-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Ta fota to już jest tak obśmiana, że az mi przykro, no... takie fajne ubranko przeciez :cool3: Kaja, TZ-et to po naszemu Towarzysz Życia albo Tymczasowy Żywiciel :diabloti: Dobra, to w Sylwka czekamy na foty z boa - CZERWONYM! -
Słoneczko, daj spokój z tymi pieniondzami :cool3: Wystawiam aż domu nie znajdą i już! Szczerze mówiąc, to Wiewiór sam na siebie uważa, bo on na działce albo w kotłowni naszej sobie siedzi, gdzie ma posłanko zrobione i okienko wychodzace. Bywa, że do ogrodu sama maszeruje, wypuszczam ją. Ona taki cycuch, nigdzie nie odejdzie. Sushi tez taka będzie ;), to domowa pieszczocha. Wycałuj Diankę ode mnie! Malutka, tak mi szkoda, że cierpi i płacze. To taki kochany pies. Jak dobrze, ze ona do Ciebie trafiła!!!!
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Mnie się kombinezon też podoba, tylko trzeba rękawki podwinąc i już :lol: Kaja, ja mieszkam na wsi, na takim typowym polskim zadupiu warmińskim. Sąsadów za miedzą mamy też typowych... takich, co to się na widok psa na smyczy w głowe często pukali. Mój TZ-et spacerował bez żadnych oporów z psem wystrojonym w (jak go okresliły kochane cioteczki z dogo) szlafroczek burdel mamy :cool3: Z premedytacją wyszedł na spacer wtedy, kiedy ludzie wychodzili z mszy. Hahahaha, ludziska mieli temat do rozmów na cały tydzień. [URL=http://img180.imageshack.us/i/d12235e83c288cfa.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6297/d12235e83c288cfa.jpg[/IMG][/URL] Najważniejsze - nie brac do głowy! -
[quote name='Maupa4'] Z nimi tak jak znami. I tak jak my są optymistami albo pesymistami. A to że ktos jest inny to nie znaczy przecież, że przegrany. A jak "trafi" się nam pies po przejsciach to po prostu trzeba mu pokazac że trzeba i mozna byc szczęsliwym - własnie dlatego że kiedyś było się nieszczęśliwym i "przegranym". [/QUOTE] AMEN!!! Potwierdziłaś każde słowo. To sa wpaniałe, szczęsliwe psy. Co widac na załączonych obrazkach. Można się gapić bez końca. "Za mały ogród" to po mojemu: zabiorę miejsce do szaleństw psom. Nasadziłam już tyle różnych krzewów, nawtykalismy skalniaków, że zostały im "polanki i obrzeża. Jak zaplanuję wrzosowy kącik, to będa miały jeszcze mniej miejsca. Tolka i tak już na zakretach nie wyrabia i szczerze powiedziawszy - tratuje wszystko. To ich ogród ostatecznie. Nasadzałam wrzosy już dwa razy i zdechły. O grzybie nie miałam pojecia, ja przenosiłam mech z wrzosowisk, bo myślałam, że to o to chodzi...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
A teraz patrzcie ciotki: OPŁACAŁO SIĘ ZEŚRUTOWAĆ POSŁANKO, CO? :loveu: [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc00464p.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/971/dsc00464p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/dsc00465ws.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1355/dsc00465ws.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc00467ig.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5606/dsc00467ig.jpg[/IMG][/URL] -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Mona w dzieciecych ciuchach wygladała fantastycznie! Uwielbiałam przebieranki Maupy. Uwazam, że taki styl jest fajniejszy od gotowych psich ubranek. UWAGA Sasza modelka! [URL=http://img180.imageshack.us/i/dsc00471c.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8392/dsc00471c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/dsc00470q.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1403/dsc00470q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/dsc00474.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3705/dsc00474.jpg[/IMG][/URL] Sasza-Biedronka srednio zadowolona co? :evil_lol: -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt jej nie chce? :-( -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
O własnie, Brązowa ma rację. Maupo wklej fotki swoich ubranych dziewczyn. Kaja ma małe dzieci, pewnie ma w szafie coś, co można wykorzystać na modny ciuch dla bulwy. Dawaj pomysła! -
[quote name='Maupa4'][IMG]http://images6.fotosik.pl/534/e65e6b67440051a5med.jpg[/IMG][/quote] Pieknieeeeeeeeeeeee!!!! Gratuluję tego zakątka. Wiesz, łaziłam ostatnio po ogrodzie i szukałam miejsca na wrzosowisko, ale chyba nic z tego. Mam za mały ogród, a musiałabym wybraćodpowiednie miejsce, wymienić glinę na stosowne podłoże. Jeszcze pomyslę, ale chyba to się nie uda. Napawam się więc twoimi fotkami i wzdycham :lol: Twoje bulwy to najszczęśliwsze psy swiata! Wiatr w uszach, pachnąca trawa, szalone towarzystwo i ocean miłości człowieka. I to jest piękne. Oko czy ucho - zawodne bywa. Psie serducha czują najlepiej, to widać!
-
[quote name='pinkmoon'] [B]u Jamora miałby praktycznie to samo co w Dąbrówce[/B], kojce są niemal identyczne, w obu miejscach psy są wypuszczane na wolny teren i mają możliwość spaceru. Hotel Jamora to prawdziwy raj dla psów wyciągniętych z jakichs pokątnych schronisk-mordowni, ale Maliniakowi nie potrzeba lepszych warunków bytowych tylko kogoś, kto zajmie się tylko i wyłącznie nim.[/quote] Jesli chodzi o warunki bytowe psa, to owszem, są prównywalne. Nie zapominajmy jednak, że Jamor zajmuje się zawodowo szkoleniem psów tej rasy. Ma o nich ogromną wiedzę i potrafi ocenić szanse psa na adopcję. Wie, jak z nimi pracować, to wielka różnica. Pobyt w schronisku to pogłębianie jego nawyków, mimo najlepszych chęci pracowników. Nie wyobrażam sobie, że ten pies miałby całe życie spędzić w schronie. To w pewnym sensie okrucieństwo... tak myślę.
-
Sigma,mini "bokserek",ktoś dla ludzi z poczuciem humoru.DT.... Ma dom
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nikt o to cudo nie pyta? -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj podeslałam Pani nowe foty - schroniskowe, z poczochranym nieco Elviskiem, on od poczatku sie podobał. Jakoś czuję, że to może być to. Ale trzymam mocno i denerwuję się. -
Sama widzisz. Czyż to nie ma swojej wymowy?