-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pani M. sie nie zna :eviltong:, ale się dziwię jej krytykanctwu. A co, w schronie to niby takie szczupaczki siedzą :razz: Dostał Waciulek sianko w ramach zadośćuczynienia za poświęcenie czasu swinkoosobie? Na spróbowanie, żeby żalu nie było... Pozdrawiamy Panciostwo urocze i buziaki przesyłamy najśliczniejszej sopociance :loveu: Nie dziwie się brązowej. Gardło w obronie swoich zwierzaków przegryzę! I nie szkodzi, że głupkowate - moje! -
Pani M. sie nie zna :eviltong:, ale się dziwię jej krytykanctwu. A co, w schronie to niby takie szczupaczki siedzą :razz: Dostał Waciulek sianko w ramach zadośćuczynienia za poświęcenie czasu swinkoosobie? Na spróbowanie, żeby żalu nie było... Pozdrawiamy Panciostwo urocze i buziaki przesyłamy najśliczniejszej sopociance :loveu: Nie dziwie się brązowej. Gardło w obronie swoich zwierzaków przegryzę! I nie szkodzi, że głupkowate - moje!
-
Widzisz betbeciku, jaki refleks ciotki mają?! Wakacje, to sama wiesz, jak sprawy. Tak sobie. Około 25 sierpnia Pynia bedzie miła kolejną operację na oko. Ale mam humorek...
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze :multi::lol::multi: [URL=http://img91.imageshack.us/i/dsc00208gfa.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5929/dsc00208gfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/dsc00209d.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9138/dsc00209d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00211ccn.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9489/dsc00211ccn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00212adj.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5872/dsc00212adj.jpg[/IMG][/URL] Słuchajcie, to niewiarygodne, ale on ma dom jaki dla niego z Brązowa wybleblałyśmy :lol: Zawsze mówiła mi:[I] akucha, jaki on ma potencjał, jaki jest cudownym mógłyby to i tamto, gdyby tylko dostał szansę... jak on by pokochał, żeby tylko ktoś w nim tą iskrę dostrzegł... zarąbiasty, domowy, nie zawiedzie...[/I] No i jest - OCZKO! - dom jak wygrana od losu! Taki z marzeń wolontariuszki. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc00199lqc.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7231/dsc00199lqc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc00201ndx.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8729/dsc00201ndx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img91.imageshack.us/i/dsc00203x.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9038/dsc00203x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc00205fzs.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4131/dsc00205fzs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00207fcz.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8823/dsc00207fcz.jpg[/IMG][/URL] -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem o co chodzi, ael jak złapię doła, to w skrzynce odnajduję fotki Baltazara :lol: I dzis też tak było, słowo! Fotki, ale jakie!!!!!! Od razu uśmiech na ponurej gębie zakwitł :multi: Brazowa, nie ma psów straconych, trzeba wierzyć, czytaj i oglądaj: [I] Pozdrowienia ze słonecznego Elbląga.Przesyłamy parę fotek z urlopu.Baltazar jest wspaniały wszystko rozumie co do niego mówimy.Bardzo uwielbia jeżdzić samochodem.Dla swoich byłych opiekunek jako dowód wdzięczności przesyłam zdjęcie kochanego Baltazarka z kwiatkami.Do napisania pa.[/I] [B][COLOR="Green"][SIZE="3"]Brązowa, to dla CIEBIE!!!![/SIZE][/COLOR][/B] [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc00136b.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8505/dsc00136b.jpg[/IMG][/URL] [B] Wakacyjny Baltazar nadmorski...[/B] [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc00157mex.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6820/dsc00157mex.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00193bpm.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6315/dsc00193bpm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc00194ycd.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6968/dsc00194ycd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc00196okd.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7222/dsc00196okd.jpg[/IMG][/URL] -
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Muszeńko, jaka ty gościówa jesteś! :loveu: Ona jest piękna suką, dostojną, ma w sobie coś takiego... Nie potrafie tego nazwać, ale ona się nie starzeje mimo upływajacego czasu, posiwiałego pyszczka. Ma takie spojrzenie, że coś w gardle staje. 100 lat Mucho! W jak najlepszym zdrowiu, bo cała resztę już masz. Dzieki ci Pies?, że miałeś odwagę, dzięki. -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale jakiegoś zatwardziałego gapia ma. -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fajny jest! Chcialabym, żeby zostałc czyimś ulubieńcem. Widać, że lubi ludzi. -
Ilu przyjaciół geritrycy znaleźli :lol: Brazowa, jeśli ęedziesz miala czas i mozliwość, zrób fotki Łatce, trzeba powlczyć o dom dla niej. Ona taka tłuściutka, tak mnie wzrusza... I Zibiego, on niczego sobie. Zreszta, one wszystkie fajne...
-
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To dawaj!!!!!!!!!!!!! -
Słaby ten maszer był. Psy widac zadowolone :evil_lol: Saga jest najlepsza, wszystko ją cieszy :lol: Nie chciała za ucikinierami polecieć? A Lorcia jaki wielkopies na tej bieżni!
-
Tak, myślę, ze to o to codzi. A przecież jeszcze mówi się, że kobiety mają kocią naturę :razz: Statystyczny facet rżnie twardziela, a kotka trzeba pogłaskać, pomruczeć z nim, z kotkiem trzeba delikatnie... Boją sie pewnie, że to umujmie im męskości. O nieszczęśnicy, nie wiedza, jak u kobiety przypunktować :evil_lol: Ale z drugiej strony to nie wyobrażam sobie dresa z kotkiem...
-
[quote name='Gabryjella']Ta z tym nakręcaniem się stada nawzajem to mi nie musisz opowiadać. Przed Romą była u nas w domu przez 10lat sunia-latlelek. To był agresor i podjudzacz dopiero. Jak chodziły z Korą to Dyzio robił tak, że leciał z ujadaniem na jakiegoś niewinnego psa :oops:, za Dyziem oczywiście Kora :oops: w połowie drogi Dyzio zostawał a Kora leciała dalej :oops: To było dawno temu ja byłam niepełnoletnia, teraz nie pozwoliłabym psom na takie zachowanie. Wiecie kochane Wy to jednak macie normalne psy, większość ludzi na wstępie już się puka w czoło :multi: a jak jeszcze widzi TEGO psa na poduszce to dopiero jest fajnie :multi: Chociaż jak już ją poznają to większość ją bardzo lubi :watpliwy: a to morderca miał być :mad: Ja to się zazwyczaj od obcych muszę nasłuchać :angryy: Aaa, przeciez "rrratrerki" to nawiejsze duchem psy swiata są!!! :evil_lol: Jednego takiego to z 5 min. na nodze nosiłam, zanim sie zmeczył i odpadł. Taaa, wątpię, czy twoje obecne doswiadczenie uczyniłoby jego wychowanie wzorowym. To psykate storzenia i niezależne. Nie znam żadnego grzecznego ratlerka. Gabi, ja ci współczuję tego ludzkiego gadania, ludzie bywaja okropni. Spójrz jednak na to inaczej. Przełmujecie z Romą stereotypy - ast morderca okazuje się podkołdernikiem. Tygrysiczka jest kochana, bo do dobrych ludzi trafiła :lol:
-
:evil_lol: Dobrześ mu odpowiedziała!!! Zauważyłam, ze faceci maja jakiś gatunkowy dystans do kotów. Znakomita ich wiekszość. Może koty są dla nich zbyt inteligentne?
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To dobry znak. Będzie dobrze! Wróci do sił i zrobimy wielkie uffff... ;) Słabiutka jeszcze jest. -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i zdrowi do dziś!!! Bila, kocur mojej mamy w dzień wigilijny przytargalł do domu pierogi, które sąsiadka nieoptrznie wyniosła na balkon. Na parterze mieszkają. Przynosił po jednej sztuce, a my nie zauważyłyśmy i narobiłysmy już własnych :evil_lol: Potem skubaniec siedział na nich i wrczał, chytrus taki. Witaj Brązowa, robiłaś fotki?
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
akucha replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Czy osoby zajmujące się psami mogłyby podać chociaż jeden racjonalny powód decyzji o tym, ze odrzucono pomoc Fundacji 'EMIR"? Ja tego nie rozumiem, psy dalej przebywaja w tym strasznym miejscu, były swiadkami makabry, potem interwencji - całego zamieszania, które widac w materiałach filmowych. Nieustannie rozbrzmiewaja prośby o domy tymczasowe, stałe i, po oczach biją dramatyczne zdjęcia i odrzuca się taka pomoc? Czy to normalne? Czy to jest ludzkie i ma cokolwiek wspólnego z dobrem zwierząt? Nie rozumiem, rece opadaja, nie chce sie pomagać. -
Aaaaaaa, Bila :evil_lol:, ja przecież doświadczona jestem, pisz śmiało! Co, majonez na wierzch i lecimy z dekoracją od nowa :megagrin::megagrin::megagrin: Zosiu, z lizaniem rak to wrażliwa była moja ciocia, starsza już pani. Jak moje wpadły to wiadomo - głaski, miłe słówka i zaraz leciała ręce myć. Umyła i pokremowała, ale... nie wiedziała, jak na Tolę działa cytrynowy krem do rąk :evil_lol: PYCHOTA! Szybko jej przeszło, teraz sama karmi je z ręki, bez żadnego obrzydzenia.Moja bliższa i dalsza rodzina, znajomi i przyjaciele wiedzą, że moim psom wolno prawie wszystko. Gdy przychodzą, to jednak staram się przy nich przetrzeć stoły, naczynia - te trzymam w zamkniętych szafkach, Przygotowane jedzenie w lodówce itp., bo rozumiem, co sobie mogą pomysleć. Kiedyś, w pracy, prowadzilismy dyskusję - psio i kociomniacy kontra reszta świata. Argumenty wiadomo: no przecież to jednak zwierzęta, zarazki, choroby, ślina, no jak, rózne takie?! Zaczęliśmy więc wyjaśniać, że przecież mieszkaja w naszych domach, systematycznie odrobaczamy, odpchlamy, szczepimy, myjemy im zęby, łapy, uszy, tyłki, kąpiemy, gdy są brudne, czyscimy im uszy - pewnie częściej niż oni swoim nastolatkom - pazurki u łapek niejeden psiak też ma pewnie bardziej zadbane :evil_lol: Śpią w naszych łózkach, bądź w swoich posłankach, myjemy ich miski po każdym posiłku, gotujemy żarcie, oddychamy tym samym powietrzem, do weta latamy częsciej niz do lekarza. Nikt nie każe im naszych zwierzaków głaskać, całować, darzyc sympatią. Ale dlaczego mają się ich brzydzić, a nas uważac za dziwolagów? Przyznam, że nie mieli argumentów. Myślę , ze oni nie tyle brzydzą się zwierząt, co nie potrafia zrozumieć naszej miłosci do nich i uzależnienia od posiadania czterołapa. Bo my je przecież kochamy :lol:
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I co, zjadła? -
Kochana, ja też mam to w nosie!!! A jaka czasami wdzięczna psom jestem, zrobiły taki przesiew towarzyski, ze aż miło :evil_lol:Wiadomo, do akuchów z dziećmi się nie chodzi :lol: Dogomaniackie dzieci do inna historia, one dadza buziak wilizać, paluszkiem sie podzielą, w błoto z psem usiądą i mamusie nie umieraja ze strachu i obrzydzenia, że pies zarazki przenosi. Kot też jest dobry na dziwoludy. Wystarczy, że pokażesz kota łażącego po szafce, na której własnie parzysz herbatkę czy kawkę :lol: Fuuuuj, jakie to obrzydliwe... Ja jestem na tyle wredna, ze przy jednej takiej, dałam talerzyk po cieście psom do wylizania. Już mnie nie nachodzi :siara: Cioteczki! może któraś wakacyjny przeglad w szafach robiła? Zajrzyjcie tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/f1153/koce-stare-ubrania-wszystko-do-wyscielania-legowisk-trojmiasto-143485/