watek, co? Ona już nie dwupak, a dom potrzebny szybko. Masz nowe fotki smutasa?
  2. :evil_lol: dzieki, też już tę ofertę sadzonek znalazłam. Foty obowiazkowo! One już nawet w kurdupelstwie kwitną, fajnie.
  3. A nawet się wślepiałam w to koło młyńskie, ale nie rozpoznałam. Ten zakątek taki leśny się wydaje. Co tam w trawie tak się niebieści? Też mam 2 samosiejki brzózki - małe jeszcze. Zastanawiam sie, jak się wysiały skoro w okolicy żadnej brzozy nie ma?
  4. Oczywiscie! To musiały być jakieś omamy słuchowe :razz:
  5. O rany, skad ty takie cuda wynajdujesz? Piękny białas, piekny! Znalazłam już na allegro sprzedawce nasion, ale czy to się uda?
  6. I co będziesz tam robiła? Bo mnie się podoba. Wielki masz ogród.
  7. :evil_lol: Zielony tekst, to poprawny politycznie tekst do ogłoszeń. Brązowa wkleja go w zielonym kolorze, żebym miała orientację jak ogłaszać.
  8. Ooo, to bydlątko śliczne :loveu:, ależ on ma wielki łep! Litterko, nie bałaś się wielkopsa?
  9. O mamuniu, ale cudo :multi: :multi: :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/173/518364c76023cbf5med.jpg[/IMG][/URL] o tak sie wyginam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/173/321bcc08cdb931abmed.jpg[/IMG][/URL] a kuku,tu jestem! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/173/bedf9f46d1f2755cmed.jpg[/IMG][/URL] nie uwierzycie,co mozna wyrabiac z uszami [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/168/1b2a2e1c4176f5cemed.jpg[/IMG][/URL] Brązowa, ale ja strach ogłaszać, ludzie się pozabijają. Kiedy dajemy ogłoszenia?
  10. A jednak znasz sie trochę :razz: Cudny ten perukowiec, oglądam se go właśnie. Dwie odmiany znalazlam: zielona i czerwona. Noo, posadzę jak nic - obie. Dzięki!
  11. Boże, jak ja uwielbiam klapsy!!! A takie odziedziczone, stare sa najlepsze. Zosiu, te chaszcze są piękne. To prawdziwa łąka; z kłosami, zapachami. Nie koś, żal. Barry ją pewnie uwielbia.
  12. Kolejny pies z tego watku w domu, a Grej czeka :-( Dlaczego o niego nikt nie pyta?
  13. Ooo, to witamy w fanclubie :lol: Czekam na fotki, wiem, że już się coś dzieje.
  14. Ale gruchy!!!! Mniam, czy to klapsy? Psisko strajkowało?
  15. Maupa to wszystko wie. Nie nadążysz za taką :roll: Gdy zerknęłam pierwszy raz, to myślałam, że to czarne jagody. Ale siatka mi coś nie pasowała, to w winogronka polecialam... Ja zielstwo kupuję "na obrazki" i kolory, nazwami sobie głowy nie zawracam. Alee... w tym roku kupiłam krzewik, bo zakochałam się w jego nazwie: [B]TAMARYSZEK[/B] Prawda że pięknie?
  16. :evil_lol: To w kotach kocham! Robienie psów w "jajko". Siedzą sobie w kuchni na stole, ślepią w psa, machaja ogonem i mrucza: "jak zamkniesz tą ryczaca paszczę, to ci może jakiś kawałek serka czy kiełbaski zrzucę" I psy robia sie taakie malutkie.
  17. O matko, Okhama, nie wymagaj ode mnie zbyt wiele :oops: O ja cię, [I]mahonia[/I], [I]haczyki[/I]... Kosmos. Ja nie mam pojęcia, jak liście winogron wyglądają, wiem, ze to kolorowe kuleczki. PYTANIE: Czy toto jadalne jest? Czekam na MATKĘ ZAŁOŻYCIELKĘ :lol: Bila, a co u ciebie tak skromnie z obecnością?
  18. Ale pyska mu tak nie umalujesz :razz: Daj fotki, bo pęknę z ciekawosci.
  19. A jak Brązowa, to ja też :diabloti: I zaraz napuszczę tu wszystkie mafijne ciotki i zrobimy taaaki krzyk...
  20. Dokładnie. Dodalabym jeszcze, ze to nie jest pies wycofany, specjalnie nieszczęsliwy. Ma swoją schroniskowa opiekunkę, przywileje, to schroniskowy lubiany kajtek. Nie jest jeszcze starym psem, znajdzie dom w Trójmieście na bank. Brązowa, trzeba zielonego tekstu. Irysku, dlaczego piszesz, ze ukrywamy Hopa? Ogłaszam go od 2 lat. Dzwonią i pisza ludzie, ale w wiekszości tacy, którzy widzą w nim pluszaka. nie czytaja ogłosze, wybierają oczami.
  21. Założymy jej watek same :evil_lol: My też uparte, a co! Z naszej Gabi-warszawianki zrobię paparazzi i nowe fotki bedą. Mapo! Wracaj, ale już! :mad: Okhama, czy to są tegoroczne winogradki? Bo, bo... bo moje dopiero rosną.
  22. Zosiu, gdzie te foty??? Iwlajn, nas nie ma jutro :evil_lol:, akuch na wyjezdnym. Jutro mam tez gości ogrodowych. A czy ty wiesz, ze ja mam w tygodniu remont :placz:, jakis wieczny remont chyba. Końca nie widać, ale pomyślę, słowo!
×
×
  • Create New...