-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
:evil_lol::diabloti: Nie gadaj!!!! Jego on?! Ale numer!!! Przecież on malutkiej Sendusi się bał... Kasia, absolutnie fantastyczego kluchona macie - ZARĄBIASTY!!!! Żaden kaukaz z niego (bo ja się ich panicznie boję), OT, TAKI NAJPIĘKNIEJSZY MIX. BENKA TEŻ MA W SOBIE No dobra, to wklejaj dalej, koniecznie. ja chce go ogladać jeszcze.
-
O jesssuuuu!!!! Markofixy złote nie oddawajcie jej, co? No kto da jej wiecej miłości, czułości i smaczego życia jeśli nie Wy?! Absolutnie cudny skrzacik :loveu::loveu::loveu: Moja mała sioo i koo na szmatki i gazetę. Szybko się nauczyła. Na podwórku też juz potrafi, więc szmatka i gazety to wyjście awaryjne. Spróbujcie małą tak nauczyć, mniej stresu. Zresztą, teraz tak zimno, maleństwo może się przeziębić. Jak załatwi się na podwórku, to chwalcie, nagradzajcie, dziewczynka szybko załapie o co chodzi. Malutka wygra ła los na loterii :lol: Całować Waciulkę w cieplutki brzuszek i śliczny pyszczek. Najsłodsza jest!!! Brązowa, bedziesz strzygła Viki?
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jesssuuuu!!!! Markofixy złote nie oddawajcie jej, co? No kto da jej wiecej miłości, czułości i smaczego życia jeśli nie Wy?! Absolutnie cudny skrzacik :loveu::loveu::loveu: Moja mała sioo i koo na szmatki i gazetę. Szybko się nauczyła. Na podwórku też juz potrafi, więc szmatka i gazety to wyjście awaryjne. Spróbujcie małą tak nauczyć, mniej stresu. Zresztą, teraz tak zimno, maleństwo może się przeziębić. Jak załatwi się na podwórku, to chwalcie, nagradzajcie, dziewczynka szybko załapie o co chodzi. Malutka wygra ła los na loterii :lol: Całować Waciulkę w cieplutki brzuszek i śliczny pyszczek. Najsłodsza jest!!! Brązowa, bedziesz strzygła Viki? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
akucha replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ona przypomina mi sopockiego Koksa. Podobna i tak samo szalona. Wiecie, ja nie jestem pewna, ze jej adopcja bedzie taka błyskawiczna. Ludzie jakoś nie czują mięty do czarnych psów. Ale niechby z nią było inaczej, super dziewucha z niej! -
Panda jest śliczna, nigdy nie dałabym jej tylu lat, szok!Wspaniała suka. fredzia to szczęściara :lol:. Myślę, ze ona znaczy teren. [I]Przybyłam, teraz wszystko moje! [/I] I luuuu... Tak samo robiła i wciąz zdarza sie, że robi - moja sopocka Pynia. Zauważyłam, że njczęsciej podlewała pozostawione w kuchni psie miski - puste oczywiście. Odkad zabieram, sika mniej, no aleczasem musi, bo to wszystko jej. Żadnych klopotów z pęchęrzem czy nerkami nie ma. Ona rządzi. Panda spokojna jest, więc Fredzia może sobie tak pozwala.
-
Gabi, no weź, ale zdesperowana musisz być :evil_lol: Oooo, następna hi hi hi hi ... Otóz nie, Pynia na tej fotce strasznie warczy, widac to po zestrachanej Zu. Ale z uśmiechem na ustach to robi!!!! :evil_lol:ona jest niesamowita, mówię Wam. Uśmiałam się z tej foty do łez. Wczoraj wyrwałam małej dużego trzonowca, bujał się i tak nim haczyła, że zrobiłam to. Kasiu, my z wszystkimi śpimy :roll: + kotka jeszcze. Pynia włazi i złazi całą noc. Gorąco jej, ale ona na łóżku też musi, nie odpuści przecież szczylom. Kasiu!!! dawaj foty Maksymiliana, bo urośnie i co? Dawaj! Cwany Pyń. Widać chatakter, co? Bulby dwie Takie dwa muminy, o jaaa. Bela miala figlarny wyraz pyska, ślepia jej się śmiały. Dzisiaj mija 3 miesiąc, ech... Bela...
-
[quote name='Maupa4']Maja II na DT ... ja to normalnie w szranki castingu przedadopcyjnego nic musze stanąc ... I tak cos czuję że poniewaz jak byłam w Wawie to mi krakowska potencjalna córeczkę "podprowadzili" to teraz jak jestem w tym magicznym to jak nic "podprowadzą" mi w czasie mojej nieobecności moja potencjalną warszawską córeczkę ... :mdleje: Spisek ... mówie Ci Akucha to musi byc jakiś spisek ... :hmmmm:[/QUOTE] No nie... to szybko wracaj!!! Spiskowców i buntowników trzeba zdusić zarodku! niech wiedza, kto rządzi!
-
Bila, ja nic nie muszę - w wolnym kraju zyję, nie lubię Mozilli. Przechodzę do partyzantki, w nosie mam takie forum. Zostaję forumową kaleką i już. Przy kolejneym unowocześnianiu będziemy musiały komputery pewnie zmnienić.
-
Mała znalazla dziurę [URL=http://img191.imageshack.us/i/d086.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3246/d086.jpg[/IMG][/URL] i teraz na każdym spacerze jej pilnuje [URL=http://img192.imageshack.us/i/d089.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7580/d089.jpg[/IMG][/URL] Za Tolą wlezie wszędzie, malo strachliwa jest [URL=http://img51.imageshack.us/i/d103.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2499/d103.jpg[/IMG][/URL] TZ-et powycinał krzaki, posprzatał i zrobił psom toaletę [URL=http://img42.imageshack.us/i/d137.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9272/d137.jpg[/IMG][/URL] Pynia jak zawsze - szybko co trzeba załatwi i do bramki, z usmiechem, bo wraca do domu [URL=http://img686.imageshack.us/i/d172.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5918/d172.jpg[/IMG][/URL]
-
Operę mam! Co u nas? Nic nowego, szaro i beznadziejnie. Psy jak pijawki, bo się nudza. Łażą za mna krok w krok i muszę im jakoś czas urozmaicać. Zu jest nieznośna, pyskata, szczekliwa, histeryczna i SZCZERBTA. Dolna i górna szuflada pusta! Pozostały tylko kly jak szpilki. Wszyscy od niej uciekamy. Zagadka! Co robi Pynia? [URL=http://img135.imageshack.us/i/c001k.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/567/c001k.jpg[/IMG][/URL] Cdzienność [URL=http://img684.imageshack.us/i/c004.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3317/c004.jpg[/IMG][/URL] Kotek Zu - żywa zabawka [URL=http://img171.imageshack.us/i/b032.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3483/b032.jpg[/IMG][/URL] Tłuścioch [URL=http://img69.imageshack.us/i/d044.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8214/d044.jpg[/IMG][/URL] Nudy panie, nidy... [URL=http://img171.imageshack.us/i/b025.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/939/b025.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bila']Witanko:loveu::loveu:. Zaraz Ci wszystko streszczę:cool3: 1. Vera w Krakowie, u Luizy, miała być u Maupy, ale trzeba było operację szybko robić. Vera mniodzio, Maupa z pociągu zaraz, ku jej:a) rozpaczy, b)szokowi (niepotzrebne skreślić) poleciała na wizytę przedadopcyjną. Jutro Vera jedzie do DS, też w Krakowie 2.[B] MAja w Wawie w DT, Maupa zakochana na maksa, zrobi wszystko, żeby ją wziąć, trzeba szybko szukać jej domu:[/B]cool3: 3. MAupa przegięła na całego z cholernym piłowaniem, sprzątaniem:angryy: i się zagrypiła. Mało tego odmawiała leczenia:angryy:. 4. Luiza druga taka mądrala:angryy:, ma zapalenie płuca:angryy:, ale chociaż poszła do lekarza:roll:, fakt, że do głuchej konowałki:mad:, która tego zapalenia nie zauważyła, ale chociaż poszła:roll:, ale chora dalej:shake:, Maupa na pewno też:roll:, tylko udaje, że nic jej nie jest, żebym się odczepiła:diabloti:[/QUOTE] A tam... daj spokój, Maupa zrobi, co będzie chciała :evil_lol: Maja II we wszystkim kwalifikuje się do alternatywnych, a pychol ma..... :loveu: O grypskach i płuckach przeczytałam. To wariatki i robocopy jakieś chyba. Ciekawe, czy :sg168:? Strzelą czasem w płucko, jak mślisz? O Muchomorku tez czytałam :shake:, łatwo to z nim nie jest. Ale fruwający jest, daja radą.
-
Nie odwracaj się od moich żółtych oczu.Sum ze Starogardu.Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Poszedł na allegro. -
Malowany rudościami. Tycjanowski Niko ze Starogardu.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Poszedł na allegro. Rudzielec śliczny. -
:evil_lol: Brązowa, argument z górnej pólki! Aaaa... zajrzałam se przy sobocie. I co mam pisac? Bo odwykłam. Dlaczego nie mogę odebrać PM? Nie otwieraja sie wiadomosci.
-
A wiesz, nie mam pojecia. Nie zaglądam tam jakoś. do samego końca mojego lub jego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gabi, ale z ciebie solidna dogomaniaczka :evil_lol: taka deklaracja! Medal dostaniesz. A najbardziej mi żal, że zabrali nam łapki- to takie dogomaniackie bylo, co? Bo ogników nie żal, balam się, że spłonę, bo Brązowa mnie kiedyś straszyła. Coś czytałam, że teraz zielone kwadraciki dostaniemy, jak nas inni pochwalą :diabloti: Na zachętę po jednym już mamy. Ale dziecinada :evil_lol:
-
Mam dokładnie takie same myśli siostro. Jakoś obce mi teraz wszystko. Kanciate , wyblakłe... zaklikać się można na smierć zanim człowiek znajdzie to, czego potrzebuje. Widać, że same nie jesteśmy, bo większośc ciotek też wywiało.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiem, jak cię Kaju pocieszyć. Co się z ludźmi porobilo?! Kasię25 wspólnota mieszkaniowa też straszy, że bedzie się musila psa pozbyc, bo oni podjeli decyzję, że psów ma nie być w ich bloku. Ona szczeniaczka wzięła... Wierzę, ze dacie radę, szkoda tylko, ze tyle nerwów przy tym. Pozdrów męża, fajny z niego facet! Jak Saszka, daje popalić? -
Dziecku wypadł dzis pierwszy ząbek. Dorasta! Oblepiona psami, czekam na wiosnę. Nie mogę odnaleźć się na tym dogo, nie lubię go. Nie wiem, jak szukać wątków. Wchodzilam zawsze przez profil Brązowej. Nie moge juz czytać tych psich horrorów. Spadek formy chyba.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
akucha replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
To bestialstwo nie ma końca. To z ubiegłego tygodnia. Warmia i Mazury: [url]http://zwierzeta.wm.pl/Zapadl-wyrok-za-zabicie-psa,83408[/url] i jeszcze: [url]http://zwierzeta.wm.pl/Zranil-mieczem-Tekile,83070[/url]