-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='Bila']To babsko chyba się już przestało udzielać na Dogo?[/QUOTE] Bila, to ty taka mało zorientowana jesteś???? Tak Brązowa, potem poszła lawina... I wyparowała w wirtualny kosmos :cool1: Wieczne czuwanie nad pajunową dobrocią trwa! Specyficzny i mało zrozumiały parasol ochronny. A porządni ludzie zjechali po banie, wielu odeszło z dogo...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='choleraa']hehe, dzwonila dziewczyna z Towarzystwa, dogadala sie z wetem na pierwszy wolny termin, na za tydzien.. Saszka nie byla czipowana, prawda?[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!:Wiedziałam, wiedziałam, że tak to sie skończy!!! Koniecznie musisz podziękować sąsiadeczkom za ułatwienie sterylki. I nie zapomnij uśmiechnąc się przy tym promieniście :diabloti: Hahahaaaa, ale numer! Zwracam honor panu Dżdżownisiowi - to nie smarkacz już ;) Jest bardzo ładny. Nie boję się takich węży, dotykałam ich, wiem, że są cieplutkie i miłe w dotyku. Uwielbiam histryjki Kai. Kibicuję walce o prawa młodych żyjacych alternatywnie, tak trzymać :ylsuper: -
Bila, Brązowa niewinna. Życie zrobiło z niej kobietę-szpiega całkiem przypadkiem :p Histroria miała następujacy przebieg: 1. Pitu pitu o tym, jaki to piekny może byc swiat, jak radośnie i z potrzeby serca pomagamy pieskom - czyt. haczyk z przynętą 2. Wybór psa - dobry rozmiar, wiek, stan zdrowia - wizja domu w Szwajcarii (sic!) 3. Warunki, które musi spełnic polski wolontariusz, bo taka łaska raz na 50 lat sie trafia. 4. Nos wolontariuszki zlapał trop - coś zasmierdziało! 5. Stan powrzechnej nerwowosci w stosunkach polsko-niemieckich na froncie szwajcarskim. 6. Zaskakujacy telefon - poszło w niewłasciwe? ucho!!! 7. Czerwony alarm - czyli przyszły po rozum do głowy i poszły na wojnę. Kasiu, fotek chwilowo brak, przepraszamy.
-
[quote name='figa33']czy ktoś wie jaka jest prawda? jeśli tak , bardzo proszę o rzetelną odpowiedź. Chcesz prawdy, to poproś modów o przywrócenie watków o adopcjach Pajuni, tych, które zostały usunięte. Tam były fakty, zdjecia, dokumenty i wypowiedzi byłego pracownika. Dla orientacji, poczytaj sobie ten: http://www.dogomania.pl/forum/f28/perraszku-gdzie-jestes-pytanie-bez-odpowiedzi-16743/index51.html
-
To ja mam opowiadać??? Przeciez to twoja historia :eviltong: , historia ściemniactwa i próby wyłudzenia psa. Ja dołożę emocje!
-
[quote name='Maupa4']A czy mogłabyś mi podac które to strony ... :siara: No i w sreberka też chyba nie potrafiła zawijac i miałas ją tego ... nauczyc ? :hmmmm:[/quote] No litości :modla:, mam przez te 600 stron się przebijać? Informacja na dogo to kwestia zaufania hihihihi... Musisz wierzyć mi na słowo, bywało na tym watku interesująco :eviltong: - złośliwie, zjadliwie i niemoralnie. Kurka, nie nauczyłam niczego. Pynia przybyła już ukształtowana, nawyki ma niereformowalne. Brązowa, jak chcesz, to ja mogę pojechać szczerością, że ho, ho... Zaakcentować pajunowo aż miło. A właściwie, dlaczego świat tej historii nie usłyszał jeszcze?
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Mam Dżdżownisia :evil_lol:, imię wymiata! Kaja, tylko nie zaprzyjaźniaj go z Saszą, bo bedzie ja na spacer w brzuchu nosił :eviltong: Ile lat ma ten sznureczek? [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc01035k.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/701/dsc01035k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/dsc05830.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/3236/dsc05830.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc08755s.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8291/dsc08755s.jpg[/IMG][/URL] Ja kulturę Emo znam, w szkole pracuję :diabloti: Oni wszyscy teraz cierpią na ból istnienia. Kaja, na forum nie ma Pań, my tu wszyskie równe, wszystkie małolaty :p A miłe Panie sąsiadki Dżdżownisia poznały już? :megagrin: :sg168: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Nakręcona na piłkę żaba :evil_lol: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Dostałam spacerowe fotki Saszy :lol: Ale ona się zmieniła, zniknęły wystajacy kręgosłup i żebra. Kawał bulwy z niej! Super! [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc00442mn.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5328/dsc00442mn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc00460gy.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8739/dsc00460gy.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: jaka mina! [URL=http://img397.imageshack.us/i/dsc00454h.jpg/][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1792/dsc00454h.jpg[/IMG][/URL] Żaba [URL=http://img70.imageshack.us/i/dsc00445k.jpg/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7821/dsc00445k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img503.imageshack.us/i/dsc00447ei.jpg/][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2548/dsc00447ei.jpg[/IMG][/URL] Kaju, to z twoją siostrą taka sztama? -
[quote name='Fiks'] O ja! Mam 700 stron do przeczytania![/QUOTE] Fiks, wszystkiego nie czytaj, bo to momentami niemoralny watek jest :oops: No co Brązowa, Pynia trafiła do mnie uciekajac przed pajunem :diabloti: IWLAJN - GRATULACJE!!!!! :klacz::klacz::klacz::BIG: Mam nadzieję, że do nas trafisz!
-
Dziękujemy Isabel. Wiecie co wyprawia Pynia?! Ona jest walnięta! To ALFA teraz! Jak ona szajbuje, jak szczeka, warczy, gada.W domu jazgot. :evil_lol: gdy siedzimy z z Tz-etem w róznych pokojach i coś tam do siebie pokrzykujemy, to Pynia zaczyna takiwrzask, że odpuszczamy. Cisza w domu, gadamy szeptem. Nie wpuszcza Toli do sypialni, pilnuje jej na każdym kroku. W ogrodzie przegania tak, że biedna Tolka ledwo zipie. I oczywiście robi to z rozbrajajacym usmiechem na pysku. Cała Pynia. Gęga do mnie uroczo, cos mi tam zawsze próbuje wytłumaczyć. Taka hałaśliwa pociecha, smieszna i bardzo nakręcona.
-
Najważniejsze to to, aby mieć do weta zaufanie. Dobry wet to skarb. Mojej Pyni operacje oka przeprowadzała wetka, która pracuje w klinice naszego weta. Zrobiła jakieś specjalizacje z okulistyki, robi kolejne kursy i chybama do tego dryg. Ciesze się, bo dr Garncarz to dla nas daleko trochę. Dobrze mieć okuliste pierwszego kontaktu gdzieś blizej. Ale podobało mi się to, ze nasz wet był przy zabiegu, on podawał narkozę, czuł sie odpowiedzialny. To było duzym wsparciem dla mnie, bo ufam mu bezgranicznie. Jak psy znoszą zakrapianie? U mnie na początku ciężko było. Cięzko mi z żelem szło.
-
Mój wątek trochę smutny sie zrobił ostatnio. No ale tak bywa. Sopocianka moja i cała reszta: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pynia-nazbierala-na-kosci-chcialaby-jeszcze-pileczke-moze-nowy-materacyk-28317/?highlight=[/url]
-
Te śliczne to najczęście rozrabiaki są! Za to je przeciez najbardziej kochamy :loveu: Wiesz, ona ma wszystko w oczach. Hihihihi, cudna jest. Swoje biedna przeszła, niech rozrabi na zdrowie!
-
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A to dobry schron? I co teraz, zmieniac w ogłoszeniach, czu usuwac? Ona na filmach z siostrami jest. Kurcze, od 2 edycji allegro ma gapa, ktos ja obserwuje. -
Załamany spaniel.Schronisko Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Rozumiem. Trzeba bialasa szybko do domu wysłać i już. Biały, to pójdzie No zobacz, a ja cię zawsze z astami utożsamiałam :roll: -
Tak, tak, tak!!! Nawet moja mama twierdzi, że szczekanie bulwy jest miłe dla ucha :lol: Ja poznałam prawdziwy psi jazgot, gdy zawitała u nas Pynia. Ta ma głos! Bylam pewna, ze głucholce szczekaja i wydają dźwieki, mimo wszystko. Bo wygladaja, jakby szczekały :evil_lol:, maja tyle pary w sobie. Maupo, ja drążę temat rzęs tak profilaktycznie, lubię wiedzieć. Nie mam absolutnie żadnych ansów do pani wet. Czy bulwom z wiekiem wiotczeja powieki i na skutek tego występuje to drażnienie oka? Jak myślisz? Bo wcześniej Maja tego nie miała.
-
Załamany spaniel.Schronisko Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Teraz tylko pewnie biały szmaciarz robi hałas :cool1:[/QUOTE] A fuj! nieładnie tak wyzywać! :evil_lol: A kto on jest? Pinkmoon, kogo masz avatarze? -
No to cię Fiks znalazlam :multi: O rety, to ty tę sunie masz! Ale ona szczęsliwa, śliczna jest :loveu: