Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='Bila'][COLOR=Magenta]Palę, Akucha, palę:roll::hmmmm::siara:[/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#ff00ff"]To jeszcze sobie sylwestrowo lyłknij :evil_lol: i będzie git! Tabletki nic nie pomogą. Ja zawsze sobie robię okład z wódki i obwiazuję gardło, nasmarowawszy je wczesniej wazeliną. Jakoś szynko mi przechodzi może tak na psychike bardziej działa...[/COLOR]
  2. O rany, Zosiu . Trzymam za Twoje zwierzaki najmocniej jak potrafię!!! Ja bym chyba jednak zgłosiła na policję, jesli sasiedzi tacy mili, to powinni zrozumiec, że zwierzeta z sąsiedztwa umierają ze strachu. Moje psy się nie boja, u nas jeszcze cichutko. Może masz w domu pomieszczenie, gdzie mniej słychac te petardy? Bo najgorzej o 12 bedzie...
  3. [COLOR="#ff00ff"]Musisz przepłukać! Albo okład na szyję zrobić. Serio Widzisz, nie pijesz, nie palisz i chorujesz.[/COLOR]
  4. Pewnie tak, bo uciekła od razu. Na bank poszla dzwonić, konsultacje.
  5. [COLOR="#ff00ff"]Na rózowo to nie wstyd, prawda? A dlaczego tylko herbatka?[/COLOR]
  6. Może ja Brązowa za naszymi "plecyma' na skarbnika wybrała?!
  7. [quote name='Bila'][COLOR=Magenta]Jak zjarają po paczce papierosów i Luiza się wykaszle, to na pewno zajrzą:p. Prawda, dziewczyny:cool3:. [/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#ff00ff"]Chachachachachachaaaaaaaaaaaaaaaaa... Bilusia, one nas zbanują, zobaczysz!!! Pijesz tam coś sylwestrowo?[/COLOR]
  8. Nooo, dzisiaj było gorzej niż w nocy. Biedniutka ta Tola. w sumie, to ona najbardziej delikatna z moich psów. Mimo że głupol. Nie ma, ona bizuterii nie lubi chyba, Sopoko. Widzisz Bila, to twardzielka, żandarm i taki przydupasek szefuni :eviltong: Zaraz nas astem postraszy...
  9. [COLOR="#ff00ff"]W wiesz, że ja bym się wcale nie ździwiła?! :evil_lol: Jakos dziwnie zamilkły... Szczęśliwego lotu Krakuski!!![/COLOR]
  10. No faktycznie, z mrożoeym nie bede próbować. U Toli zaczyna sie nagle. dzisiaj w trakcie sesji, po zrobieniu Koo. Zobaczcie, ona tak gwłtownie puchnie, to gazy. i zaczyna się. Tu widac, ze juz boli, roni taki koci grzbiet:
  11. Zu wczoraj też ukradła wysuszoną przylepkę, i mamy. Ale wcinała!!!! Żadnych przykrych następst nie było. Toli na bank zaszkodził ten "syropek", niech go szlag Gabi, a co ty taki cykor?! My mamy demokratyczną szefową, Bilunia, nic nie bój!
  12. A Pynia wcinała z panem drożdżówkę w altance, popijali kawką i obgadywali nas pewnie...
  13. Już dawno jesteś!!! :eviltong: Nasza!
  14. [COLOR="#ff00ff"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może do Warszawy doleci?[/COLOR]
  15. [COLOR="#ff00ff"]A gdzie wy spędzacie tego Sylwestra?[/COLOR]
  16. DOKŁADNIE!!! Sliczna jest. A co wet powiedział na jej oczko? To od ząbków? Wybacz dociekliwość, ale mam juz fobę na punkcie oczu. A to jej oczko ładnie nie wygląda. Tola miała kolejny atak. Wet dał 2 zastrzyki, jeden do domu - jakby coś. UWAGA: Akacja PINK :terazpol:
  17. To ładny piesek, znajdzie dom.
  18. To stary wątek, pewnie wyleciał w dogo-kosmos.Dawno nie pojawiał się już na dogo.
  19. Fix, masz jej jakieś aktualne foto? tak bym chciała zobaczyć, jak teraz wyglada.
  20. Ma swoje miejsce w sypialni :lol:Cudnie! Ja go chyba kojarzę. Czy on nie miał watku na dogo razem z sunią, z którą stróżował?
  21. O rany nie mam pojęcia, skąd u niej ten lęk?! Wiesz, ona te domy zmieniała, zaden fajny nie był. Już od pseudo - gdzie sie urodziła, az do ostatniego, była to wiocha. Zabudowania i podwórza gospodarskie. Może ona boi sie metalu? Pręty, łopaty, łańcuchy... moze o to chodzi. Zreszta, tylko ona wie, co widziała :-( Kaju, mozliwe, ze Saszka boi się wystrzałów. Będzie dodatkowo zestresowana, bo ją zostawiacie pod opieka niani. Pamietaj o tym i przedź tę osobe, zeby nie wychodziła z nią w czasie wystrzałów. Niech wyprowadza ja na szelkach i smyczy dodatkowo. Ona może byc w szoku jeszcze sługo po wystrzałach petrd. Psy zachowują się wtedy irracjonalnie. Dyszą, załatwiają się pod siebie, mogą warczeć, piszczeć, skakać po meblach, chować się w najrózniejsze miejsca, uciekać gdzieś przed siebie! To może być dla Saszy trudna noc. A może mieć to wszystko w nosie, tak jak moje prosiaki. Ale trzeba uwazać, bo nie wiemy, jak reaguje.
  22. Uwaga!!! Od dzisiaj zaczynmy mafijną akcję PINK! Mafia pisze swoje posty na różowo. Maupo, Brązowa chce mieć napis BRĄZOWA na różowo :lol: - za zasługi dla dogo. Możliwe to?
  23. I nie dostaniesz! :obrazic: Świadomie... świdome życie jest nudne! Weź swiadomy, płany DT i tymczas z porywu serca. Jest róznica?
×
×
  • Create New...